Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Athcat

Bulova 96p191

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Wiem, że mojej żonie podoba się Bulova 96p191, bo kiedyś przymierzała w czasie wspólnych zakupów i była zachwycona.

Zbliża się okazja i zastanawiam się nam kupieniem jej jako prezent.

 

https://intl.bulova.com/products/96p191?_pos=1&_sid=b2bae3d8f&_ss=r

 

Niestety w internetach jest cholernie mało informacji czy opinii na jej temat, zarówno na stronie producenta jak i ogólnie w wujku google.

 

Czy ktoś może wie co tam tyka w środku? Jak z jakością? Czy warto? A może macie inne propozycje?

 

 

Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Edytowane przez Athcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulova to porządna amerykańska firma z tradycjami, teraz wchodzi w skład grupy Citizena. 

W Bulovach tykają werki Miyota (czyli Citizen), w tej - najprawdopodobniej - coś z rodziny 8n24.

Jakość zegarków Bulova jest bardzo dobra, werków Miyota również, a werków Miyota w zegarkach Bulova - szczególnie.

 

 

Ostatnio - latem? - ktoś podobną kupował, poszukaj dyskusji. To ładny, zgrabny zegarek, według mnie warto (w internetowej cenie). 

A jeśli żona zachwycona - to nie ma się co zastanawiać, tylko sięgać po portfel :)

 

EDIT: irytujący błąd ortograficzny

Edytowane przez Zeno

Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro żonie się podoba, to pewnie z prezentu będzie zadowolona.

 

Tak jak radzi @Carrot napisz do koleżanki @Ivee, zapewne podzieli się swoimi wrażeniami... i pamiętaj zadowolenie małżonki przede wszystkim :-)

 

EDIT:

link do tematu z propozycjami na kolejne prezenty:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/176573-zegarek-dla-kobiety-do-oko%C5%82o-1000-z%C5%82/

Edytowane przez AK&AK

Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

i pamiętaj zadowolenie małżonki przede wszystkim :-)

O to to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Jakoś ten temat Ivee przeoczyłem, mimo że zaglądam regularnie, chociaż raczej czytam niż się udzielam :)

 

Rozwialiście moje ostatnie resztki wątpliwości, mimo tego że historię marki znam to bardzo mała ilość informacji na temat tego konkretnego modelu trochę mnie frustrowała.

Podobnie jak jak w przypadku wersji wybranej przez Ivee i ta dużo lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach producenta, które w ogóle nie oddają perłowości tarczy.

 

 

W imię zasady "happy wife, happy life" prezent wybrany. :D

 

EDIT:

 

Wiem, że kwestia zakupów na jomashop była wałkowana na forum miliard razy, ale w konkretnym przypadku.

Cena w polskiej dystrybucji 1250

Cena jomashop 210USD czyli koło 840zł. Zakładając VAT + opłaty celne wyjdzie pewnie z 1100.

Raczej nie warto się babrać prawda?

Edytowane przez Athcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podbić temat.

Gdzie najtaniej mogę kupić to błękitne piękno?. W Polsce znalazłem za około 1600 czyli trochę drogo jomashop cena znośna, a może wiecie gdzie w europie dostanę to cacko dla żonki.

 

Pozdrawiam

Andzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozwolę sobie podbić temat.

Gdzie najtaniej mogę kupić to błękitne piękno?. W Polsce znalazłem za około 1600 czyli trochę drogo jomashop cena znośna, a może wiecie gdzie w europie dostanę to cacko dla żonki.

 

Pozdrawiam

Andzej

A proszę:

 

https://www.timeshop24.de/bulova-96p191.html

 

Sklepu nie znam, ale wygląda ok, są na chrono24 długi czas, dobre opinie, i co pewnie najważniejsze zdąży z Niemiec dojść przed Świętami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa gwarancji Bulova ?? bo na jomashop wychodzi 200-300zł taniej, tylko czy uznają gwarancję międzynarodową ? czy europejską czy może tylko polską.

 

Jutro jeszcze podejdę do zegarmistrza w Opolu i dowiem się czy i za ile jest w stanie mi załatwić ten zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jomashop w 95% nie daje gwarancji producenta a własna (chyba ze zaznaczają inaczej), w razie co trzeba odsyłać do US na naprawę i różne opinie o tych naprawach krążą. Przy niewielkich różnicach wolałbym zdecydowanie brać zegarek z europejskiej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U lokalnych zegatmistrzów nic nie załatwiłem pozostaje internet jomashop(raczej rezygnuję przez gwarancję) na ebayu i chrono24 ktoś z Singapuru (też raczej odpuszczę) lecz zainteresował mnie na chrono24 sprzedawca z Luksemburgu.

Tylko wątpliwość czy to na pewno orginał? może ktoś ma jakieś doświadczenie z "SAR Creative Marketing AG" jak już pisałem sprzedającym przez chrono24.

 

Pozdrawiam

Andrzej Nowak

 

Ps. W razie draki serwisy Bulovy w Polsce respektują gwarancję europejską?

Pozdrawiam

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

662 opinie i 4,8 / 5,0 - wyglada dość dobrze :)

Gwarancja europejska powinna być honorowana w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony na amazonie. Dam znać jak dojdzie i po świętach opowiem o reakcji żony.

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Andrzej Nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na tradycyjne zdjęcie nadgarstkowe i niech się dobrze nosi  :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka to dopiero po Nowym Roku , w obydwa święta Bożego Narodzenia mam drugie zmiany,a w przerwie między świątecznej wyjazd do teściów. Czyli fotka prawdopodobnie tak jak pisałem już w 2020r

 

Pozdrawiam

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.