Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ch24.pl

Recenzja Rado Golden Horse [zdjęcia live, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

Reedycja Rado Golden Horse spadła niczym piorun z jasnego nieba. Nikt się jej spodziewał i póki co mało kto o niej słyszał, a szkoda, bo niewątpliwie jest to jedna z najciekawszych premier 2019 roku.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wadim, super recenzja :-) I mógłbym to Rado nosić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, również u mnie znalazłby miejsce na nadgarstku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Od dłuższego czasu zastanawia mnie tylko jednak kwestia, która związana jest zresztą także z posiadanym przeze mnie Rado (chodzi o model Captein Cook). Zarówno w recenzowanym zegarku, jak i w moim Rado, producent zastosował Etę C07.611. I tu pytanie, czy faktycznie ten werk posiada jakieś plastikowe/kompozytowe elementy? Kilka razy na forum była na ten temat dyskusja i pojawiały się głosy, że po pierwsze, to NIE JEST ten sam werk co w Tissotach/Certinach (tam montowana jest Eta C07.111) i że C07.611, w przeciwieństwie właśnie do C07.111, nie ma plastikowych/kompozytowych elementów. Co ciekawe, dziś na stronie jednego z dużych sprzedawców zegarków, zrobiłem filtrowanie zegarków właśnie poprzez werk (C07.611) i nie pokazało żadnego Tissota/Certiny, a właśnie samo Rado. Czy ktoś w związku z tym jest w stanie wyjaśnić tą kwestię? Czy w C07.611 faktycznie mamy jednak części plastikowe/kompozytowe i czy rzeczywiście jest to werk stosowany także w Tissotach/Certinach, a jeśli tak, to w których dokładnie modelach?

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tissot stosuje ten werk bodajże w jednym modelu ( w wersji C07.601 open heart), ale masz rację - co zresztą napisałem też w dziale RADO. C07.611 to ten sam werk co Hamilton H-10 i tak jak napisałeś, zarówno tu na forum, jak i na forach zagranicznych doczytałem, że nie jest to ten sam werk co zwykły Powermatic 80 i nie posiada kompozytowych elementów. Jeszcze raz dzięki za zwrócenie uwagi - paragraf dot. werku został już poprawiony ;)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Super Wadim :-) Tak właśnie powinno działać nasze Forum ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna recenzja Wadim. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Fenomenalnie wygląda to Rado  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO bardzo fajnie, że Rado wraca do swoich starych, klasycznych projektów. Do tej pory była ceramika, ceramika i takie tam, a tu okazuje się, że "chcieć, to móc" :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajna recenzja. Piękny zegarek. Niestety wr 50 nie porozumienie w tym zegarku...

 

Czemu tak uważasz? To mimo koloru raczej eleganci zegarek, w którym WR50 nie powinien być żadnym problemem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak uważasz? To mimo koloru raczej eleganci zegarek, w którym WR50 nie powinien być żadnym problemem  :)

Ja uwazam, że powinno być minimum wr 100. Zegarek jest elegancki ale z zacieciem sportowym. Do tego dekielek też z symbolami konikow morskich. Dobrym dopelnieniem calości byłoby wr100. Cała kolekcja oyester Rolexa ma wr100, Omega Constellarion Double Eagle oraz Globemaster też bardzo eleganckie a mają wr100. Ja np. nie lubię zdejmować zegarka gdy jest okazja poplywać. Poza tym czym wyzsze wr tym mechanizm lepiej zabezpieczony przed kurzem, zmianami temperatur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja tam mógłbym go nosić mimo tego WR ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mógłbym go nosić mimo tego WR ;-)

He he ja też bo piękny zegar. Dla mnie zielony naj. Szkoda , że cenkę też ma solidną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.