Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kazik1701

Polski sprzedawca na ebay i nie tylko. Tag Heuer, Oryginał?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ten zegarek będzie oryginałem??? Sprzedawca sprzedaje nowy produkt bez karty gwarancyjnej.

Cytuje odpowiedż na wiadomość w której zapytałem o sprawdzenie autentyczności w jakimś punkcie.

,, zegarek jest spoza dystrybucji i nie przechodzi przez sklepy. Mechanizm taki jak być powinien (SW200), itp. Wszystko jest nowe.

Zegarki mam takie jak ''przodownik'' ze Stanów,,

Napisał również ze nie sprawdzi sie autentycznosci bo zegarki pochodza z szarego rynku czy jakos tak.

Na zdjeciach wszystko fajnie ale wyczuwam repliczki???

 

https://www.ebay.pl/itm/TAG-Heuer-aquaracer-43mm-caliber-5-Automatik-Herrenuhr-WAY201A-BA0927/202695853224

tutaj ma nowa aukcje:

https://www.ebay.pl/itm/NEW-TAG-HEUER-AQUARACER-CALIBRE-5-Aquaracer-Mens-Automatic-Watch-WAY208B-FC6382/202698809951?hash=item2f31ca625f:g:kGMAAOSwpchc6rnf

 

 

Dodatkowo znalazłem jeszcze tutaj ciekawą ofertę z UK, sprzedający posiada dowód zakupu oraz karte gwarancyjną. Można śmiało kupować??

 

https://www.ebay.pl/itm/183836281963?ul_noapp=true

 

e208fc89fc957b25182f5ad3657a0bce.jpg72885877c618dbb18bb0784b060691be.jpg85976db6fbd4c90065374f03f4de60c3.jpg

Edytowane przez kazik1701

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubisz dreszcz emocji :huh:

W kwestii sprawdzenia atentyczności zegarka obojętnym jest z jakiego rynku pochodzi. Inna sprawa - to że pozostają tylko oględziny zewnętrzne, bo nikt nie pozwoli na otwieranie zegarka.

Błędne koło :unsure:

 

ps. sprzedawca nie przyjmuje zwrotów :wub:

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na pewno opłaca sie kupić kilka sztuk w fabryce Noob po tysiącu z groszami i opchnąć po 2-3 tysiące. Innymi słowy, skoro podróba najlepszej kategorii kosztuje 1000-1500 złotych (i to prosto z Chin, bo w Polsce zażądają pewnie 2000), to trudno mi uwierzyć w oryginał w takich cenach, jakie tak są prezentowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na pewno opłaca sie kupić kilka sztuk w fabryce Noob po tysiącu z groszami i opchnąć po 2-3 tysiące. Innymi słowy, skoro podróba najlepszej kategorii kosztuje 1000-1500 złotych (i to prosto z Chin, bo w Polsce zażądają pewnie 2000), to trudno mi uwierzyć w oryginał w takich cenach, jakie tak są prezentowane.

No ok, a czy w Chinach dają podrobiony dokument faktury oraz kartę gwarancyjna z taga ? Sorry w zegarkach jestem nowy ale twoje zarzuty są bezpodstawne

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry w zegarkach jestem nowy ale twoje zarzuty są bezpodstawne

Na głęboką wodę się rzucasz nowicjuszu :)

Jeżeli potrzebujesz porządnego czasomierza dla siebie, proponuję się zapoznać z ofertą naszego bazarku. Zakupy pewne i bez stresu. A jeżeli preferujesz rosyjską ruletkę ... no cóż, Twój świadomy wybór. Tylko żeby nie było, że nie mówiliśmy. :rolleyes:

Na koniec zapamiętaj sobie, że OKAZJI NIE MA. A jeżeli Ci się zdaje, że trafiłeś na okazję życia, to znaczy że została dobrze sprokurowana :ph34r:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na głęboką wodę się rzucasz nowicjuszu :)

Jeżeli potrzebujesz porządnego czasomierza dla siebie, proponuję się zapoznać z ofertą naszego bazarku. Zakupy pewne i bez stresu. A jeżeli preferujesz rosyjską ruletkę ... no cóż, Twój świadomy wybór. Tylko żeby nie było, że nie mówiliśmy. :rolleyes:

Na koniec zapamiętaj sobie, że OKAZJI NIE MA. A jeżeli Ci się zdaje, że trafiłeś na okazję życia, to znaczy że została dobrze sprokurowana :ph34r:

Kupuje auta i inne rzeczy taniej zza granicy i wiem a nawet jestem pewien że zegarki równie dobrze można kupić taniej niż u nas... pomijając 1 ofertę bo to raczej oszust. Drugi link jest to używany ponad roczny zegarek z dokumentami. Sprzedający długo ms ebay. 100% opini. Dowód zakupu karta gwarancyjna taga. Zegarek po prostu taniej o 1000/1500 nóż u nas czy na chrono. Podejrzewam ze gdyby była podróbka była by wystawiona jeszcze taniej i nie było by takich dokumentów....

