Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Zegarek z kalendarzem - przypomineczem

Zegarek powiadamiający o wydarzeniach zegarek kalendarz smartwatch przypomnienia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 MxR

MxR
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 12:23

Drodzy Miłośnicy zegarków w Was cała nadzieja.

Poszukuje zegarka z kalendarzem tzn. chodzi mi głównie aby mi przypominał o wydarzeniach np. fryzjer, spotkanie, zakupy itp. krótkie treści ale zapisane w zegarku.

25 lat temu posiadałem zegarek Casio z kalkulatorem i taką funkcją żmudnego wpisywania ale był to najlepszy z możliwych zegarków.

Teraz po prawie ćwierć wieku chciałbym podobny, ale na miarę dwudziestego pierwszego wieku idealnie by było gdyby zczytał informacje z konta/kalendarza google i mi o tym przypominał. Znalazłem zegarek Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 ale on musi być na stałe połączony z telefonem. Mi zależy na tym by z telefonu lub komputera wpisać wszystkie przypominacze / zsynchronizować z zegarkiem do pamięci wewnętrznej zegarka i odłączyć telefon / internet WiFi itp. i korzystając z samego zegarka, który o wydarzeniach będzie mi przypominał. (telefon zostaje w domu, a ja jestem poza zasięgiem, a przypomnienia z zegarka będą się pojawiać).

Pozdrawiam

Marcin

• 0

#2 MxR

MxR
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 14 wrzesień 2019 - 17:45

Może ma ktoś zegarek Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 i mógłby dla mnie to przetestować?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zegarek, kalendarz, smartwatch, przypomnienia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych