Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Zegarek do 400zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 wristwatch

wristwatch
  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 23:17

@StaryWilk: właśnie miałem na myśli model na pierwszym zdjęciu i chrono na ostatnim.  Przymierzałem oba w zeszłym tygodniu i wydawało mi się że są identyczne, jednak za bardzo skupiłem się na trójwskazówkowcu. Nie sugeruj się suchymi danymi dotyczącymi rozmiarów koperty - źródła różnie podają od 42,5 do 43,5 mm. IMHO komfort noszenia modelu EFR-S107L-1AVUEFna pasku jak w zegarku z kopertą 40 mm. Nie mogłem sprawdzić referencji chrono bo został sprzedany ale jeżeli znowu się pojawi to sprawdzę jaki to typ i podam.

• 0

#22 StaryWilk

StaryWilk
  • Użytkownik
  • 1636 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 09:47

@StaryWilk: właśnie miałem na myśli model na pierwszym zdjęciu i chrono na ostatnim.  Przymierzałem oba w zeszłym tygodniu i wydawało mi się że są identyczne, jednak za bardzo skupiłem się na trójwskazówkowcu. Nie sugeruj się suchymi danymi dotyczącymi rozmiarów koperty - źródła różnie podają od 42,5 do 43,5 mm. IMHO komfort noszenia modelu EFR-S107L-1AVUEFna pasku jak w zegarku z kopertą 40 mm. Nie mogłem sprawdzić referencji chrono bo został sprzedany ale jeżeli znowu się pojawi to sprawdzę jaki to typ i podam.

Chrono na ostatim kosztuje ponad 1000 zł. Źródłem wiarygodnym jest strona casio. Podaje dla chrono wymiary jak napisałem. Owszem jest to cienki zegarek, ale sporej "średnicy".

Z tańszych propozycji  popatrzyłbym np. creationwatches, duty free island itp.

• 0

#23 waskoza

waskoza
  • Nowy Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 11:43

Przerobiłem kilka, może kilkanascie sztuk casio, w tej cenie nie mają konkurencji. 

Wybór jest naprawdę duży, jedynie co bym zasugerował to może poszukać modelu z solarem, zakładasz i nosisz przez lata.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych