Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Aviator AVW9169G182 z mechamizmem VD53B

AVW9169G182 aviator VD53B

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ronpaul

ronpaul
  • Nowy Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 16:18

Oglądałem na pokładzie samolotu Enter Air w/w Aviator'a - spodobał mi się bardzo i noszę się z jego zakupem.

Próbowałem wyszukać w necie coś o jego bebechach i wygląda na to że w środku siedzi mechanizm UB53B VD53B:

https://aukcja.cataw...atch-swiss-made

http://calibercorner...-caliber-vd53b/

https://www.flume.de.../0000003305.pdf

Czy ktoś obeznany w temacie mógłby powiedzieć czy cena 500ZŁ/115EUR jak za zegarek z takim mechanizmem jest OK czy drogo ?

Dobry ten mechanizm czy bazarowy ?

Z góry dziękuję za pomoc

• 0

#2 Zeno

Zeno
  • Użytkownik
  • 753 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 18:20

To dobry mechanizm bazarowy. Za tę cenę możesz znaleźć na pewno bardziej interesujące zegarki, ale  skoro uważasz ten za interesujący...

Natomiast weź pod uwagę, że "Aviator" to firma rosyjskich oligarchów. To już nie chodzi o to, że sponsorują rosyjskie siły zbrojne, tylko o to, że marka powstała na gruzach zasłużonego "Poljota" (przykładając się do jego likwidacji), a wzornictwo jest typowe dla rosyjskiego targetu: bizantyjskie. Obiektywnie to nie jest ładny zegarek: duży, świecący, przeładowany detalami.

Ale nie to co ładne, tylko co się komu podoba.

Ja bym sobie darował i kupił... no nie wiem... Orienta...

:rolleyes:

• 0

#3 ronpaul

ronpaul
  • Nowy Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 19:28

Ciekawe rzeczy prawisz.

Oczywiście nie chciałbym się ani odrobinę przyczyniać do sponsoringu rosyjskich sił zbrojnych ......więc chyba poszukam czegoś innego :wacko:

• 0

#4 Vergangenheit

Vergangenheit
  • Użytkownik
  • 338 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 19:46

Ja tam nie mam nic przeciwko sponsorowaniu Rosyjskich Sił Zbrojnych jedni sponsorują rosyjskie inni sponsorują amerykańskie inni chińskie każdy co kto lubi. Ważne żeby zegarek się podobał.
  • 0

#5 ronpaul

ronpaul
  • Nowy Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 20:03

Podobał mi się ale po historii Zeno zbrzydł :D

• 0

#6 Misiu7

Misiu7
  • Użytkownik
  • 622 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 21:52

Próbowałem wyszukać w necie coś o jego bebechach ...

O, a ja myślałem, że wybierasz się na polowanie ( albo świniobicie) :huh: Tak na marginesie -  Niektóre modele Aviatora są całkiem OK .

• 0

#7 Vergangenheit

Vergangenheit
  • Użytkownik
  • 338 postów

Napisano 24 sierpień 2019 - 07:44

Oglądałem kilka Aviatorów i nie szło się przyczepić do jakości. Czasem ceny zbyt wysokie więc szukalbym promocji lub z drugiej ręki. Dla mnie dużym atutem są piękne dekielki często upamietniajace swietne rosyjskie samoloty wojskowe. Np mig35.
aviator_mig-35_7.JPG
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: AVW9169G182, aviator, VD53B

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych