Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
KarolaKrk

Zegarek dla kobiety do 4000

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona lubi, jak zegarek złotem się świeci. Traktuje go bardziej jako uniwersalną biżuterię niż urządzenie do odczytywania czasu. Tu na mojej łapie - ubrany tylko do zdjęcia ;)5073ca5175719600766a045fcac9023e.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, że co? :D

 

A tak na poważniej, wydawało mi się, że podsuwam dość podobne zegarki do tych co wskazałaś. Tylko diamenty dołożyłem ale to wynika z obserwacji mojej pięknej połówki, która zegarki ma różne ale z reguły nosi te z diamentami :)

 

No tak faktycznie, szczególnie te Frederique są teraz w ścisłej czołówce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona lubi, jak zegarek złotem się świeci. Traktuje go bardziej jako uniwersalną biżuterię niż urządzenie do odczytywania czasu. Tu na mojej łapie - ubrany tylko do zdjęcia ;)

O widzisz a tak się zarzekales, że Ty od żony go nie będziesz pożyczać ;) Dobrze Ci leży... :)

Edytowane przez alleck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jedyny zegarek mojej żony. Musi pasować do wszystkiego :)

 

Ze względu na fakt, że nosi tylko go od czasu do czasu, wybrała sobie zegarek z mechanizmem kwarcowym. Znika problem ustawiania godziny i daty. Druga rzecz, która przemawiała za kwarcem, to zdecydowanie cieńsza koperta.   


O widzisz a tak się zarzekales, że Ty od żony go nie będziesz pożyczać ;) Dobrze Ci leży... :)

 

Pisałem przecież, że ubrany tylko do zdjęcia...mówię na serio! I Musisz mi uwierzyć na słowo  ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawa, co teraz wybierzesz :)

 

Gdyby tylko był z żółtego a nie różowego złota, sama wzięłabym jako pierwszy zegarek Certina Moonphase. Kwarcowy, ale przez to mega dokładny, pięknie się prezentuje na ręce, bo sama go przymierzałam. Niestety Certina nie zrobiła tego modelu w żółtym złocie. Dlatego sama kupiłam inny DS 8, bo bardzo chciałam to żółte zloto w zegarku mieć i czarny bardziej do mnie pasuje:

C033.251.22.081.00_zegarek_Certina.jpg

 

Jeśli nie zależy Ci na złocie, to ten jest też piękny i rozważałam go długo:

Certina-DS-8-Lady-Moon-Phase-C033.257.11

 

Wklejony wyżej EPOS też szalenie mi się spodobal ;) i teraz chodzić za mną będzie

Tym bardziej, że posiadając już jeden super dokładny zegarek warto by było w drugiej kolejności postawić już na automat.

Edytowane przez kawaii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.