Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Kłaniam Się

Przywitanie i kilka słów o sobie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Wujekkarlos

Wujekkarlos
  • Nowy Użytkownik
  • 0 postów

Napisano 21 lipiec 2019 - 11:04

Witam wszystkich forumowiczów, 

Pierwszym postem chciałbym zaznaczyć swoją obecność i grzecznie się przywitać:)

Kilka słów o sobie: zegarkami interesowałem się od dziecka a pierwsze oznaki nałogu, w postaci kupowania niezliczonych odmian przeróżnych tanich casio, objawiały się już w szkole podstawowej. Potem przyszedł czas na G-Shocki i bardziej klasyczne kwarcowe Seika. Pełną parą fascynacja zegarkami ruszyła po moich 30 urodzinach, kiedy to dostałem w prezencie od rodziców swój pierwszy, z prawdziwego zdarzenia szwajcarski zegarek. Był to limitowany chronograf Tag Heuer SLR Calibre 17. Mam go do dzisiaj i zostanie ze mną na zawsze. Od tamtej pory ciągle poznaję świat zegarków, pogłębiając wiedzę oraz ustawicznie kupując i sprzedając kolejne sztuki. Jakimś cudem unikałem forów tematycznych z prostej przyczyny - naczytałem się od groma głupot na tychże, nie koniecznie związanych z zegarkami ale również innymi tematami, które mnie interesują, przez co nie traktowałem tych miejsc jako wartościowe i zwyczajnie szkoda było mi czasu na przedzieranie się przez tysiące postów. Mam nadzieję, że w przypadku tego będzie inaczej.

Z pozdrowieniami, 

Karol

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych