Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Zegarek Hugo boss -czy da sie go naprawic ???

• Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 kiniek21

kiniek21
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:18

Witam ! Tak jak widac na zdjeciach ,gorny rant oraz kawalek szybki zostaly porysowane na wskutek otarcia o murek ????????czy istnieje mozliwosc naprawy ,jezeli tak to gdzie bo tu (mieszkam w holandii ,w tilburgu) odwiedzilem 5 miejsc i wszedzie rozlozyli rece widzac to ..prosze o pomoc i z gory dziekuje ludziom dobrej woli ????poZdrawiam serdecznie

Załączone miniatury

• 410A040D-B109-45F2-B1F1-6873A16B4554.jpeg
  • 34B2CDEA-2BD0-451D-9DAF-7C3736439DDF.jpeg

• 0

#2 Patryk_P

Patryk_P
  • Nowy Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:20

Ciężko będzie cokolwiek z tym zrobić
  • 0

#3 Jędrula.wawa

Jędrula.wawa

rien ne va plus

• Użytkownik
  • 1273 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:23

Podejrzewam, że będziesz musiał nauczyć się z tym żyć. :blink:
Firma Hugo Boss raczej nie prowadzi serwisów swoich zegarków ;)
  • 0

#4 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 18198 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:41

Albo nauczysz się z tym żyć, albo czas rozejrzeć się za nowym garniturem... Tfu, zegarkiem oczywiście ;-)

Użytkownik fidelio edytował ten post 22 wrzesień 2019 - 14:42

• 0

#5 Dorian06

Dorian06

Prezes zarządu KSF.

• Użytkownik
  • 11525 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:55

Spróbuj "zamalować" to.
  • 0

#6 Butik

Butik
  • Użytkownik
  • 400 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 15:49

Koledzy trochę sobie żartują, więc ja na poważnie, bo inicjujący ten wątek może tych żartów nie zrozumieć.

Kolego kiniek21, problem polega na tym, że kupiłeś prosty tani czasomierz wykonany w chinach na zlecenie firmy odzieżowej, dlatego na tym czasomierzu jest logo tejże właśnie firmy, za co prawdopodobnie zapłaciłeć cenę kilku, jeśli nie kilkunastokrotnie wyższą, niż wartość tego co na zdjęciu.

Ponieważ Hugo Boss zajmuje się szyciem ubrań, a nie produkcją zegarków, to wykonanie jakiegokolwiek większego serwisu, innego niż prosta wymiana baterii, może być kłopotliwa, chyba że znajdziesz dobrego zegarmistrza - rzemieślnika - złotą rączką gdzieś w okolicy.

Ze względu na co co napisałem w drugim akapicie może być to bardzo nieopłacalne, lepiej te pieniądze przeznaczyć na zegarek od firmy, która zajmuje się produkcją zegarków.

ATSD, temat należałoby raczej przenieść do podforum o chińszczyźnie, bo w szwajcarach to chyba nie na miejscu ;)

• 0

#7 kiniek21

kiniek21
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 16:10

Ok juz dowartosciowal-es/as sie ? To super , pozostalym dziekuje za odpowiedz ..i to „ bo inicjujacy moze ich nie zrozumiec..” , za kogo Ty sie czlowieku uwazasz ?! To poprzednie odpowiedzi wniosly wiecej niz twoja , przynajmniej byly rzeczowe a nie jakies banaly typu kraj produkcji i proba wysmiania bo zaplacilem za marke ,zaplacilem bo mi sie podobal wizualnie i tyle i wyjebane mam czy twoj szwajcar czy inny ch.j byl recznie montowany bo nie tym sie kierowalem przy kupnie .. cieszysz sie bo ktos wszedl na pole ,gdzie czujesz sie mocny ..fajnie ,ze sie dowartosciowal-es/as ..nie pozdrawiam
  • 0

#8 rafiros

rafiros
  • Użytkownik
  • 253 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 16:15

Ok juz dowartosciowal-es/as sie ? To super , pozostalym dziekuje za odpowiedz ..i to „ bo inicjujacy moze ich nie zrozumiec..” , za kogo Ty sie czlowieku uwazasz ?! To poprzednie odpowiedzi wniosly wiecej niz twoja , przynajmniej byly rzeczowe a nie jakies banaly typu kraj produkcji i proba wysmiania bo zaplacilem za marke ,zaplacilem bo mi sie podobal wizualnie i tyle i wyjebane mam czy twoj szwajcar czy inny ch.j byl recznie montowany bo nie tym sie kierowalem przy kupnie .. cieszysz sie bo ktos wszedl na pole ,gdzie czujesz sie mocny ..fajnie ,ze sie dowartosciowal-es/as ..nie pozdrawiam

Oj bardzo mocno Kolego pojechałeś - a odpowiedź Kolegi Butik była na prawdę rzeczowa w kontekście Twojego zegarka i na pewno nie miała na celu poniżenia Ciebie a dowartościowania Kolegi.
Chyba zaliczyłeś bardzo szybki początek i koniec na Forum.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#9 WielkiKlocek

WielkiKlocek
  • Nowy Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 16:25

Chińszczyzna ? A dlaczego przecież ma magiczny napis na tarczy swiss made.

• 0

#10 eye_lip

eye_lip

JFS

• Sprzedawca Profesjonalny
  • 12093 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 16:35

Chińszczyzna ? A dlaczego przecież ma magiczny napis na tarczy swiss made.

Gdzie ma taki napis?
  • 0

#11 WielkiKlocek

WielkiKlocek
  • Nowy Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 16:52

https://www.swiss.co...k-meski/1513267

• 0

#12 Master Yoda

Master Yoda
  • Zbanowany
  • 22469 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:06

Chyba źle zrozumiałeś kolegę, chciał pomoc.
A zegarek to badziew modowy który do czasu jak wygląda jest ok, w tym przypadku do kosza, Napraw droższa niż nowy.
  • 0

#13 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 18198 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:06

Kolegi @WielkiKlocek, ale to nie ten sam model... Poza tym, "swiss made" nie ma co mitologizować ;-)

Użytkownik fidelio edytował ten post 22 wrzesień 2019 - 17:07

• 0

#14 kiniek21

kiniek21
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:26

Chyba źle zrozumiałeś kolegę, chciał pomoc.
A zegarek to badziew modowy który do czasu jak wygląda jest ok, w tym przypadku do kosza, Napraw droższa niż nowy.

No ok , poprostu wchodzac na forum ,ktore uwaza sie za „fachowe” oczekiwalem jakichs wskazowek ,rad a zamiast tego uytkownicy potwierdzili mnie tylko w tym co bylo jasne od poczatku -ze sytuacja jest beznadziejna ..jezeli ja sam nie moglbym nic doradzic to zwyczajnie wstrzymalbym sie od zabierania glosu i nie pastwil tekstami w stylu :” a bo ty kupiles chinszczyzne i teraz zaluj ,nie jestes takim fajnym znawca jak my ha ha wiec cierp ..prosze o zamkniecie tematu i najlepiej usuniecie
  • 0

#15 Master Yoda

Master Yoda
  • Zbanowany
  • 22469 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:31

Źle zrozumiałeś, to na początku koledzy lekko "darli łacha", a dopiero kolega @Butik doradził Ci "na poważnie".
  • 0

#16 Jędrula.wawa

Jędrula.wawa

rien ne va plus

• Użytkownik
  • 1273 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:32

Wiem że czasem prawda może być bolesna, ale swojego bólu nie musisz przelewać na człowieka, który napisał jak jest. Rozumiem Twoje rozgoryczenie po skancerowaniu zegarka, ale to jeszcze nie koniec świata. Myślę że z Twojej strony byłoby elegancko, gdybyś przeprosił kolegę Butik. :)
Ps. Czasy kiedy skracano o głowę posłańca który przynosił złe wieści już na szczęście minęły.; miej to Kolego na uwadze :huh:
  • 0

#17 trez

trez
  • Użytkownik
  • 323 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:34

hehehe chłopaki se z ciebie śmieszkowali a ty pojechałeś po tym co ci rzeczowo odpowiedział :lol:

• 2

#18 Dorian06

Dorian06

Prezes zarządu KSF.

• Użytkownik
  • 11525 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 17:53

Wypraszam sobie. :P
Ja całkiem poważnie pisałem.
  • 0

#19 Butik

Butik
  • Użytkownik
  • 400 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 18:38

Źle zrozumiałeś, to na początku koledzy lekko "darli łacha", a dopiero kolega @Butik doradził Ci "na poważnie".

Mądry zrozumie, a w bezsensowne dyskusje nie będę się wdawał :)

A chciałem na prawdę dobrze...

• 0

#20 Jędrula.wawa

Jędrula.wawa

rien ne va plus

• Użytkownik
  • 1273 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 18:53

A chciałem na prawdę dobrze...

Napisałeś prawdę, a ta czasem w oczy kole. Raz gościa zabolało jak przyłoił zegarkiem w ścianę, drugi raz jak napisałeś co to za zegarek. :P
No i nie wytrzymał :o

Użytkownik Jędrula.wawa edytował ten post 22 wrzesień 2019 - 18:53

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych