Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pytajniczek11

Novotime - Oryginały czy Podróbki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóż szykuję się do zakupu zegarka LaCoste l1212 i zainteresowała mnie cena na tej stronie gdzie w np. Time Trend jest o 100zł wyższa, może nie ;) 550zł a tutaj 489 ;) 

Czy strona / sklep Novotime z Zielonej-Góry sprzedaję oryginalne zegarki ??

Jest to ten zegarek :

https://novotime.pl/product-pol-8594-ZEGAREK-MESKI-LACOSTE-L1212-2010974.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak, sklep sprzedaje legitne zegarki, a właściciel jest również zegarkowym freakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Oryginały. A swoją drogą, to myśl o zakupie Lacoste ...porzuć. No chyba, że koszulka polo w grę wchodzi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginały. A swoją drogą, to myśl o zakupie Lacoste ...porzuć. No chyba, że koszulka polo w grę wchodzi :-)

 

Nosze koszulkę polo i nie tylko z logiem Lacoste :D a czemu mam porzucić ?

Edytowane przez Pytajniczek11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pomysł zakupu zegarka Lacoste masz porzucić. Ich ubrania są spoko :)

 

A czemu odradzam zakup zegarka Lacoste? Wpisz w forumową wyszukiwarkę "marki modowe", "majtkowiec", może i "Lacoste", a na pewno się przekonasz ;)

 

Za circa 500 zł naprawdę można kupić już ...zegarek :)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zakupu zegarka Lacoste masz porzucić. Ich ubrania są spoko :)

 

A czemu odradzam zakup zegarka Lacoste? Wpisz w forumową wyszukiwarkę "marki modowe", "majtkowiec", może i "Lacoste", a na pewno się przekonasz ;)

 

Za circa 500 zł naprawdę można kupić już ...zegarek :)

Najlepsze jest to że ja tak się nie znam na markach zegarków , jedynie co to Casio ma ładne sikory ;) Sam posiadam GShocka i postanowiłem się przerzucić na coś mniejszego, a ten ze znaczkiem krokodyla mnie zafascynował. Przecież każdy ma swoje "gusta i guściki" ;)

Posiadam GShocka także podziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Spoko, pytałeś o radę, to doradzamy. A co zrobisz z własnymi pieniędzmi, na jakie zegarek je wydasz, to Twoja sprawa :-) Nawet jeśli naszym zdaniem dokonasz złego wyboru, to oczywiście masz do tego prawo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś dostał do rąk to lacoste i inne zegarki, które można kupić w tym budżecie to sam byś pomysł zakupu lacoste odrzucił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek sam w sobie jest podróbką ...mentalną.

No ale na upartego nie masz mocnego. Za długi temat.

 

W Novotime robiłem już zakupy . Sklep bardzo rzetelny i fajna obsługa. Same pozytywy jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Najważniejsze , że krokodylek na trzeciej  :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że ja tak się nie znam na markach zegarków , jedynie co to Casio ma ładne sikory ;) Sam posiadam GShocka i postanowiłem się przerzucić na coś mniejszego, a ten ze znaczkiem krokodyla mnie zafascynował. Przecież każdy ma swoje "gusta i guściki" ;)

Posiadam GShocka także podziękuje :)

 

I to jest zrozumiałe, Ty będziesz zegarek nosił, Tobie on ma "leżeć". Ten la coste nie wygląda źle, ale ja w podanym budżecie i stylistyce wybrałbym zegarek Swatch, kwarcowy albo automatyczny. Są dobrze wykonane, trwałe, no i spełniają (chyba???) wymagania jakie forum stawia zegarkom.;) 

Oj tam, oj tam. Najważniejsze , że krokodylek na trzeciej  :) .

 

Taki sam snobizm, jak ten na "żabią łapkę" albo "omesię", prawda?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, jak kilka lat temu zaproponowałem kuzynowi Omegę vintage. 

 

Na co on odparł "Jakbym chciał porządny zegarek, kupiłbym sobie nowego Bossa albo Armaniego na gwarancji"

 

Milego noszenie kokodryla


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.