Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Junghans Mega Solar Ceramic potrzebna pomoc

prośba o rozpoznanie rodzaju usterki i wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne i duchowe :) pomoc

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_marcin-k-12_*

Gość_marcin-k-12_*
  • Gość

Napisano 26 sierpień 2019 - 07:58

Witam wszystkich którzy poswięcili swój cenny czas aby wesprzeć pomocą nowego użytkownika waszego forum i chce odrazu podziekować za jaką kolwiek pomoc i porady.Zaczne od tego że to tak naprawde jest mój pierwszy raz kiedy porosze o wsparcie na jakim kolwiek z forów wiec prosze o wyrozumialość i te osoby które chcą pisać dziwne komentarze w stylu nieznasz się to nie próbuj oddaj do naprawy albo chca sie wywyższac i wysmiewać zamiast udzielić rzeczowych porad i odpowiedzi niech szukają innych tematow bo tyle to i ja potrafie na każdy temat napisac.Więc wymienilem zegareg Atlantic na junghans mega solar ceramic 018/1500 009 NO 9314184 . Podoba mi sie bardzo i chcę byc jego urzytkownikiem senk w tym ze świadomie dokonalem wymiany wiedząc że ma jakąś usterkę .Jestem z wykształcenia i z za iłowania serwisantem komputerowym i uwielbiam cos naprawić dla siebie lub za bezcen znajomym gdyż mam z tego sporą satysfakcje i wplywa to kożystnie na mój nastruj.Zegarek ten leżal pinić z rok gdzieś nieużywany ze słabym dostępem do oświetlenia i teraz gdy załapie troche światła zaczyna obracac szybko wskazówkami na wyswietlaczu nic sie nie wyswietla nie reaguje na przyciski aplikacja z androida do ustawiania tych zegarków też nic nie daje.Zasięgnąlem info. w necie i chyba na waszym forum znalazłem ze moze to być winą baterii.Jestem zreczny wiec bez problemu delikatnie i bez jakich kolwiek uszkodzen usuwajac uszczelke z pod szkielka dostalem sie do baterii.Dzis po pracy kupie nowa ale jako ze vyla juz pózna godzina pidladowalem stara baterie zeby sprawdzic czy wymiana baterii rozwiąże ten problem.Sprawdzilem miernikiem 2.8 v .Zamontowalem ja i dalej tosamo obawiam się ze tos innego prosze o jakie kolwiek porady i pomoc .Słabo stoje finansowo ale jezeli ktos chcial by mi pomuc za naprawe moge mu dac zegarek nakręcany z 1955 r. dziala tylko nieraz blokuja sie wskazówki i nosi slady swoich lat uzytkowania.Jezeli ktos jest zainteresowany pomocą moge fotki puscic po podaniu maila lub nr tel. a zegarek to ciężko to napisać SAARBERG WERKE QWESA 17 KAMIENI.Zapewniam ze wszelkie porady sa wyłącznie dla mnie i nie w celu zarobkowym Zgóry dziękuje i liczę na was :)
  • 0

#2 Trojin

Trojin
  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 20:12

wow

może by tak szybki "edit"?

ciężko to czytać

• 0

#3 mario1971

mario1971
  • Użytkownik
  • 4506 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 20:38

Co racja, to racja. Wrzuć cały tekst do Ortograf.pl lub iKorektor.pl i wklej go tutaj raz jeszcze ;)
  • 0

#4 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 16021 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 22:46

No i Kolega poprosił o usunięcie konta. Też miałem coś wcześniej napisać, ale tego nie zrobiłem. Niestety, forma wypowiedzi jest też znakiem szacunku dla innych. A uwzględniając tylko podkreślenia automatycznej korekty można uniknąć wielu błędów. Obecnie dysortografia/dysgrafia nie są usprawiedliwieniem...

• 0

#5 lobo82

lobo82
  • Użytkownik
  • 1123 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 06:58

To jest na zasadzie: piszcie ale broń Boże nie zwracajcie mi uwagi tylko dajcie odpowiedź i tyle

Użytkownik lobo82 edytował ten post 27 sierpień 2019 - 06:59

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych