Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pisklok3

Zakochany w zegarku Timberlanda, ale czy to napewno dobry wybór?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Na wstępie napiszę, że od dwóch lat jestem szczęśliwym posiadaczem Lorusa vj42-x040 który był moim pierwszym zegarkiem którego zakupiłem w celu przekonania się czy będzie mi wygodnie z zegarkiem. Odkąd założyłem to do dzisiaj nie mogłem się z nim rozstać. Niestety zaczyna już pomału klękać :(

Dzisiaj wybrałem się do jednego z sklepów stacjonarnych pewnej sieci i w oko wpadły mi zegarki Timberlanda. Ich design jest po prostu doskonały i idealnie wpasował się w moje gusta i obecnie posiadany budżet. Tylko jest jedno ale, a mianowicie nie mogę znaleźć informacji na temat tych zegarków czy są solidne, jak z mechanizmem ogólnie w tych zegarkach, bo mam obawy że zapłaciłbym po prostu za logo które uwielbiam.

I teraz moje Pytanie czy możecie coś powiedzieć na temat tych zegarków, jeśli nie jest to odpowiedni sprzęt a szukam czegoś naprawdę na poziomie Lorusa bo jestem z niego bardzo zadowolony. Tak wiem jak jestem zadowolony z Lorusa kup Lorusa, ale pojawia się teraz problem ze mną a mianowicie chcę spróbować czegoś nowego i poznać lepiej świat zegarków.

Jeśli odrzucimy Timberlanda to teraz czy mogę liczyć na pomoc w wyborze zegarka i poleceniu jakieś firmy. Szukam czegoś co będę nosił na codzień i będzie pasował do luźnego stylu jak i pod delikatna koszule, po prostu.
Co do mechanizmu nie mam preferencji więc jestem otwarty na propozycje.
Styl zegarków bardzo mi siada właśnie takiego Lorusa albo własnie timberlandów.

 

Jak o czymś zapomniałem napisać, dajcie znać od razu dopisze.
Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek dobrze by było określić jaki masz budżet no i możesz pokazać tego Timberlanda, który tak bardzo Ci się podoba, jako punkt odniesienia.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Budżet... Na pewno coś doradzimy. I na pewno ...odradzimy Timberlanda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory zapomniałem o budżecie ~600 zł ja wiem że to nie jest budżet gdzie można odpalić rakietę ale no cóż :D

 

https://www.timetrend.pl/meskie-timberland/20830-timberland-langdon-tbl15651jyb01-4895220903769.html

To jest to cudo chciałbym coś prostego ale za razem z takim lekkim sportowym zaciągnieciem. Np Casio Edifice ESK-300GL-1AVUEF też jest mega fajną opcja.

Z takich bajerów co mi teraz wpadł do głowy co bym chciał to jakby zegarek był mechaniczny żeby miał chociaż fragment tarczy przeszklony żeby zawsze widzieć mechanizm i się nim zachwycać i zrelaksować patrzać na niego w trudnych chwilach, ale zapewne domyślam się że w tym budżecie to raczej mogę tylko pomarzyć.

 

Colector może właśnie to zauroczenie w zegarku bo za buty to dałbym się pociachać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przyszły mi do głowy zegarki Zeppelin, chyba ze względu na kolorystykę. Ale może za bardzo vintage, no i ponad budżet. A Casio Edifice to całkiem niezły wybór, zapewne lepszy niż Timberland.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taka kolorystyka bardzo mi siada oglądałem Zeppeliny ale faktycznie dla mnie zbyt poważne mimo wszystko.
Co do mechanizmu oczywiście jestem otwarty mogą być inne

 

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-casio-edifice-efv-530bl-2avuef
Ten bardzo sympatyczny, ale nie wiem czy mimo wszystko nie za bardzo sportowy.

Edytowane przez pisklok3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro podoba Ci się ten konkretny zegarek T, to... Kup go. Po prostu. Pozdrówko

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok ale jednak chciałbym trochę bardziej prosty z zegarek w stylu tego Timberlanda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołóż trochę i poszukaj tego

 

SSC425P1

buFTMw9.jpg

 

Chyba podobny

 

A jak nie to bierz T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T nie wybiorę że względu na to że to będzie zegarek na codzien i nie chcę żeby po roku wysiadł albo zaczęło coś odpadać. Dlatego chciałbym coś po prostu w tych barwach Zeppeliny idealne kolorystycznie ale jednak zbyt retro dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne obie propozycje ale ta od Carrot zdecydowanie do mnie przemawia. Miałem trochę czasu i przejrzałem trochę sklepy i wybrałem kilka pozycji i od razu zaznaczam że wiem ze to nie ma składu i ładu :D

 

To jest sztos i gdybym miał budżet na ten zegarek to bym już zakończył temat :
https://zegarownia.pl/zegarek-meski-zeppelin-lz127-graf-zeppelin-automatik-7666-5

 

To również całkiem mi przypasowało bo myślę że pasuje do koszuli jak i do t-shirt.

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-zeppelin-lz127-graf-zeppelin-7642-1

 

I tu już cała reszta :

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-classic-automatic-fab0b004w9

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-festina-the-originals-chronograph-f20339-4

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-edifice-retrograde-chrono-sapphire-solar-efs-s530l-2avuef

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-festina-retro-f20347-5

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-festina-titanium-date-f20467-1

 

Jezu jaki wybór jest trudny. Ale oddaje Carrot że te Zeppeliny to jest sztos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wszystko to IMO ciekawsze propozycje niz Timberland.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się bo trochę się doczytałem tu na forum i odpuściłem już totalnie Timbera. Ciężko się zdecydować na cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w takim razie zwyczajnie dozbieraj do Zeppelina, skoro tak Cię ujął... Kupisz sobie prezent pod choinkę ;)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym myślałem ale miesiąc czy dwa bez zegarka jest niestety czynnikiem wykluczającym taką opcję ale napewno wrócę do tego cacka i już wiem jaki mam prezent na urodziny w kwietniu :)

Edytowane przez pisklok3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swoim przykładzie stwierdzam, że lepiej poczekać i kupić to co naprawdę nam leży, niż substytut

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Posłuchaj Kolegi @Hogg. Kupisz coś teraz, a za tym Zeppelinem i tak będzie Cię nosić, co może się skończyć tym, że zaraz pomyślisz o sprzedaży tego, co kupiłeś ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na raty go kup, jeśli obecnie finanse nie pozwalają?

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuż to propozycja godna rozważenia. Może faktycznie tak zrobię. Muszę to przemyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj byle jakiego zegarka tylko dlatego, że trochę brakuje do tego upatrzonego. Zagryź wargi i odkładaj. Kupisz to, co rzeczywiście Ci się podoba i będziesz spełniony...przynajmniej na jakiś czas ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz od kwoty którą dysponujesz do Zeppelina dzieli Cię 400 zł, jak kupisz inny zegarek, a w perspektywie i tak chcesz kupić Zeppelina to będzie Ci brakować 1000 zł... Brzmi dziwnie, ale jak się zastanowisz to tak właśnie wygląda. A chyba szybciej dozbierasz 4 stowki niż tauzena

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj utargować trochę. 100 mniej zawsze i wyłożysz tylko trochę więcej. Potem odbudujesz budżet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.