Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Franka. Ja czekałem chyba koło 13 miesięcy. Zamawiałem jakoś w wakacje 2018.


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Franka. Ja czekałem chyba koło 13 miesięcy. Zamawiałem jakoś w wakacje 2018.

Dzięki . Czyli na wakacje mieć raczej nie będę .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Spokojnie, nawet po zawyżonym kursie ;)

Nawet wtedy. W końcu pozbyłem się dwóch zalegaczy na początku roku i nie mam co robić z pieniędzorami ;) Na razie kupiłem przecinarkę do płytek. Trochę zostało. Reszta będzie na roleksa ;) A znawcy rynków światowych i ogólnokrajowego niech sobie piszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie myślę, że to szpiedzy Szoguna...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaj Lotusa. Podobno nie ma kolejek, tylko nie wiadomo gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ 36mm - ten model jest dostępny raczej bez kolejki.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez kolejki może jest, ale nie wiem, czy one aż tak leżą po gablotach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Posnanii z tego co pamiętam leży ze 6 do 8 sztuk w gablotach. Mowa cały czas o rozmiarze 36mm.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Galmoku w zeszłym tygodniu lezal 36 z gładkim bezelem i niebieska tarcza na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie smiecic w glownym watku - tutaj nawiazuje do posta Kolegi memento mori (dot. wyrzut Batmanow w PL).

Czy moze w zwiazku z tym macie wiedze o ewentualnym odblokowaniu list zapisow na Batmana? Jak wiemy od dluzszego juz czasu Kruk nie przyjmowal zapisow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z dostępnością stalowych DJów  41 jest kłopot. W przypadku 36 mm jest wybór choć akurat konfiguracja o którą pyta kolega nie leży w każdym salonie. Tak to jest jak w wątku śmiecą samozwańczy eksperci od dezinformacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np w galmoku były w zeszłym tygodniu różne kombinacje stalowych DJ41mm w tym niebieskie, rhodium itp. Uśmiechały się do potencjalnych klientów.Może i nawet są nadal.

Poza tym galmok to nie jedyny butik.

Ale w interesie sprzedawców czy kryptohandlowców jest budowanie napięcia czy legend o dostępności czy kolejkach. A zwykły nabywca nie wie że to nie o kolejki chodzi tylko o biznes.
Ileż to razy słyszymy że np na DJ41 niebieski hit trzeba czekać pol roku , rok a potem cyk po 3 tygodniach  po dostawie leży w gablocie i czeka. Tak jest z wieloma gorącymi modeli stajni Rolexa czy Tudora.Taka strategia.
 

Wracajac do datejust czy to będzie 36 czy 41 to jeden z najbadziej rozpoznawalnych Rolexów. Ale nie jest i nie był inwestycją ani pożądanym modelem na rynku.

Być może w ostatnim okresie było mniej dostaw DJ41 do PL ale tutaj nie ma rynku pewnie nawet na to co przychodzi wiec problemu nie ma dużego .

 

 

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wilku mowa....i kolejna porcja niesprawdzonych dezinformacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zaintersowanych , była m.in fajna kombinacja DJ41 niebieski na jubilee i choć bezel był stalowy to muszę przyznać że w blasku butikowych światełek prezentował się bardzo fajnie . 
Nie zmienia to jednak faktu ze król ma jubillee i karbowany .


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ogladalem niebieskie DJ 41/36 (jubilee i karbowane) w Galerii Mokotów...  także leżą sobie. Natomiast tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że taka konfiguracja totalnie nie nadaje się dla mnie. 

 

 ps. gladki na oysterze też nie wytrzymał próby czasu 😜

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, zbyniu70 napisał:

A byl niebieski karbowany 41 na oysterze ?


W zeszłym tygodniu widziałem dwa niebieskie karbowany/oyster oraz stalowy/jubilee. Oprócz tego jakieś kombinacje rhodium i inne kolorki. Do kupienia bez kolejki.

Ale sprawdź też w innych butikach jeśli akurat w galmok nie ma kombinacji która Ciebie interesuje.

P.S ja mam tą kombinacje ale jej nie polecam. 

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, zielony.m napisał:

Dzisiaj ogladalem niebieskie DJ 41/36 (jubilee i karbowane) w Galerii Mokotów...  także leżą sobie. Natomiast tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że taka konfiguracja totalnie nie nadaje się dla mnie. 

 

 ps. gladki na oysterze też nie wytrzymał próby czasu 😜

Tyle, że bez złota wybór był tylko w 36 mm. Mnie akurat wersja 41 z białym złotem na oysterze przekonuje. Klasyczna elegancja wg Rolexa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były ze stalowym bezelem w rozmiarze 41mm m.in ładny niebieski na jubilee. Ale to trzeba wejść do środka z zewnątrz może nie widać .

Zresztą bez złota na oyster jest częstym bywalcem gablot.

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, desmo napisał:

Tyle, że bez złota wybór był tylko w 36 mm. Mnie akurat wersja 41 z białym złotem na oysterze przekonuje. Klasyczna elegancja wg Rolexa. 

byly 41 dark rhodium ;)

 

ja doszedlem do wniosku, że jak DJ to nie dla mnie więc zamówiłem coś zupełnie innego jako następcę;)

no 5 cyfrowca 36mm moglbym miec


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lotus napisał:

Były ze stalowym bezelem w rozmiarze 41mm m.in ładny niebieski na jubilee. Ale to trzeba wejść do środka z zewnątrz może nie widać .

Zresztą bez złota na oyster jest częstym bywalcem gablot.

 

Nie trawię tej jednostki, ale muszę przyznać, że potrafi wdzięcznie i zgrabnie dorzucić do pieca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, zielony.m napisał:

byly 41 dark rhodium ;)

 

ja doszedlem do wniosku, że jak DJ to nie dla mnie więc zamówiłem coś zupełnie innego jako następcę;)

no 5 cyfrowca 36mm moglbym miec

. Nie mógłbyś 😉 nie da się nosić tak małych zegarków po nowym Santosie Large. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym ale przekroczyłem w tym miesiącu budżet zakupowy...na najbliższe 3 lata, więc nie stać mnie żeby Ci udowodnić:P


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którym miejscu jestescie Koledzy w kolejce na “Batmana”?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.