Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hooorosz

Męski zegarek - max 1400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

W tym przedziale masz Seiko, Citizen, Tissot czy Atlantic. Naprawdę fajne modele można znaleźć w zależności od preferencji. Moja rada - naciagnij budżet w górę maksymalnie, jeśli nie planujesz kupować kolejnych zegarków co 3 miesiące, to ten może zostać z tobą naprawdę długo.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wpadł Ci w oko Zeppelin, to przyjrzyj mu się bliżej. Moim zdaniem te zegarki dobrze wyglądają, tzn. lepiej niż na zdjęciach i generalnie mają swój styl.

Przed zakupem zegarek zawsze warto zobaczyć na żywo i przymierzyć - musi się podobać i dobrze leżeć na ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kolejnych kilku dniach i odwiedzinach witryn sklepowych obieram kierunek przez Was polecany :) Fakt - nie miałem okazji przymierzyć i zobaczyć Zeppelina ale cała seria Seiko oraz Atlantica bardzo wpadła mi oko. Muszę przyznać, że coraz śmielej przyglądam się Automatom :)

 

Z natury technicznej - skoro interesuje mnie branzoleta, jak wygląda ewentualna wymiana na Pasek ? Czy jest to zależne tylko i wyłącznie od szerokości ucha i czy jest możliwe w każdym modelu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W tym budżecie raczej nie ma niczego niestandardowego, jeśli chodzi o mocowanie bransolet. Nie powinno więc być żadnego problemu z ewentualnym dobraniem jakiegoś paska. A nawet jeśli szerokość między uszami będzie niestandardowa (np. 19 czy 21 mm), to zawsze można zamówić coś "hand made". Na Forum jest kilku Kolegów, którzy robią piękne paski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak dla mnie, spoko wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mieszkam w Zielonej Górze - więc dziś wybiorę się do sprzedawcy w celu sprawdzenia oferty Tissot i tego konkretnego modelu. Wiadomo jedyny minus to wodoszczelność ale w tym budżecie trzeba będzie z czegoś zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I dlatego, gdybym musiał wybierać, to wziąłbym Ds1, z naszego bazarku, którą wcześniej proponowałem :-) Choć oczywiście Certina to dokładnie ta sama półka co Tissot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Człowiek z czasem dojrzewa do pewnych rzeczy ale stąd też napisałem na forum żeby poznać zdanie osób zorientowanych w temacie. I tak od marki EA, przez kwarcowe Zeppeliny aż do Automatów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Spoko. Tak czy inaczej, jeśli się zdecydujesz na tego Tissota, to na pewno będzie to dobry wybór :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak automat?

 

Dokładnie tak. Stylistycznie najbardziej podobają mi się Tissot'y. Miałem okazję zerknąć w serie Seico i Atlantica - również spoko.

 

Dzisiaj pomierzę to będę mądrzejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszych oględzinach stałem się posiadaczem zegarka Tissot Automatics III Big Day-Date (T065.930.11.051.00).

 

Jestem mega zadowolony, a Wam dzięki wielkie za rady i skierowanie w dobrym kierunku :)

 

Być może jeszcze kiedyś Was odwiedzę, a w sumie to z ciekawości będę zaglądał bo widać, że forum żyje i ma się dobrze.

 

Foto: https://zapodaj.net/7a026ef86cc9e.jpg.html

Edytowane przez Hooorosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry początek

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratuluję Tissota :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.