Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Kat.Wiez.Zaw

Dzień dobry :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 

Mam na imię Katarzyna, od wielu lat, a praktycznie od kiedy tylko sięgnę pamięcią, moją pasją są pióra wieczne. Jednakże (jak zauważyłam jest to często te dwa "schorzenia" występują jednocześnie), od ponad roku zainteresowałam się tematem zegarków. Jak mam w zwyczaju, nie zwykłam robić niczego powierzchownie, temat wciągnął mnie na całego. Jak do tej pory moja kolekcja jest niewielka - klasyczny, elegancki Tissot PR50, codzienny, kwarcowy Timex oraz może to dziwne, dwa aviatory od Seiko, z linii SNK, z beżową tarczą (wersja na lato z paskiem nato) oraz czarną (bardziej w klasycznym wydaniu, z paskiem skórzanym w stylu buhrów). Mam zamiłowanie również do rzemiosła i skóry, toteż stawiam pierwsze kroki w tworzeniu pasków do zegarków. 
Nie ukrywam, iż w wyborze Seiko bardzo pomogło mi forum, swoją nieocenioną wiedzą, za której pokłady serdecznie dziękuję. Z radością poszerzam swoją wiedzę dzięki właśnie Wam.

Pozdrawiam wszystkich
Katarzyna

Edytowane przez Kat.Wiez.Zaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Witamy Koleżankę na Forum :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu :D


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez fillofill
      Trochę już jestem z wami w trybie pasywnym (i dużo ciekawych informacji wyczytałem). Ale teraz czas się uaktywnić.
       
      Kilka słów o mnie - właściwie nie wiem czemu od kilku tygodni zegarki automatyczne są w centrum mojej uwagi - jak inni piszą "mam fazę" na zegarki.
       
      Wcześniej nie miałem dobrych doświadczeń - czasomierz, który lata temu dostałem w prezencie okazał się podróbką (dla jasności darczyńca myślał, że nabył oryginał).
      Tak wiec temat zegarków był dla mnie mało istotny. Ale ostatnio "coś tyknęło". Dałem dziecku mojego Apple Watcha a sam kupiłem sobie zegarek automatyczny.
      Dodatkowo, każdą wolną chwilę poświęcam na zgłębianie tematu (a ciągle wiem niewiele) i poszukiwania nowego modelu.
       
      Jeśli chodzi o moje obecne zegarki to obecnie noszę 2 na zmianę:

      Zegarek 1: Kupiony w zeszłym miesiącu na OLX Samuraj:

      Fun fact. Podczas mojego drugiego nurkowania (tak, można) z Seiko, zerwał mi sie pasek przy zakładaniu jacketu i zegarek zanurkował 
      sam na głębokości przekraczające moje uprawnienia. Całe szczęście dive instruktor go odnalazł w głębinach (ufff) ale od tego czasu używam tylko pasków typu NATO.
       
       
      Zegarek 2: Nastoletni kwarcowy Swatch - bo lubię  (ale też rozglądam się za białym, automatycznym następcą - będę wdzięczny za wszelkie sugestie).


      Pozdrawiam wszystkich ze Śląska i życzę powodzenia w poszukiwaniu ideału !
      Filip
       
       
       
    • Przez dzapan
      Witam,
       
      Mam na imię Wojtek, 34 lata na karku. pochodzę z Wrocławia, a obecnie mieszkam na pomorzu zachodnim. 
       
      Moja przygoda z zegarkami zaczęła się w wieku nastu lat. Teraz chciałbym zgłębić temat i rozbudować moją kolekcję, liczę na rady doświadczonych kolegów
       
      Pozdrawiam
    • Przez Shadowsniper
      Dzień dobry witam serdecznie, zagościłem w to Szanowne forum pewnie jak większość nowych użytkowników poszukując części do zegarka. Nie jestem zegarmistrzem tylko od czasu do czasu amatorsko coś naprawiam, właściwie po prostu staram się nie zepsuć bardziej. Mam nadzieję że pozwolicie zagościć mi tutaj dłużej, proszę poza tym nie obrażać się jeżeli napiszę coś banalnego albo w nieodpowiednim dziale.
    • Przez msz38
      Witam serdecznie!
      Nazywam się Michał, zegarkami interesuje się od dawna, ale tylko kwarcowymi i tylko regulowanymi przez bluetooth albo radio. 
      Zawsze interesowałem się zegarkami ekstremalnie dokładnymi i praktycznymi, dlatego odpadały mechaniczne. 
      Taka obsesja  
      Jestem na etapie zakupu nowego zegarka, mam nadzieje że niedługo napiszę jakąś fajną recenzję. 

       
    • Przez Piotoman
      Witam,
      Pierwszy raz jako zalogowany
      Wcześniej tylko anonimowo czytałem interesujące mnie wątki, teraz się odważyłem i jestem z Wami.
       
      Pozdrawiam
      Piotr
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.