Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Schioedtei

Odnośnik do strony KMZiZ z forum.

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ faktycznie umieściłem post w niewłaściwym miejscu to zapraszam tutaj do dyskusji.

Mam propozycję aby logo KMZIZ znajdujące się w lewym górnym rogu odsyłało do strony KMZIZ a nie na forum. Odsyłacz z forum do forum jest moim zdaniem bez sensu a naprawdę brakuje jakiegoś przejścia z forum na stronę główną jak zauważył kolega Tarant.  Jestem przekonany że zmiana tego jednego odsyłacza przyniesie sporą poprawę w odwiedzinach i zainteresowaniu stroną internetową KMZiZ.

 

KMZIZ-odsy%C5%82acz.jpg


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zwrócenie uwagi i sugestię co do tego jak to powinno funkcjonować. Już idzie do realizacji  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa :) to teraz jest jeszcze do poprawienia komunikat który pojawia się  po najechaniu myszką na logo.  Jest  "przejdź do strony głównej forum" a powinno być "przejdź do strony głównej KMZiZ" albo coś w tym stylu.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa...działa sam już wszedłem z 8 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja również około 10 razy wszedłem na stronę B)

 

Straszne to jest! Weź się teraz przestaw... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana bezsensowna. Jestem na forum i to z niego chcę wygodnie korzystać, więc głównym i największym odnośnikiem powinien być ten odsyłający na stronę główną, ale forum. KMZIZ niech se będzie tam gdzie te małe "Forum" w górnym lewym rogu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zmiana nic nie wnosi a utrudnia korzystanie z forum. Będąc na forum chciałbym wygodnie korzystać z forum. Powrót na stronę główną jednym wygodnym kliknięciem był wygodny, szczególnie na telefonie. Można dorzucić odnośnik do strony klubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link w lewym górnym rogu - Forum. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, paluchem na telefonie wygodnie ...... Ale ok, życia to nie zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ponad 10 lat jestem na forum i jestem przyzwyczajony do tego, że jak chce wyjść z jakiegoś tematu do głównej listy forum to klikam to logo. Kurwica mnie bierze gdy odsyła mnie na stronę klubu zamiast forum. Jest to tak irytujące, że nie mają co niektórzy pojęcia.

Wiem, że zmiana podyktowana chęcią zwiększenia ruchu na stronie ale ja z niej nie jestem zadowolony. Ciężko się przestawić po ponad 10 latach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W złą stronę zadziałał głos ludu podobno, może przywrócenie funkcji przycisku również głos ludu spowoduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Od ponad 10 lat jestem na forum i jestem przyzwyczajony do tego, że jak chce wyjść z jakiegoś tematu do głównej listy forum to klikam to logo. Kurwica mnie bierze gdy odsyła mnie na stronę klubu zamiast forum. Jest to tak irytujące, że nie mają co niektórzy pojęcia.

Wiem, że zmiana podyktowana chęcią zwiększenia ruchu na stronie ale ja z niej nie jestem zadowolony. Ciężko się przestawić po ponad 10 latach!

Tuż nad logiem dostępna jest do kliknięcia opcja "FORUM", więc może to rozwiąże Twój problem.  :)

 

BTW, do administratora -  warto byłoby zachować konsekwencję i zrobić właściwy opis w tytule loga KMZiZ, bo po najechaniu kursorem na obrazek wyświetla się:  "Przejdź do strony głównej forum".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuż nad logiem dostępna jest do kliknięcia opcja "FORUM", więc może to rozwiąże Twój problem.  :)

 

BTW, do administratora -  warto byłoby zachować konsekwencję i zrobić właściwy opis w tytule loga KMZiZ, bo po najechaniu kursorem na obrazek wyświetla się:  "Przejdź do strony głównej forum".

 

Wiem, że tak jest ale po tylu latach działają automatyzmy i człowiek się nie zastanawia, po prostu klika logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, do administratora -  warto byłoby zachować konsekwencję i zrobić właściwy opis w tytule loga KMZiZ, bo po najechaniu kursorem na obrazek wyświetla się:  "Przejdź do strony głównej forum".

Zgadza się. Poprawiłem.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram w całości QV, sam ileś razy odruchowo klikałem w logo i mnie przenosiło na stronę KMZiZ. Zmiana nic nie wnosząca a upierdliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Podpisuję się pod tym i ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas na uznanie głosu ludu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.