Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Ignorowanie tematów

• Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 McIntosh

McIntosh
  • Użytkownik
  • 748 postów

Napisano 23 lipiec 2019 - 23:40

Czy jest na forum opcja pozwalająca na ignorowanie wybranych tematów? Coś, co działałoby na zbliżonej zasadzie jak ignorowanie użytkowników. Dwa wątki zaczynają mnie już irytować podobnie jak firma której dotyczą i chciałbym to jakoś ukryć, żeby mnie nie drażniło. Jeżeli takiej opcji nie ma, to może warto byłoby rozważyć jej implementację? Dzięki.

• 0

#2 Jędrula.wawa

Jędrula.wawa

rien ne va plus

• Użytkownik
  • 1273 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 05:08

Zegarki Rosyjskie i Radzieckie ?
  • 0

#3 McIntosh

McIntosh
  • Użytkownik
  • 748 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 09:27

Zegarki Rosyjskie i Radzieckie ?

Zegarki rosyjskie są w porządku. Pamiętam, że kiedyś był tam zablokowany dostęp za pomocą hasła, ale mnie nie o to chodziło tylko o możliwość ukrycia wątku na wyświetlanej liście tematów. Skoro pytasz, to chciałbym schować dwa tematy o Roleksie, żeby nie korciło mnie, żeby tam wchodzić.

• 0

#4 _Kwiatek_

_Kwiatek_
  • Moderator
  • 7505 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 09:30

Raczej się nie da.

Chyba, że TechAdmin zna jakieś czary, żeby na przykład ograniczyć Tobie dostęp do jakiegoś działu forum?!

• 0

#5 pawel007

pawel007

takich trzech jak nas dwóch to ani jednego

• Użytkownik
  • 3120 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 10:50

....... Skoro pytasz, to chciałbym schować dwa tematy o Roleksie, żeby nie korciło mnie, żeby tam wchodzić.

:lol:  :lol:  :lol:

• 0

#6 McIntosh

McIntosh
  • Użytkownik
  • 748 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 10:55

:lol:  :lol:  :lol:

Nie ma się co śmiać. :) Przez różne przepychanki słowne zebrałem już 7 punktów ostrzeżeń i to nie jest okay.

• 0

#7 PiotrX

PiotrX
  • Użytkownik
  • 4175 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 11:04

Nie ma się co śmiać. :) Przez różne przepychanki słowne zebrałem już 7 punktów ostrzeżeń i to nie jest okay.

Też ma 7, strach oddychać :(

Może Szanowna Moderacja zrobi jakiś "kurs albo egzamin" i zbijemy sobie punkty, hi, hi :P :lol:

• 0

#8 Jędrula.wawa

Jędrula.wawa

rien ne va plus

• Użytkownik
  • 1273 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 11:09

Zegarki rosyjskie są w porządku. Pamiętam, że kiedyś był tam zablokowany dostęp za pomocą hasła, ale mnie nie o to chodziło tylko o możliwość ukrycia wątku na wyświetlanej liście tematów. Skoro pytasz, to chciałbym schować dwa tematy o Roleksie, żeby nie korciło mnie, żeby tam wchodzić.

Pytanie było z gatunku retorycznych. :huh:
Domyślałem się co masz na myśli, bo ja też staram się unikać toksycznych miejsc :ph34r:
  • 0

#9 Krygo

Krygo
  • Użytkownik
  • 3500 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 11:16

Fajnie by było wprowadzić taką funkcjonalność jak ukrywanie tematów. Jak był wątek o homarach to tez o tym pisałem ;)

• 0

#10 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 16034 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 11:20

I tak szwankujący silnik forum jeden punkt Ci ujął. Nie liczyłbym na to, że można zeń takie rzeczy wydusić, zwłaszcza za darmo.

Żałuję natomiast, że kiepsko działa u mnie opcja "ignoruj całe forum" :( Też tak macie?

• 0

#11 Krygo

Krygo
  • Użytkownik
  • 3500 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 11:23

Nierzadko. Co zrobisz, siła przyzwyczajenia.

• 0

#12 Master Yoda

Master Yoda
  • Zbanowany
  • 22469 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 12:01

Moim zdaniem lepiej usunąć temat Rolexa z forum, i tak 99% treści tam zawartych ze względu na "merytorykę" może być publikowana w temacie "Jaki zegarek masz dziś na ręku" i "Bransolety".

Merytorycznie ten temat od lat odstaje od reszty forum, zaniża poziom i co gorsza generuje konflikty.