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje auta i inne rzeczy taniej zza granicy i wiem a nawet jestem pewien że zegarki równie dobrze można kupić taniej niż u nas

Tak się składa, że przez dłuższy czas śledziłem rynek zagranicznych samochodów używanych. Wniosek jest taki, że samochody o podobnym roczniku i przebiegu są po prostu w Niemczech .... DROŻSZE. Wpływa na to szereg różnych czynników, jak na przykład sposób użytkowania czy serwisowania. Ale jeżeli ma się na myśli "igły" i " perełki" sprowadzane i tuningowane w stodole przez polskich handlowców, to wszelkie porównania czy logiczne myślenie po prostu zawodzą. Bo to już jest czysta Fantasmagoria :huh:

Żeby nie było OT, to z zegarkami jest podobnie :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że przez dłuższy czas śledziłem rynek zagranicznych samochodów używanych. Wniosek jest taki, że samochody o podobnym roczniku i przebiegu są po prostu w Niemczech .... DROŻSZE. Wpływa na to szereg różnych czynników, jak na przykład sposób użytkowania czy serwisowania. Ale jeżeli ma się na myśli "igły" i " perełki" sprowadzane i tuningowane w stodole przez polskich handlowców, to wszelkie porównania czy logiczne myślenie po prostu zawodzą. Bo to już jest czysta Fantasmagoria :huh:

Żeby nie było OT, to z zegarkami jest podobnie :)

Śledziłeś? W jakim stopniu? Owszem są droższe... ale gdy jesteś z tym na bieżąco pojawiają się ogłoszenia z niższymi cenami tylko takie ogłoszenia są po 5 minutach usuwane bo jest telefon zaliczka i rezerwacja. To nie tak, ze wchodzimy sobie na mobile i wybieramy samochód od tak 10k tańszy od ceny rynkowej niż u nas... a tuning w stodole to już w ogóle jakaś abstrakcja ale ok. To samo z z zegarkami... czy na olx czy ebay czy forum trafiają się lepsze ceny i długo nie wiszą. Wiec proszę mnie nie uświadamiać na swoj sposób myślenia. Tylko jeśli ma Pan jakieś uwagi dotyczące zegarka z drugiego linku i na tym się skupmy bo po to jest ten post.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, a czy w Chinach dają podrobiony dokument faktury oraz kartę gwarancyjna z taga ? Sorry w zegarkach jestem nowy ale twoje zarzuty są bezpodstawne

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A jaki to problem zrobić kopię łudząco podobną do oryginału?

Pomijam fakt że wszelkiego rodzaju papierologia, pudełka itp często są oferowane na aukcjach...

 

P. S Ostatnio jakiś pacjent winszowal sobie 17 tysięcy za pudełko po Rolexie :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, a czy w Chinach dają podrobiony dokument faktury oraz kartę gwarancyjna z taga ? Sorry w zegarkach jestem nowy ale twoje zarzuty są bezpodstawne

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Owszem, można kupić dokumentację oraz tzw. oryginalne opakowania. Również oddzielnie.

P. S Ostatnio jakiś pacjent winszowal sobie 17 tysięcy za pudełko po Rolexie :)

 

I jakoś wątpię, żeby to było w celach kolekcjonerskich.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówimy tu o tagu rocznym po prostu tańszym o 1k niż w Polsce. Gdzie facet ma konto od 2013 roku 100% pozytywu. Nie musi nikt tu mnie uświadamiać że podróbki krążą to była normalna aukcja zegarek zszedł bo zamiast go kupić czekałem tutaj kto co powie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pytaj tylko kupuj następnym razem, nawet jak podróbka to i tak kupisz taniej..


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówimy tu o tagu rocznym po prostu tańszym o 1k niż w Polsce. Gdzie facet ma konto od 2013 roku 100% pozytywu. Nie musi nikt tu mnie uświadamiać że podróbki krążą to była normalna aukcja zegarek zszedł bo zamiast go kupić czekałem tutaj kto co powie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

https://feedback.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=madesim_36&myworld=true&items=25&iid=-1&de=off&which=positive&interval=365

tu masz kilkanaście pozytywnych opinii, supersprzedawca a sprzedaje podrobione seiko - ale za to w jakiej okazyjnej cenie  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://feedback.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=madesim_36&myworld=true&items=25&iid=-1&de=off&which=positive&interval=365

tu masz kilkanaście pozytywnych opinii, supersprzedawca a sprzedaje podrobione seiko - ale za to w jakiej okazyjnej cenie  <_<

To sa  wszystko fake opinie,zobacz ceny zakupow  i przedmioty oraz nick kupujacych,z  daleka od takiego....zakupy po 0,99    1,99  ten sam kupujacy pozniej ten sam zegarek kilku kupujacych ,za  slabo sie wysilil

Edytowane przez janekp

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.