Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Noodles

Nurek na gumie, automat. Budżet ~5500

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noodles

Jak w temacie. Interesuje mnie nówka. Zachorowałem na Glycine Combat Sub Aquarius ale jest ciężko dostępny. Co byście polecili? Coś z Oris Aquis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie oprócz Aquisa ciekawymi opcjami są też divery Squale i Seiko. Można rozważyć Longines Hydroconquest albo któryś z micro brandów, np. Tridenta marki Christopher Ward. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z Seiko w tym budżecie masz dla przykładu SPB051/053. Tylko w ich przypadku wkładka bezela to aluminium (w Orisie masz ceramikę).

Podobnie w przypadku Squale 50/60 Atmos, choć jak dla mnie, Squale to świetne zegarki, którym warto się przyjrzeć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Dzieki za Wasze odpowiedzi! Longinesa hydroconquest na gumie macalem dzisiaj na zywo szalu nie robi w porownaniu z glycine... Orisy mi srednio podchodza a Squale sa ciezko dostepne...

 

Hmmm a jak ma sie kwestia Longines vs Glycine?

 

To ta sama polka cenowa?

 

I pyt nr (2) miesiac oczekiwania na nowy zegarek na zamowienie to chyba norma?? Bo tych fajniejszych modeli (w tym longines) ni ma w sklepach ibternetowych... Jakie macie doswiadczenia?

 

 

PS nie zakladalbym wgl tematu ale zamowilem od Dolinskiego ta glicynke combat sub aquarius i przyszla porysowana/z przycieta bransa wiec lwci zwrot.... W innym sklepie na nowa wlasnie trzeba czekac stad dylemat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

A od kiedy Aquarius jest ciężko dostępny ???

Będębwdzieczny jeżeli pokażesz mi namiar na sklep gdzie można go dostać. Dolinski odpada (ma uzywana, zuzyta sztuke). Jest jeszcze e-zegarek, nie mam zaufania do tego sklepu. Wszedzie indziej na zamowienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z Glycine nieproporcjonalna koperta w stosunku do szerokości paska, luma z d*py, szkło soczewa ale kiepskie AR. Squale lepsze lub Citizen GTS.

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będębwdzieczny jeżeli pokażesz mi namiar na sklep gdzie można go dostać. Dolinski odpada (ma uzywana, zuzyta sztuke). Jest jeszcze e-zegarek, nie mam zaufania do tego sklepu. Wszedzie indziej na zamowienie.

Na forum masz dystrybutora Glycine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za Wasze odpowiedzi! Longinesa hydroconquest na gumie macalem dzisiaj na zywo szalu nie robi w porownaniu z glycine... Orisy mi srednio podchodza a Squale sa ciezko dostepne...

 

Hmmm a jak ma sie kwestia Longines vs Glycine?

 

To ta sama polka cenowa?

 

I pyt nr (2) miesiac oczekiwania na nowy zegarek na zamowienie to chyba norma?? Bo tych fajniejszych modeli (w tym longines) ni ma w sklepach ibternetowych... Jakie macie doswiadczenia?

 

 

PS nie zakladalbym wgl tematu ale zamowilem od Dolinskiego ta glicynke combat sub aquarius i przyszla porysowana/z przycieta bransa wiec lwci zwrot.... W innym sklepie na nowa wlasnie trzeba czekac stad dylemat

 

Squale możesz kupić bez najmniejszego problemu masz squale.de czy gnomonwatches.com to sprawdzone sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginalny nie bedę - tez bym sie zdecydował w tym pułapie cenowym na orisa aquisa lub squale.

 

W temacie squale możesz się odezwac do kolegi quadrifoglioverde z naszego forum, on chyba tym "handluje" lub ma dostep do tej marki i moze Ci cos zaproponuje w ciekawej cenie.

 

A może warto troszkę dołożyć do taga aquaracer'a, choc tu trochę mnie odstręcza cykadełko w środku w postaci najtańszej ety lub co gorsza sellity (calibre 5), choc sam zegarek bardzo mi sie podoba wizualnie i sam sie mocno zastanawiam nad nim ( zreszta niech mnie fidelio poprawi ewentualnie, ale chyba aquis ma ten sam mechanizm, chyba, ze oris dokonuje w nim jakiegos "elabore", wahnik czerwony na pewno  :) )

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Hamilton Frogman? W budżecie mieści się nawet tytanowa wersja 46mm z WR1000m, 42mm z WR300m i większym wyborem kolorów to wydatek 4000-4500. Ale stylistyka jest nieco bardziej "specyficzna".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Gliceryna z tematu dziwnie wygląda na nieoryginalnym pasku - patelka na sznurku. Niby fabryczny posłuży, ale czasem chce się spróbować czegoś innego :) Jeśli ci to nie przeszkadza to bym polował.

 

Nad brązową GL0187 nie myślałeś? Pasek gumowy by trzeba dokupić ;)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Powitoł

Gliceryna z tematu dziwnie wygląda na nieoryginalnym pasku - patelka na sznurku. Niby fabryczny posłuży, ale czasem chce się spróbować czegoś innego :) Jeśli ci to nie przeszkadza to bym polował.

 

Nad brązową GL0187 nie myślałeś? Pasek gumowy by trzeba dokupić ;)

 

A wiesz założyłem tej glicerynie zulu 5cioringowe i w miare  w miare wygladal :D potem model, ktory dostalem odeslalem bo byl uzywany zamiast nowego. Fabryczny pasek mi nie przeszkadza i wyglada na niezniszczalny tym bardziez ze nurkowac to ja bede co najwyzej za biorkiem :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podanym budżecie oris to super opcja. Guma orisa jest genialna, wygodna i naprawdę trwała. No i pachnie wanilią(Czarna)! Mam ten zegarek ze 4 lata i dalej do nie znudził...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Tylko w Orisach oprocz fabrycznego paska zaden uniwersalny nie wejdzie, prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli masz na myśli Aquisa, to prawda, co wynika ze specyficznych uszu tego zegarka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Orisach oprocz fabrycznego paska zaden uniwersalny nie wejdzie, prawda??

Ale można zlecić uszycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co go na pasku nosić, guma jest bardzo dobra i ma świetne zapięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Na pasku też jest spoko. Przynajmniej z mojej perspektywy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.