Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Seiko SNK kupię nowy lub używany w dobrej cenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Emil/efa116

Emil/efa116
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 07:46

Dzień dobry. Kupię seiko SNK w dobrej cenie. Szukałem nowych ale niestety większość to 400 zł zna ktoś sklep gdzie kupię go bliżej granicy 300 zł? A może ma ktoś na zbyciu coś używanego i nie chce zedrzeć z przyszłego prze szczęśliwego nabywcy? ;) czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam

Użytkownik Emil/efa116 edytował ten post 22 lipiec 2019 - 09:11

• 0

#2 Jędrula.wawa

Jędrula.wawa

rien ne va plus

• Użytkownik
  • 1086 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 07:49

Dzień dobry. Kupię seiko SNK w dobrej cenie. Szukałem nowych ale niestety wielość to 400 zł zna ktoś sklep gdzie kupię go bożej granicy 300 zł? A może ma ktoś na zbyciu coś używanego i nie chce zetrzeć z przyszłego prze szczęśliwego nabywcy? ;) czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam

Panie, tu same sknerusy. :huh:
Zetrą skórę na żywca :D
A na poważnie, to mógłbyś się Kolego przyłożyć trochę do napisania porządnego wystąpienia. Takie niechlujstwo świadczy o braku poważania dla odbiorców wiadomości :wacko:

Użytkownik Jędrula.wawa edytował ten post 22 lipiec 2019 - 07:51

• 0

#3 Emil/efa116

Emil/efa116
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 09:13

Panie, tu same sknerusy. :huh:
Zetrą skórę na żywca :D
A na poważnie, to mógłbyś się Kolego przyłożyć trochę do napisania porządnego wystąpienia. Takie niechlujstwo świadczy o braku poważania dla odbiorców wiadomości :wacko:

Za literówki najmocniej przepraszam. Szacunek do użytkowników mam i to duży, pomogli mi i to nie raz. Ze zdzieraniem to był żart myślałem że emoii o tym będzie świadczyło.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych