Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość marcin-k-12

Junghans Mega Solar Ceramic potrzebna pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin-k-12

Witam wszystkich którzy poswięcili swój cenny czas aby wesprzeć pomocą nowego użytkownika waszego forum i chce odrazu podziekować za jaką kolwiek pomoc i porady.Zaczne od tego że to tak naprawde jest mój pierwszy raz kiedy porosze o wsparcie na jakim kolwiek z forów wiec prosze o wyrozumialość i te osoby które chcą pisać dziwne komentarze w stylu nieznasz się to nie próbuj oddaj do naprawy albo chca sie wywyższac i wysmiewać zamiast udzielić rzeczowych porad i odpowiedzi niech szukają innych tematow bo tyle to i ja potrafie na każdy temat napisac.Więc wymienilem zegareg Atlantic na junghans mega solar ceramic 018/1500 009 NO 9314184 . Podoba mi sie bardzo i chcę byc jego urzytkownikiem senk w tym ze świadomie dokonalem wymiany wiedząc że ma jakąś usterkę .Jestem z wykształcenia i z za iłowania serwisantem komputerowym i uwielbiam cos naprawić dla siebie lub za bezcen znajomym gdyż mam z tego sporą satysfakcje i wplywa to kożystnie na mój nastruj.Zegarek ten leżal pinić z rok gdzieś nieużywany ze słabym dostępem do oświetlenia i teraz gdy załapie troche światła zaczyna obracac szybko wskazówkami na wyswietlaczu nic sie nie wyswietla nie reaguje na przyciski aplikacja z androida do ustawiania tych zegarków też nic nie daje.Zasięgnąlem info. w necie i chyba na waszym forum znalazłem ze moze to być winą baterii.Jestem zreczny wiec bez problemu delikatnie i bez jakich kolwiek uszkodzen usuwajac uszczelke z pod szkielka dostalem sie do baterii.Dzis po pracy kupie nowa ale jako ze vyla juz pózna godzina pidladowalem stara baterie zeby sprawdzic czy wymiana baterii rozwiąże ten problem.Sprawdzilem miernikiem 2.8 v .Zamontowalem ja i dalej tosamo obawiam się ze tos innego prosze o jakie kolwiek porady i pomoc .Słabo stoje finansowo ale jezeli ktos chcial by mi pomuc za naprawe moge mu dac zegarek nakręcany z 1955 r. dziala tylko nieraz blokuja sie wskazówki i nosi slady swoich lat uzytkowania.Jezeli ktos jest zainteresowany pomocą moge fotki puscic po podaniu maila lub nr tel. a zegarek to ciężko to napisać SAARBERG WERKE QWESA 17 KAMIENI.Zapewniam ze wszelkie porady sa wyłącznie dla mnie i nie w celu zarobkowym Zgóry dziękuje i liczę na was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow

 

może by tak szybki "edit"?

ciężko to czytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja, to racja. Wrzuć cały tekst do Ortograf.pl lub iKorektor.pl i wklej go tutaj raz jeszcze ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Kolega poprosił o usunięcie konta. Też miałem coś wcześniej napisać, ale tego nie zrobiłem. Niestety, forma wypowiedzi jest też znakiem szacunku dla innych. A uwzględniając tylko podkreślenia automatycznej korekty można uniknąć wielu błędów. Obecnie dysortografia/dysgrafia nie są usprawiedliwieniem...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest na zasadzie: piszcie ale broń Boże nie zwracajcie mi uwagi tylko dajcie odpowiedź i tyle

Edytowane przez lobo82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez memox
      Witam proszę o pomoc w wyborze zegarka takiego jak w tytule lub ewentualnie jakiś inny do kwoty 20 tysięcy. Zegarek będę zakładał sporadycznie. Po jakimś czasie będe chciał go sprzedać i też nie chciał bym na nim dużo stracić. Proszę o propozycję, dziękuję
    • Przez jakubw02
      Witam, planuje zakup swojego pierwszego zegarka. Mam 18 lat i zegarek miałby mi służyć na co dzień do zwykłego ubioru. Chyba wolałbym zegarek na bransolecie. Wolałbym, żeby tarcza zegarka nie była zbyt przesadzona, nie miała za dużo ,,dodatków,,. Nie ukrywam, że głównie zwracam uwagę na wygląd, zegarek będzie mi służył jako element biżuterii, ale nie chciałbym też kupić jakiegoś badziewia. Budżet ok. 500zl. Proszę o pomoc, gdyż kompletnie nie znam się na zegarkach. 
    • Przez ArtPro
      Witam, poszukuję powyższego mechanizmu kwarcowego. Może być stary, ale na chodzie. Proszę o pomoc.
      Gdzie można ów mechanizm nabyć?
    • Przez orekt
      prosze o pomoc w identyfikacji zegara , jaki producent , rocznik
      zdjecia elementów wewnatrz z oznaczeniem jak widac ale nie mam zielonego pojecia co to za zegar
       







×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.