Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Magazyn Zegarki Club

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Festina do garnituru

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patrykkk

Patrykkk
  • Nowy Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 11:58

Szukam zegarka na codzień oraz zeby nie gryzł się z garniturem na weselu u kumpla,
Trafiłem na taką Festine https://zegarownia.p...nction-f16573-4
jak myślicie, czy polecacie coś do 500ziko. Pozdrawiam :)
  • 0

#2 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 18198 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:00

Ta Festina to do garnituru średnio się nadaje. IMO oczywiście. 

Dla przykładu lepsze będzie takie Seiko:

https://zegarownia.p...lassic-sur297p1

• 0

#3 Pit83

Pit83
  • Użytkownik
  • 904 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:27

Jeśli na codzień chcesz nosic zegar o bardziej casualowym stylu to ta festina będzie ok.
Seiko zaproponowane przez kolegę Fidelio jest w porządku, ale na codzień - to już zależy jaki styl preferujesz. Ta Festina będzie bardziej bardziej uniwersalna.

Jeśli chodzi o ubranie jej do garniaka to nie za bardzo.....ale tak sobie myśle, że tu na forum mamy swoje fanaberie co do dobierania zegarków do ubioru, i przywiązujemy do tego ogromną uwagę - a potem idzie człowiek na wesele i widzi Disele, Curreny, lub złote NoName z bazarku wielkości 50mm i ręce opadają (zegarkomaniak wtedy cierpi)
Także jeśli nie zamierzasz w przyszłości inwestowac w inne zegarki (np sportowy, garniturowy, toolwach) to myślę że ta Festina nie będzie zła.
PS: O ile zmieści Ci się pod mankiet. Wez pod uwagę rozmiar swojego nadgarstka i śr tarczy zegarka.
  • 0

#4 Patrykkk

Patrykkk
  • Nowy Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 19:56

Właśnie to jest zabawne że tutaj ludzie na forum się przejmują dopasowaniem zegarka do outfitu jak ktoś potrafi gshocka do marynarki założyć. Zaczynam swoją przygodę z zegarkami więc to dopiero początek ^^ nie skończę na tym jednym, ale póki co kieszeń studenta mnie ogranicza. Jeżeli nie zmieści mi się pod mankiet mam w zanadrzu swoje niezastąpione skromne casio. Dziękuję za opinie ????
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych