Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Kopzz

Pomoc w wyborze paska NATO do mojego zegarka.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

potrzebuję pomocy w dobraniu wzoru, a najlepiej nawet marki i źródła, paska nato do mojego zegarka Calvin Klein K5E51ZB1 - zdjęcie w załączniku.

 

Szukałem czegoś czarnego z zielonymi paskami, ale niestety znalazłem tylko granatowe. Słyszałem że niektóre paski rozpadają się po miesiącu użytkowania i chciałbym uniknąć zakupu takiego badziewia.

Czyżby te paski dostępne u nas w sklepach za kilkadziesiąt złotych to były te same co na Aliexpress można kupić po 1USD?

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki :)

A no i znam rozmiar: 20mm.

post-109776-0-09829400-1562852846_thumb.jpg

Edytowane przez Kopzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny nylonowy pasek o kilkuletniej trwałości kupisz za 15-30 złotych, zależy od miejsca i wzoru. Znajdziesz tego od groma na tutejszym bazarku, albo na portalach.

Ja mogę polecić Magdę z Krakowa, poszukaj na olx albo na FB, znajdziesz bez kłopotu. Na pewno coś dobierze, wzorów ma bez liku.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być porządny na lata to AlphaShark ;)

post-94831-0-72506900-1562868189.jpg

post-94831-0-59876500-1562868207.jpg

post-94831-0-82736300-1562868261.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny nylonowy pasek o kilkuletniej trwałości kupisz za 15-30 złotych, zależy od miejsca i wzoru. Znajdziesz tego od groma na tutejszym bazarku, albo na portalach.

Ja mogę polecić Magdę z Krakowa, poszukaj na olx albo na FB, znajdziesz bez kłopotu. Na pewno coś dobierze, wzorów ma bez liku.

 

Dzięki. Napisałem na fb i jutro ma sprawdzić czy pasek jaki mnie interesuje jest na stanie.

Wybrałem: http://www.perfekta-krakow.pl/paski-nato-perlon/pasek-nato-mint/?fbclid=IwAR3EGqqKQIWXDEClRdNWsni0zgoXPtOv-CGKFj-c86SQcSatciPauXcX2FM

oraz taki jak miał Bond: http://www.perfekta-krakow.pl/paski-nato-perlon/pasek-nato-vintage-bond/?fbclid=IwAR1FIMxKXsvGuxZjF6zCVuzqYfR_0CfdstdLe-z0nLvjL_-yWO3u9go5jO4

 

---

KRZYSIO, dzięki. Rozważę te lepsze jak zobaczę czy mi się podoba ten typ pasków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czego oczekujesz od takiego paska. Z reguły tanie paski nie są ani ładne ani trwałe ale co kto lubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.