Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
PawelW

Longines Hydroconquest ceramic który?

Który kolor?  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja prawie podjęta. Tylko, który kolor wybrać? Na placu boju pozostały czarny i niebieski :)

post-30447-0-10970600-1571127891_thumb.jpg

post-30447-0-24432900-1571127912_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szarego nie rozważasz? Niby niebieski bardziej wpada w oko, ale jeśli to ma być jeden diver to pewnie wziął bym w czarnym wydaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary na żywo jakoś mniej mnie przekonuje choć na zdjęciach bardziej do mnie przemawiał Ma być to jedyny diver na różne okazje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niebieski.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem je ostatnio i mimo, że lubię divery z czarna tarczą, to akurat w tym przypadku zdecydowanie głosuję na wersję granatową, tylko z bransoletą. Szary na żywo traci moim zdaniem, a czarny nie jest aż tak ciekawy. Granatowy wygląda zaś bardziej interesująco, ale nie sportowo jak w wypadku niektórych chabrowych tarcz bywa. Swoją drogą najbardziej z HC podoba mi się starsza granatowa wersja z mocniej zaznaczonymi indeksami. Ale ponoć luma słabsza.

Dla innych zdjęcie z internetu (nowej wersji)
maxresdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat starsza wersja mniej się podoba. Druga sprawa to w nowej jest ceramiczny bezel dlatego decyzja o zakupie. Gdyby było aluminium za takie pieniądze nawet bym nie myślał o tym zegarku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bransoleta w starej sie nie zwężała. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, bezel w nowej wersji jest ceramiczny. Co prawda cena powędrowała mocno do góry, ale to niewątplwie lepszy zegarek. Jeżeli Ci odpowiada to ja bym brał ten, który Tobie się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przymierzyć i jeszcze bardziej zgłupiałem ;) Najchętniej kupiłbym niebieskiego i czarnego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup niebieskiego Longina a czarnego innego. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym wziął niebieski.Również mierzyłem je wszystkie na żywo i najlepsze wrażenie robił niebieski.

A tak apropo po czym poznać,że to NOWY model? Ma jakieś szczególne różnice wizualne?Ten ceramiczny bezel mocno różni się wizualnie od poprzedniego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym wziął niebieski.Również mierzyłem je wszystkie na żywo i najlepsze wrażenie robił niebieski.

A tak apropo po czym poznać,że to NOWY model? Ma jakieś szczególne różnice wizualne?Ten ceramiczny bezel mocno różni się wizualnie od poprzedniego?

 

Po lewej stara wersja, po prawej nowa :) 

 

post-106615-0-46431400-1571255388_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki nowa ładniejsza ale i tak wolałbym dołożyć do Tag Heuer Aquaracer ????

Edytowane przez YouWIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile trzeba byłoby dołożyć? Nowy Conquest po rabatach kosztuje ok. 4900 zł. No i w czym Tag będzie lepszy? :)

Edytowane przez PawelW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag nie będzie lepszy, tyle że to TAG.

Od mniej więcej miesiąca mam podobne dylematy do Ty.

Longines to bardzo dobry wybór jeżeli chodzi jakość vs cena.

Dobry mechanizm (w Tagu jest gorszy, ale wiem że to temat rzeka). Ceramiczny bezel i zacna marka.

Cały czas sam się bije z myślami czy go nie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeszcze bierzesz pod uwagę? Mi po głowie jeszcze Aquis chodzi...Maksymalnie do końca tygodnia chce coś zamówić, bo nic lepszego raczej nie wymyślę w tym budżecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquaracer jest w nieco innym budżecie, do HC przekonała mnie po prostu marka i logo, bo jakość wykonania Aquisa i Longinesa jest na bardzo podobnym poziomie, Longines był również o ok 1000zł tańszy od Orisa. Czy wybierzesz HC czy Aquisa to z pewnością będziesz Pan zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plus Aquisa jest przeszklony dekiel, jeśli ktoś lubi popatrzeć. Ale ogółem bardziej podoba mi się Longines, ma charakterystyczny, unikalny wygląd. Nie da się go tak łatwo pomylić z innym diverem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.