Oczywiście zdaje sobie sprawę że" lobbing" ma najmocniejszy, ale tak wygląda rzeczywistość.

Użytkownik Master Yoda edytował ten post 24 lipiec 2019 - 12:01

• 3

#13 McIntosh

McIntosh
  • Użytkownik
  • 748 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 12:07

I tak szwankujący silnik forum jeden punkt Ci ujął.

Nie wiem kiedy dostałem jeden punkt więcej? Pamiętam, że wlepiłeś mi 5 punktów, a moderator Kwiatek dorzucił ostatnio kolejne 2 punkty. Może jakaś promocja była? :) Jakby tego nie liczyć i tak już jestem na forumowym wykończeniu, dlatego wolałbym niektórych tematów w ogóle nie widzieć. Opcja ukrywania / ignorowania byłaby okay.

• 0

#14 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 16034 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 12:45

Mariusz. Masz wgląd we własne punkty ostrzeżeń. Zobaczysz ile, kiedy i od kogo. I stwierdzisz, że dodawanie prowadzi do innego wyniku :) O reszcie napisałem też. Za darmo nie ma już nic.

• 0

#15 McIntosh

McIntosh
  • Użytkownik
  • 748 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 13:00

Mariusz. Masz wgląd we własne punkty ostrzeżeń. Zobaczysz ile, kiedy i od kogo. I stwierdzisz, że dodawanie prowadzi do innego wyniku :)

Faktycznie, mam 8 punktów. Licho.

A skoro tematu o Roleksie nie da się ukryć to...

Użytkownik McIntosh edytował ten post 24 lipiec 2019 - 13:04

• 0

#16 Gość__gosc__*

Gość__gosc__*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2019 - 19:56

Zamiast ignorować tematy, lepiej zignorować forum, na którym zamiast kasować trolle forumowe blokuje się wątki, w których spamują.

• 0

#17 McIntosh

McIntosh
  • Użytkownik
  • 748 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 20:05

Zamiast ignorować tematy, lepiej zignorować forum, na którym zamiast kasować trolle forumowe blokuje się wątki, w których spamują.

A jeszcze lepiej stosować równą miarę wobec wszystkich wątków oraz Klubowiczów, bo robienie bałaganu przez fanów Roleksa w temacie miłośników zegarków Patek Philippe jakoś nie przeszkadzało tym pierwszym. Ignorowanie forum to słaby pomysł jeżeli zegarki są pasją. Tutaj przynajmniej można porozmawiać z ludźmi, którzy podzielają pasję zegarkową o co w realnym świecie nie jest tak łatwo. Szkoda tylko, że niektórzy czasem podzielają tę pasję w dość osobliwy sposób.

• 0

#18 Gość__gosc__*

Gość__gosc__*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2019 - 20:07

Niestety rozmowa ostatnio jest ciężka przez bezsensowne zaśmiecanie wątków przez osoby pokroju Lotusa, które jedyne co ostatnio robią to zaogniają wątki w niezbyt merytoryczny sposób.

Ale za równą miarą jestem jak najbardziej, z tym że właśnie z odpowiedzialnością indywidualną, a nie grupową jako podstawową do przyłożenia tej miary.

Użytkownik MateuszDabrowski edytował ten post 24 lipiec 2019 - 20:09

• 0

#19 Master Yoda

Master Yoda
  • Zbanowany
  • 22469 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 20:14

Aktualnie temat Rolexa znów zamknięty.

I to chyba ja jestem tym trollem bo reaguje na głupoty jakie wypisują niektórzy użytkownicy, najpierw dokonują bzdurnych pomiarów, odczytują je jak analfabeci ( poza  reakcjami kilku kolegów reszta to popierała!!) 

Teraz miał być pomiar chodu  Rolexa znów "tylko pomyłka" i wstawiono Omegi ( by po mojej reakcji zmienić nagłówek z "Omega" na "Batman" pozostawiając ten sam pomiar.....)

Reakcja użytkowników, ja robię zle , użytkownik "znów się tylko pomylił".....

No jak taki ma być poziom tego tematu to chyba lepiej by go nie było.....

• 0

#20 tbn

tbn
  • Użytkownik
  • 535 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 20:14

Dokładnie, znowu warek jest zablokowany bo pare osób ni może przeboleć istnienia marki Rolex, wiec zamiast dać im odpocząć to blokuje się wątek dla wszystkich. Nie pierwszy raz moderacja nie rozumie swojej roli. A co do troli to przypomniał mi się popularny post kolego Xpovoc, sprzed paru miesięcy. Mam wrażenie, ze bardzo celny.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych