Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Maksiboci86

" zegarek po dziadku "

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym dowiedzieć się cos o tym zegarku. Czy ma on jakąś wartość ponieważ zastanawiam sie nad przetopieniem bransolety itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie załączyło się zdjęcie.

 

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym dowiedzieć się cos o tym zegarku. Czy ma on jakąś wartość ponieważ zastanawiam sie nad przetopieniem bransolety itd

Tak, nie potrafię dodać zdjęcia z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do złomiarzy, a nie na forum zegarkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to zdjęcie jest, a my nie widzimy :) :) ?


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w ręku relikwie po dziadku i zastanawiasz się nad przetopieniem?...nic nie rozumiem, widocznie jestem za głupi na takie tematy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w ręku relikwie po dziadku i zastanawiasz się nad przetopieniem?...nic nie rozumiem, widocznie jestem za głupi na takie tematy...

+1

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zamknięciem tematu jeszcze post ode mnie. Myślę że podsumowujący to co myśli większość z nas w tym dziale.

Trafiłeś na forum miłośników zegarków, w tym dziale radzieckich. Każdy za nas podchodzi do nich emocjonalnie i sentymentalnie i choć ich wartość nie jest bez znaczenia to nie jest najważniejsza.

Na słowa o przetopieniu większość z nas podnosi się ciśnienie i scyzoryk w kieszeni otwiera.

Jako ze na forum nie wyceniamy zegarków (pewno przeoczyłeś przy czytaniu regulaminu  zanim go zaakceptowałeś) to nikt nie poda ci wartości tego zegarka.

Ja to poniekąd uczynię. Zegarek jest wart mniej więcej tyle ile złom złota +- 100 mechanizm. Bransoletę teoretycznie można traktować jako wyrób jubilerski ale sprzedać powyżej ceny złomu byłoby bardzo ciężko.

To tyle o wartości.

Innym tematem jest czy jest to dla ciebie zwykły przedmiot który przypadkiem trafił w twoje ręce czy pamiątka po kimś z rodziny. Jakoś tak dziwnie jest na tym świecie że sporo z nas takie przedmioty po przodkach traktuje jak relikwie i są rzeczami bezcennymi.

Zrobisz jak zechcesz.

Temat zamykam, ponieważ uważam kontynuowanie go jako bezcelowe.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.