Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
witkacy7

Zegarek sportowy (nie smartwatch) z funkcją ciśnieniomierza

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
poszukuję na prezent prostego zegarka sportowego (najchętniej wskazówkowy, ale zakładam, że coś takiego nie istnieje) z funkcją pomiaru ciśnienia krwi.
Na pewno nie może być to smartwatch ze względu na skomplikowane funkcje i sposób użytkowania.
Czy istnieje coś, czego poszukuję, a nie mogłem dotychczas znaleźć?
Z góry dzięki za pomoc, pozdrowienia!

Edytowane przez witkacy7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sprawną odpowiedź, szukam czegoś jednak łatwiej dostępnego :-) co do wskazówek, pomyślałem o wskazówkach dla czasu, a na przykład wyświetlacza dla pozostałych funkcji (tak jak wygląda to w Casio analogowo-cyfrowych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takim o jaki pytasz ja nie słyszałem i nie widziałem. Ogólnie jeżeli osoba której chcesz darować taki sprzet używa profesjonalnie takich pulsometrów to szukaj czegoś z marki Sigma. W tej kategorii cenowej do 200 zł świetna sprawa. Ja uważam że maja one przewagę w postaci elektrody na klatkę piersiową. Ten pomiar jest o wiele dokładniejszy od mierzonego na nadgarstku. Możesz też rozważyć Amazfit bip. Typowy smartwach(wiem miało o nich nie być ale nie mogłem się powstrzymać, przepraszam) nie wiem jak ze szczelnościa na basen ale do jazdy rowerowej, biegania i siłowni ludzie chwalą. Ale to już nie wiem czego oczekuje przyszły szczęśliwy obdarowany :)

Edytowane przez Emil/efa116

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio Protrek.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że maja one przewagę w postaci elektrody na klatkę piersiową. Ten pomiar jest o wiele dokładniejszy od mierzonego na nadgarstku

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tak postawioną tezą.

W Internecie da się znaleźć bezpośrednie porównania i dokładność pomiarów jest porównywalna. Nowe modele Garmina, Polara i innych firm bazują na pomiarze nadgarstkowym i mówię tu o sprzęcie dedykowanym profesjonalistom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi konkretnie o ciśnieniomierz, dlatego trafiłem na forum z takim wątkiem - co do pulsometru prawdopodobnie większość zegarków sportowych (do biegania) go posiada.

 

Casio Protrek.

Który konkretnie model?
Miałem 4 Protreki i każdy bez takiej funkcji :-)
Jeśli nie dopowiedziałem - miałem na myśli pomiar ciśnienia tętniczego krwi.

Edytowane przez witkacy7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry żart.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.