Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Jash

Longines Legend Diver 36mm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Panowie, widział ktoś i mierzył LLD w wersji 36mm? Chodzi mi po głowie ten zegarek, ale wersja 42mm dla mnie za duża, ale 36mm trochę się obawiam, że zbyt mała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Chyba udało się znaleźć u mnie w mieście poszukiwaną wersję, więc w tym tygodniu spróbuję podjechać przymierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I pewnie się okaże, że podobnie jak Cook 37,3 mm, i ten LLD będzie dla Ciebie za mały  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem jeszcze, ale obawiam się rozmiaru tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I pewnie się okaże, że podobnie jak Cook 37,3 mm, i ten LLD będzie dla Ciebie za mały  :)

 

też się obawiam, natomiast tu jest szansa, bo Cook ma gruby, zewnętrzny, obrotowy bezel jak Aquis 39,5mm przez co wydają się mniejsze. LLD ma wewnętrzny bezel, który zlewa się z tarczą plus większa powierzchnia szkła co może dać efekt powiększenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może tak być. Szczególnie gdyby zachowane były proporcje związane z tymi stosunkowo długimi uszami w "dużym" LLD. Tak czy inaczej, bardzo jestem ciekaw Twoich odczuć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Niestety nie udało się i się nie uda przymierzyć tego modelu. Tam gdzie miał być go nie ma i w ogóle nigdzie go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Taki rozchwytywany? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mierzyłem w Krakowie i choć lubię zegarki to na ręku tarcza wyglądała optycznie na bardzo małą, a na ręku nie miałem też kolosa bo 39 mm, ale wiadomo po paru dniach człowiek by się przyzwyczaił, w każdym bądź razie pierwsze odczucie było na "nie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Taki rozchwytywany? 

 

wręcz przeciwnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

wręcz przeciwnie ;)

 

To ciekawe. Mi się wydawało, że będzie to jednak pożądany zegarek, ale cóż, widać z tego, nie znam się  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No niestety, ale nie jest. Z resztą najlepiej wyposażony we Wrocławiu sklep z Longinesami nie ma żadnego LLD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę u Dolińskich na dniach, to dopytam, bo wydaje mi się, że "standardową" wersję mieli, to może i malucha gdzieś znajdą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Będę u Dolińskich na dniach, to dopytam, bo wydaje mi się, że "standardową" wersję mieli, to może i malucha gdzieś znajdą ;)

Rychu, ja rozmawiałem z Emilem więc wiem ze nic nie mają, bo to wyżej to o nich pisałem ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaca a miałeś 42? Kupiłem w ciemni i jest ideał. Ręka 18cm.

post-89160-0-74410700-1568227419_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jaca a miałeś 42? Kupiłem w ciemni i jest ideał. Ręka 18cm.

Miałem mierzyłem i u mnie na 17,5cm nie bardzo. Za długie uszy i jakoś przytłacza mnie ta wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.