Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Bartek19877

Aerowatch Renaissance Polish Basketball Limited Edition - na podbój koszykówki!

Rekomendowane odpowiedzi

Co łączy szwajcarską rodzinną firmę Aerowatch z koszykówką? Z pozoru nic. Jednak po dłuższym zastanowieniu dochodzimy do wniosku, że to właśnie czas odgrywa jedną z najważniejszych ról podczas rozgrywanych meczów. Nierzadko bywa tak, że o końcowym wyniku decydują ostatnie sekundy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ta limitacja na bezelu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że info o limitacji na bezelu średnio się prezentuje. Tarcza z kolei sprawia wrażenie, jakby robił ją Konstantin Chaykin. ;)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechłem.

Zegarek średni, cena od czapy.

 

Życzę im sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zegarek nie jest dla Was, Wy tego nie rozumiecie :) . Wy wolicie IWC na selicie za 20 tys :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zegarek nie jest dla Was, Wy tego nie rozumiecie :) . Wy wolicie IWC na selicie za 20 tys :)

 

Mechanizm zaczyna się rozpatrywać dopiero wtedy gdy podoba się zegarek zwykle. Bo kto kupuje zegarki dla samego mechanizmu ?

Nie wiem kto projektował tą tarczę ale jedno jest pewne. Nie powinien tego robić ;-) nie...i to nie jest kwestia gustu...a raczej jego braku.

Ale wiem jak jest, ja także miałem propozycję od znanej " marki " aby nasze Formmeistery upstrzyć logo tej firmy na tarczy. Nie zgodziłem się i powiedziałem, że nawet jak mi milion pln położą to się nie zgodzę. Tutaj jak widać ktoś nie był asertywny.

Urugwajski akcent na tarczy fajny...

 

Bardzo na siłę. Nikt z zewnątrz nie będzie wiedział o co z tym chodzi, co ? jak? dlaczego ? Ale skoro to zegarek dla konkretnej grupy to jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm zaczyna się rozpatrywać dopiero wtedy gdy podoba się zegarek zwykle. Bo kto kupuje zegarki dla samego mechanizmu ?

Nie wiem kto projektował tą tarczę ale jedno jest pewne. Nie powinien tego robić ;-) nie...i to nie jest kwestia gustu...a raczej jego braku.

Ale wiem jak jest, ja także miałem propozycję od znanej " marki " aby nasze Formmeistery upstrzyć logo tej firmy na tarczy. Nie zgodziłem się i powiedziałem, że nawet jak mi milion pln położą to się nie zgodzę. Tutaj jak widać ktoś nie był asertywny.

 

Bardzo na siłę. Nikt z zewnątrz nie będzie wiedział o co z tym chodzi, co ? jak? dlaczego ? Ale skoro to zegarek dla konkretnej grupy to jest ok.

i tu sobie odpowiedziałeś. 14 zegarków ma kadra, 19 zakupili ludzie którzy wiedzą o co chodzi. Ludzie z zewnątrz nie sa potrzebni. Powiem tak, mnóstwo Twoich projektów było mega słabych, do bólu kiepskich. Nigdy ich nie krytykowałem, bo to Twoje projekty a moje ego nie jest tak wybujałe, żeby uważać swoje subiektywne zdanie za obiektywne. Konstrukcja zegarka miała swój cel. Cel został osiągnięty. Polecam zobaczyć na żywo a potem się wymądrzać 


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu sobie odpowiedziałeś. 14 zegarków ma kadra, 19 zakupili ludzie którzy wiedzą o co chodzi. Ludzie z zewnątrz nie sa potrzebni. Powiem tak, mnóstwo Twoich projektów było mega słabych, do bólu kiepskich. Nigdy ich nie krytykowałem, bo to Twoje projekty a moje ego nie jest tak wybujałe, żeby uważać swoje subiektywne zdanie za obiektywne. Konstrukcja zegarka miała swój cel. Cel został osiągnięty. Polecam zobaczyć na żywo a potem się wymądrzać 

 

Ale skoro chwalicie się tym dziełem w mediach to wolno komentować czy nie ? Czy tylko oklaski i zaaprobowanie :D

Najgorsze co można zrobić to oddać projekt zegarka w ręce sportowca. Co drugi forumowicz lepiej to zrobi czego dowodem są wspólne projekty. Ktoś musi mieć odwagę aby wstać i powiedzieć, nie no Panowie tego to my nie zrobimy....

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... co tak niemiło. Zegarek pamiątkowy, design najwyraźniej pasuje grupie docelowej. Jedynie co razi to ten limited edition a tak jak dla mnie tak to wygląda całkiem ok. (Jeśli kogoś interesuje ten typ designu). A tak btw to te zegarki od QV też są całkiem spoko, apropo kiepskich projektów. ;)

Edytowane przez MikeSev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zegarek się podoba. Ma swój klimat. Gdyby wszystkim nam podobało się to samo pewnie nie byłoby tak ciekawie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.