Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Nierówny szlif słoneczny

Rekomendowane odpowiedzi

W nowo kupionym zegarku zauważyłem, że na tarczy odznacza się mocniejszy refleks krawędzi szlifu słonecznego. Widać tylko pod pewnym kątem nachylenia i świetle słonecznym. Czy jest to akceptowalne w tej klasie zegarka? Dotyczy modelu longines flagship automatic.

post-65717-0-14258500-1570565488_thumb.jpg

post-65717-0-92274600-1570565513_thumb.jpg

post-65717-0-20091100-1570565559_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz na myśli tę "skazę" na godzinie 6 (przecina literę T), to wygląda to nieciekawie. Ja bym go wymieniał...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,mam na myśli tę skazę. W świetle na wprost jest wporządku stąd ciężko mi to ocenić.

post-65717-0-57832700-1570566333_thumb.jpg

Edytowane przez armageddon10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ciebie to denerwuje - reklamuj!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to akceptowalne czy nie zależy tylko od ciebie. „Przerobiłem” różne nowe zegarki (przyznaje, ze w większości nie tej klasy) i jak lubię zegarek, to drobne skazy nie przeszkadzają, a jak nie lubię, denerwuje mnie w nim każda pierdółka ;)

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep jet skłonny zegarek wymienić. W ostateczności mogę go zwrócić- kupiony przez internet jednakże nie mam żadnej pewności, że kolejny egzemplarz będzie lepiej wykonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zdarza Ci się w trakcie jednego spaceru z psem wdepnąć dwa razy w to samo gówno? ;)

 

Jak Ci się zegarek nadal podoba - to go wymień. Jak Ci się przestał podobać - oddaj i szukaj innego :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie wiem Panowie, co jest nie tak z tymi zegarkami. Pół roku temu oddałem dwa modele Mido Baroncelli. Pokazywałem również na forum. Pierwszy z nich miał wgniotkę na tarczy prawdopodobnie od nóżki, drugi natomiast miał na tarczy plamę. 

Uznałem, że zmiana marki na Longinesa wyeliminuje takie niedociągnięcia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kupuj u AD. Obejrzysz sobie zegarek dokładnie w salonie i dopiero wtedy zadecydujesz, czy go weźmiesz. Wiem, będzie drożej, ale za to bez nerwów - zdrowie jest najważniejsze. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego modelu nie mają na stanie. Longinesa brałem od Zegarki Zielona Góra.

Z Zegarki Z.Góra brałem już paręnaście zegarków (nagrody jubileuszowe) i mogę o nich powiedzieć krótko - bardzo porządna firma! Nigdy jakichkolwiek problemów...

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest ich wina za to co dostałem. Zegarek jechał od producenta ze Szwajcarii i czekałem na niego 7 dni. Przesyłkę zrealizowali terminowo ale to co jest na tarczy sam widzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu mieli swój punkt w Poznań Plaza. Niestety pocięli koszty i salon został zlikwidowany jakieś bodajże 4 lata temu. 

 

A wracając do rzeczowego zegarka, jak Ci się podoba, to wymień na nowy egzemplarz - bez wad.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że kupiłem go głównie dla jakości wykonania longines. Podoba mi to mi się omega de ville. Tylko cena x2 i to przez chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.