Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Aukcja na rzecz WOŚP

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Ignorowanie tematów

• Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 McIntosh

McIntosh
  • Użytkownik
  • 808 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 20:14

Niestety rozmowa ostatnio jest ciężka przez bezsensowne zaśmiecanie wątków przez osoby pokroju Lotusa, które jedyne co ostatnio robią to zaogniają wątki w niezbyt merytoryczny sposób.

Ja w temacie fanów firmy Rolex przeczytałem, że miłośnicy Patka oraz Audemars Piguet (i tu cytat) "noszą kij w d*pie". Czyli pisząc po ludzku są antypatyczni i traktują wszystkich z wyższością. Miło...  :unsure:

• 0

#22 Master Yoda

Master Yoda
  • Zbanowany
  • 22469 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 20:17

Dokładnie, znowu warek jest zablokowany bo pare osób ni może przeboleć istnienia marki Rolex, wiec zamiast dać im odpocząć to blokuje się wątek dla wszystkich. Nie pierwszy raz moderacja nie rozumie swojej roli. A co do troli to przypomniał mi się popularny post kolego Xpovoc, sprzed paru miesięcy. Mam wrażenie, ze bardzo celny.

Poniżej masz odpowiedz, nie dziwię się że napisałeś, bo min Ty "bronisz" w tym temacie bzdur...

Aktualnie temat Rolexa znów zamknięty.

I to chyba ja jestem tym trollem bo reaguje na głupoty jakie wypisują niektórzy użytkownicy, najpierw dokonują bzdurnych pomiarów, odczytują je jak analfabeci ( poza  reakcjami kilku kolegów reszta to popierała!!) 

Teraz miał być pomiar chodu  Rolexa znów "tylko pomyłka" i wstawiono Omegi ( by po mojej reakcji zmienić nagłówek z "Omega" na "Batman" pozostawiając ten sam pomiar.....)

Reakcja użytkowników, ja robię zle , użytkownik "znów się tylko pomylił".....

No jak taki ma być poziom tego tematu to chyba lepiej by go nie było.....

• 0

#23 Gość__gosc__*

Gość__gosc__*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2019 - 20:29

I to chyba ja jestem tym trollem bo reaguje na głupoty jakie wypisują niektórzy użytkownicy, najpierw dokonują bzdurnych pomiarów, odczytują je jak analfabeci ( poza  reakcjami kilku kolegów reszta to popierała!!) 

Jest różnica między obśmianiem, a wyjaśnieniem błędu w analizie pomiaru (który faktycznie miał wówczas miejsce). Niestety skończyło się na obśmianiu. A gdy temat przeszedł na dyskusję nie o samej analizie pomiaru, a o jego znaczeniu w praktycznym użytkowaniu zegarka, to skończyło się na kolejnym obśmianiu, że ktoś śmie patrzeć na zegarki i ich funkcję w codziennym życiu inaczej.

• 1

#24 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 16179 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 20:40

Zamiast ignorować tematy, lepiej zignorować forum, na którym zamiast kasować trolle forumowe blokuje się wątki, w których spamują.

Niestety rozmowa ostatnio jest ciężka przez bezsensowne zaśmiecanie wątków przez osoby pokroju Lotusa, które jedyne co ostatnio robią to zaogniają wątki w niezbyt merytoryczny sposób.

Ale za równą miarą jestem jak najbardziej, z tym że właśnie z odpowiedzialnością indywidualną, a nie grupową jako podstawową do przyłożenia tej miary.

Dokładnie, znowu warek jest zablokowany bo pare osób ni może przeboleć istnienia marki Rolex, wiec zamiast dać im odpocząć to blokuje się wątek dla wszystkich. Nie pierwszy raz moderacja nie rozumie swojej roli. A co do troli to przypomniał mi się popularny post kolego Xpovoc, sprzed paru miesięcy. Mam wrażenie, ze bardzo celny.

Uprzejmie informuję gorzko zawiedzionych użytkowników forum, że moderacja też ma pewne prawa. Otóź, pokrytą wymiocinami i ekskrementami toaletę na czas czyszczenia zamyka się. Żeby PT "dyskutanci" nie obrobili sprzątającego.

Urlopy rozdzielono. Kolega Mateusz również może czuć się ostrzeżony, w najłagodniejszy z dostępnych sposobów ze względu na krótki staż.

• 0

#25 Gość__gosc__*

Gość__gosc__*
  • Gość

Napisano 24 lipiec 2019 - 20:43

Kolega Mateusz już się sam zgłosił to zamknięcia, żeby nie obrażać praw moderacji swoim gorzkim zawodem, więc ostrzeżenie będzie zbędne. 

• 0

#26 Eugeniusz Szwed

Eugeniusz Szwed

Prezes Zarządu

• Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • 1828 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 20:51

Na razie do wyjaśnienia całej sytuacji Matusz pozostaje w naszym gronie. Proszę Cię Mateusz o kontakt.

Temat zostaje czasowo zamknięty, do odwołania.

Użytkownik Eugeniusz Szwed edytował ten post 24 lipiec 2019 - 20:51

• 0

#27 DawPi

DawPi
  • Tech Admin
  • Moderator
  • 1505 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 22:38

Kwestia tych tematów jest inna - jeśli jakiś temat kogoś tak bardzo denerwuje to dlaczego tam ktoś ciagle zagląda? Można pisać mody, funkcje na forum, ale nic nie zastąpi zdrowego rozsądku. :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych