Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Aerowatch Renaissance Polish Basketball Limited Edition - na podbój koszykówki!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bartek19877

Bartek19877

Time and Watches

• Stowarzyszenie
  • 1421 postów

Napisano 09 sierpień 2019 - 12:12

Co łączy szwajcarską rodzinną firmę Aerowatch z koszykówką? Z pozoru nic. Jednak po dłuższym zastanowieniu dochodzimy do wniosku, że to właśnie czas odgrywa jedną z najważniejszych ról podczas rozgrywanych meczów. Nierzadko bywa tak, że o końcowym wyniku decydują ostatnie sekundy.

• 0

#2 QuadrifoglioVerde

QuadrifoglioVerde

Weteran

• Użytkownik
  • 13031 postów

Napisano 09 sierpień 2019 - 15:07

Tarcza nieładna, mechanizm ładny. Cena...nie skomentuję. Front zegarka odstaje od techniki.

• 5

#3 pawelb29

pawelb29
  • Użytkownik
  • 13451 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 20:59

24900 pln , odważnie .
  • 1

#4 spy

spy
  • Użytkownik
  • 987 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 07:54

I jeszcze ta limitacja na bezelu...

• 1

#5 Lincoln Six Echo

Lincoln Six Echo
  • Sprzedawca Profesjonalny
  • 7950 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 18:07

Zgadzam się, że info o limitacji na bezelu średnio się prezentuje. Tarcza z kolei sprawia wrażenie, jakby robił ją Konstantin Chaykin. ;)

Użytkownik Lincoln Six Echo edytował ten post 15 sierpień 2019 - 18:08

• 0

#6 Edmund Exley

Edmund Exley
  • Użytkownik
  • 1443 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 21:47

Urugwajski akcent na tarczy fajny...

• 0

#7 gniewko

gniewko
  • Użytkownik
  • 1590 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 09:26

Śmiechłem.

Zegarek średni, cena od czapy.

Życzę im sukcesu.

• 1

#8 piotrkrakow

piotrkrakow

Zegarki, zegarki, zegarki...

• Stowarzyszenie
  • 4233 postów

Napisano 17 sierpień 2019 - 10:37

Niestety zegarek nie jest dla Was, Wy tego nie rozumiecie :) . Wy wolicie IWC na selicie za 20 tys :)

• 0

#9 Lincoln Six Echo

Lincoln Six Echo
  • 7950 postów

Napisano 17 sierpień 2019 - 10:50

Jakby co, to ja rozumiem, że zegarek nie jest dla mnie. I nie wolę IWC na Sellicie za 20 tys. :P :lol:

• 0

#10 QuadrifoglioVerde

QuadrifoglioVerde

Weteran

• Użytkownik
  • 13031 postów

Napisano 17 sierpień 2019 - 21:46

Niestety zegarek nie jest dla Was, Wy tego nie rozumiecie :) . Wy wolicie IWC na selicie za 20 tys :)

Mechanizm zaczyna się rozpatrywać dopiero wtedy gdy podoba się zegarek zwykle. Bo kto kupuje zegarki dla samego mechanizmu ?

Nie wiem kto projektował tą tarczę ale jedno jest pewne. Nie powinien tego robić ;-) nie...i to nie jest kwestia gustu...a raczej jego braku.

Ale wiem jak jest, ja także miałem propozycję od znanej " marki " aby nasze Formmeistery upstrzyć logo tej firmy na tarczy. Nie zgodziłem się i powiedziałem, że nawet jak mi milion pln położą to się nie zgodzę. Tutaj jak widać ktoś nie był asertywny.

Urugwajski akcent na tarczy fajny...

Bardzo na siłę. Nikt z zewnątrz nie będzie wiedział o co z tym chodzi, co ? jak? dlaczego ? Ale skoro to zegarek dla konkretnej grupy to jest ok.

• 0

#11 piotrkrakow

piotrkrakow

Zegarki, zegarki, zegarki...

• Stowarzyszenie
  • 4233 postów

Napisano 17 sierpień 2019 - 22:04

Mechanizm zaczyna się rozpatrywać dopiero wtedy gdy podoba się zegarek zwykle. Bo kto kupuje zegarki dla samego mechanizmu ?

Nie wiem kto projektował tą tarczę ale jedno jest pewne. Nie powinien tego robić ;-) nie...i to nie jest kwestia gustu...a raczej jego braku.

Ale wiem jak jest, ja także miałem propozycję od znanej " marki " aby nasze Formmeistery upstrzyć logo tej firmy na tarczy. Nie zgodziłem się i powiedziałem, że nawet jak mi milion pln położą to się nie zgodzę. Tutaj jak widać ktoś nie był asertywny.

Bardzo na siłę. Nikt z zewnątrz nie będzie wiedział o co z tym chodzi, co ? jak? dlaczego ? Ale skoro to zegarek dla konkretnej grupy to jest ok.

i tu sobie odpowiedziałeś. 14 zegarków ma kadra, 19 zakupili ludzie którzy wiedzą o co chodzi. Ludzie z zewnątrz nie sa potrzebni. Powiem tak, mnóstwo Twoich projektów było mega słabych, do bólu kiepskich. Nigdy ich nie krytykowałem, bo to Twoje projekty a moje ego nie jest tak wybujałe, żeby uważać swoje subiektywne zdanie za obiektywne. Konstrukcja zegarka miała swój cel. Cel został osiągnięty. Polecam zobaczyć na żywo a potem się wymądrzać 

• 0

#12 QuadrifoglioVerde

QuadrifoglioVerde

Weteran

• Użytkownik
  • 13031 postów

Napisano 17 sierpień 2019 - 22:24

i tu sobie odpowiedziałeś. 14 zegarków ma kadra, 19 zakupili ludzie którzy wiedzą o co chodzi. Ludzie z zewnątrz nie sa potrzebni. Powiem tak, mnóstwo Twoich projektów było mega słabych, do bólu kiepskich. Nigdy ich nie krytykowałem, bo to Twoje projekty a moje ego nie jest tak wybujałe, żeby uważać swoje subiektywne zdanie za obiektywne. Konstrukcja zegarka miała swój cel. Cel został osiągnięty. Polecam zobaczyć na żywo a potem się wymądrzać 

Ale skoro chwalicie się tym dziełem w mediach to wolno komentować czy nie ? Czy tylko oklaski i zaaprobowanie :D

Najgorsze co można zrobić to oddać projekt zegarka w ręce sportowca. Co drugi forumowicz lepiej to zrobi czego dowodem są wspólne projekty. Ktoś musi mieć odwagę aby wstać i powiedzieć, nie no Panowie tego to my nie zrobimy....

Użytkownik QuadrifoglioVerde edytował ten post 17 sierpień 2019 - 22:28

• 0

#13 MikeSev

MikeSev
  • Nowy Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 17 sierpień 2019 - 23:18

Panowie... co tak niemiło. Zegarek pamiątkowy, design najwyraźniej pasuje grupie docelowej. Jedynie co razi to ten limited edition a tak jak dla mnie tak to wygląda całkiem ok. (Jeśli kogoś interesuje ten typ designu). A tak btw to te zegarki od QV też są całkiem spoko, apropo kiepskich projektów. ;)

Użytkownik MikeSev edytował ten post 17 sierpień 2019 - 23:19

• 0

#14 wujek1978

wujek1978
  • Nowy Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 21 sierpień 2019 - 16:46

Mnie zegarek się podoba. Ma swój klimat. Gdyby wszystkim nam podobało się to samo pewnie nie byłoby tak ciekawie :-)

• 0

#15 Lincoln Six Echo

Lincoln Six Echo
  • 7950 postów

Napisano 21 sierpień 2019 - 22:49

Ale to byłoby ciekawe samo w sobie. ;)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych