Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Jasny pasek 15mm - gdzie w Polsce kupić

pasek 15mm w Polsce 15mm

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 plk

plk
  • Nowy Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 17:46

Witam,

Poszukuję paska skórzanego jasnego (biały lub jasno szary) do damskiego zegarka z rozstawem uszu 15mm. Chciałbym zakupić to w Polsce. Jedyne co znalazłem to jakaś firma z Poznania handlująca paskami z ?Chin? (wg deklarowanego czasu dostawy). Czy ktoś mógłby polecić jakiś krajowy sklep, gdzie mam realną szansę kupić coś porządnego? W znalezionych sklepach mają tylko w 15mm ciemne kolory (brązy, czerń, od biedy znajdzie się coś w czerwonym). 

Znalazłem info, że Di-Modell i Meyhofer robi takie paski, ale w internecie same oferty z Niemiec dla tego rozmiaru w tym kolorze.

Ktoś pomoże?

Użytkownik plk edytował ten post 27 sierpień 2019 - 17:58

• 0

#2 4palce

4palce
  • Użytkownik
  • 2037 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 18:31

Zagadnij tę dziewczynę na FB.

• 0

#3 plk

plk
  • Nowy Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 08:57

Dziękuję, spróbuję. Troszkę utrudnione dla osoby bez konta na twarzoksiążce :)

• 0

#4 alleck

alleck
  • Użytkownik
  • 321 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 21:22

Kup pasek 16mm. Spokojnie go wcisniesz. Ja polecam stronę pasekdozegarka.com.pl
16 mm białych jest kilka od 20kilku do prawie 100 PLN. Załóż sobie konto u nich w sklepie, a później napisz maila ze jesteś z forum. Dodadzą Ci do profilu zniżkę. Będziesz kupował taniej.

Użytkownik alleck edytował ten post 29 sierpień 2019 - 07:48

• 0

#5 plk

plk
  • Nowy Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 06 wrzesień 2019 - 12:02

alleck - dziękuję, ale próbowałem. Wygląda to mało estetycznie, może by się wyrobiło z czasem, na start po prostu działa ale nie pasuje. Udało mi się coś upolować, także na jakiś czas problem rozwiązany. Na tzw. zachodzie bez większego problemu można kupić takie paski. Może nie ma takiego wyboru jak przy 14 czy 16mm, ale są ogólnie dostępne. U nas jakoś tego nie za dużo, a w sumie sporo zegarków damskich spotkałem z tym rozstawem. Może za jakiś czas się to zmieni.

Dodam od siebie, że łatwiej jest poszukać jakiegokolwiek markowego zegarka z takim rozstawem, pójść do punktu sprzedaży/serwisowego sieciówek, które nim handlują i kupić pasek do takiego modelu. Nie byli w stanie sami wyszukać "paska 15mm" ale jak podałem model jakiegoś konkretnego zegarka to oczywiście można do niego pasek dedykowany zamówić. Dużo zabawy w szukaniu w internecie, ale wykonalne.

Użytkownik plk edytował ten post 06 wrzesień 2019 - 12:05

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 15mm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych