Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Damski automat lub mechaniczny do 5000zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Immuno

Immuno
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 06:58

Cześć,

Zbliża się moja 10 rocznica ślubu i zamiast kolejnego pierścionka, którego żona i tak nie może nosić na co dzień z racji wykonywanej pracy pomyślałem o dobrym zegarku.

Chciałbym żeby był automatyczny lub mechaniczny, styl zarówno sportowy jak i bardziej elegancki wchodzą w grę, raczej nie pozłacany na żółto. Srebrny - tak, masa perłowa - może być, kostka - może być.

Proszę podajcie jakieś ciekawe propozycje, bo kompletnie się nie znam na damskich zegarkach.

Z góry dzięki.
  • 0

#2 Carrot

Carrot
  • Użytkownik
  • 465 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 07:42

Budżet pozwala na wybór zegarka wśród wielu marek. Jeśli miałby to być uniwersalny i jedyny zegarek, to szukałabym czegoś z szafirowym szkiełkiem i co najmniej WR 100.
Np taki Tissot:
https://www.google.c....208.11.111.00/
Ma certyfikat COSC, więc dokładność chodu powinna być zadowalająca. I cena sporo poniżej założonego budżetu.
Poza tym warto poszukać wśród zegarków Longines, Epos, Oris, Rado, Doxa.

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 Immuno

Immuno
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 07:56

Zabiłeś mnie tym COSCiem :) Trafiłeś w 10, oglądam teraz asortyment Dolinskiego w wybranych przeze mnie kryteriach i jest w czym wybierać, ale ten chronometr to baardzo ciekawa opcja, nawet jeśli żona natychmiast tego nie doceni ;)
  • 0

#4 Carrot

Carrot
  • Użytkownik
  • 465 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 08:29

O widzisz jak dobrze trafiłam Jeśli żona będzie należeć do tych osób, które sprawdzają czas na zegarku, to COSC będzie mile widziany. Poza tym, bardzo mi się podoba koncepcja tarczy z masy perłowej. Jak ktoś nie chce żeby zegarek "krzyczał", a jednocześnie żeby coś się działo, to jest to w mojej opinii doskonały wybór

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#5 ty-g-rysiu

ty-g-rysiu
  • Nowy Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 08:42

..hmm.. panowie, nie wiem czy wiecie, ale małżeństwo ponad 10 lat to już kazirodztwo !.. może już lepiej za czym innym nowym czas się rozejrzeć, niekoniecznie za zegarkiem...
  • 0

#6 AK&AK

AK&AK
  • Użytkownik
  • 142 postów

Napisano 13 lipiec 2019 - 11:12

Promocja na wskazanego przez @Carrot Tissota - teraz do kupienia za 1865 zł (50% ceny katalogowej).

https://www.zegarki...._T1012081111100
  • 1

#7 Immuno

Immuno
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 13 lipiec 2019 - 13:44

Zamówiony, wielkie dzięki za link !
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych