Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
biedronsky

Poszukiwany wałek naciągu Roamer Anfibio cal. MST 424

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że to dobre miejsce na forum...

Jak w temacie.Kupiłem stary zegarek z ułamanym wałkiem.

Popytałem w kilu miejscach i na razie nici. Próbowałem dorobić samemu, ale jakoś mi to nie do końca wychodzi. Sytuację komplikuje fakt, że koronka nie jest nakręcana tylko wciskana na specjalną główkę wałka.

 

Może ktoś poratuje wałkiem, albo podpowie gdzie szukać/pytać...

Pozdrawiam

 

73d8b3c37f65.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa na zatoce _ niestety standardowe ale przejściówki na męską końcówkę jak coś mogę Ci podesłać

Jedyny problem to to że Twoj wałek ( wiem jak to zabrzmi:) ) jest bardzo krótki i przejściówka może okazać się złym rozwiązaniem.

Inna opcja jest jednak dorobić i to jednak bym sugerował _ natomiast przedluzke_ przejściówkę mogę ci podrzucić ( z tym co masz nie zadziała bo uwalona przed gwintem)

Pozdr

T

Ale można próbować wprowadzić zwykły wałek i założyć koronę w zegarku _ jednak to pirackie rozwiązanie


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długość wałka to podstawa - bez skojarzeń oczywiście ;)

A tak na serio - zatoka to dobry kierunek, że też na to nie wpadłem... Dzięki!

okazuje się, że jest chyba dokładnie to czego potrzebuję

https://www.ebay.pl/itm/MST-ROAMER-1-2-STEM-1PC-part-404-FOR-CAL-424-425/123735292416?hash=item1ccf32ba00:g:JuwAAOSwcUBYLDlr

choć jest to trochę bez sensu: wałek 8,95 euro, a wysyłka 10 euro :(

chyba że jeszcze raz spróbuję i spędzę pół nocy z tokarką i pilnikiem :)

 

ps. o jaką przejściówkę Ci chodzi? Możesz pokazać fotkę lub podać angielską nazwę?

Edytowane przez biedronsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejściówka to prowizorka. Normalny majster dorobi taki wałek, a bardziej sprytny/leniwy dopasuje standardowy do wersji łamanej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.