Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
civil

Zegarek z dokręcaną koronką

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Panie drodzy Panowie szukam zegarka Seiko typu diver który będzie miał dzień tygodnia + dzień m-ca , mechanizm automatyczny z możliwością nakręcania a nie tylko przy pomocy ruchu ręki - czy jest takowy ? Mam obecnie Seiko 5 Sports spełnia prawie wszystkie warunki - znaczy prawie tj chodzi o mechanizm jak stanie to muszę nim ruszać by ruszył i nie zrobię tego koronką (wg mnie jedyny minus tego zegarka) - czy istnieją takowe od tego producenta?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

O panie jest tego cała masa. Wpisz w google "seiko prospex sklep" i wyskoczy w opór :) szykaj czegoś na werkach 6r15 lub 4r36 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak ma być dzień tygodnia, to 6R15 raczej odpada, bo to nie jest day/date.

Za to 4R jak najbardziej i tu od razu Żółw przychodzi mi na myśl :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być dzień tygodnia, to 6R15 raczej odpada, bo to nie jest day/date. Za to 4R jak najbardziej i tu od razu Żółw przychodzi mi na myśl :-)

Tylko szukam czegoś mniejszego tak do 41mm

PS.

A ten mechanizm można nakręcać z koronki?

Edytowane przez civil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czemu 41 mm? To kwestia wielkości nadgarstka? Jeśli tak, to Żółwia nie ma co się obawiać, bo ma przyjazny (nieduży) wymiar L2L :-) Tak, 4R ma możliwość ręcznego dokręcania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu 41 mm? To kwestia wielkości nadgarstka? Jeśli tak, to Żółwia nie ma co się obawiać, bo ma przyjazny (nieduży) wymiar L2L :-) Tak, 4R ma możliwość ręcznego dokręcania.

Od pewnego czasu powróciłem do mniejszych zegarków tak jest z tym Seiko czy też ze starym poczciwym 16-letnim Blue Angels , a duży Zodiac na sw200 oraz SkyHawk JY0005-50E leżą i kwiczą w szufladzie ok leży jeszcze NY0040-09E ale on akurat ze względu na permanentną niedokładność 

Edytowane przez civil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak Macie ? 

Kryteria się zmieniły i na 90% będzie Samurai  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czemu akurat Samurai?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku pojawił się fajny Baby Tuna w atrakcyjnej cenie..


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać Kolega @civil nie bardzo wie czego chce, zmienia zdanie co wpis, raz mały zegarek raz duży (Samuraj) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.