Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Październik "Czas Wojny" GŁOSOWANIE

Ankieta: Czas Wojny  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Głosowanie:
 
"Czas Wojny"
 
Głosujemy na minimum jedno zdjęcie (ale można na więcej). Głosowanie trwa do godziny 22:00 dnia 30.10
 
Zwycięzcy zostaną ogłoszeni następnego dnia czyli 31.10
 
 
Za pierwsze miejsce przyznajemy 10 punktów, za drugie 6 punktów, a za trzecie 4 punkty
Dla lidera punktacji po wszystkich 12 konkursach miesięcznych główną nagrodę ufundował:
 
b9Bg8Vs.png
 
Dodatkowo, naszym kolejnym sponsorem jest J. F. Szymaniak - ręcznie szyte paski i akcesoria.
 
0rlegKY.png
 
 
Powodzenia!
 
Zdjęcie 1
z1ws0XQ.jpg
 
Zdjęcie 2
kpdcTus.jpg
 
Zdjęcie 3
Cv3PrQv.jpg
 
Zdjęcie 4
l46lQQW.jpg
 
Zdjęcie 5
XrUWQ2T.png
 
Zdjęcie 6
8hz05Yg.jpg
 
Zdjęcie 7
ZLXFtid.jpg
 
Zdjęcie 8
UuI2xHj.jpg
 
Zdjęcie 9
uCWo4dM.jpg
 
Zdjęcie 10
HbXanNM.jpg
 
Zdjęcie 11
QYsyGqD.jpg
 
 
Oficjalne wyniki III edycji!
Konkurs wygrywa...

 

1. miejsce - PistolPete (30 głosów, 28,57%)  - 10 punktów

 

2. miejsce - ptaku (18 głosów, 17,14%)  -  6 punktów

 

3. miejsce - lysolek007 (10 głosów, 9,52%)  - 4 punkty

 

Gratulujemy zwycięzcom!

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za prace, a głosującym za ich głosy! Zapraszamy do dyskusji.

 

Klikając w ten tekst przejdziecie do klasyfikacji generalnej po 3 edycjach :)

 

Niedługo ogłosimy temat edycji listopadowej  :)

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo zdjęć, ale zastanawiam się pomiędzy trzema, to niesprawiedliwe, że można głosowac tylko na jedno :D Muszę jeszcze przemyśleć swój głos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sporo zdjęć, ale zastanawiam się pomiędzy trzema, to niesprawiedliwe, że można głosowac tylko na jedno :D Muszę jeszcze przemyśleć swój głos :D

Można głosować na kilka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można głosować na kilka ;)

Otóż to, nawet warto głosować na kilka. W końcu rzadko tylko jedno wydaje się najlepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie już się nieźle rozkręciło, a lider jest dość wyraźny. Całkiem inaczej wygląda sprawa 2 i 3 miejsca - tam się może wydarzyć wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE PARAFIALNE

 

Przyglądamy się procederowi zakładania nowych kont, które ogromnym zbiegiem okoliczności, zaraz po wejściu na forum kierują się w stronę głosowania na konkretnych kandydatów.

 

Zaznaczam, że jestem w kontakcie z działem technicznym forum dzięki czemu w bardzo prosty sposób będziemy weryfikować czy konta są powiązane. Jeżeli sytuacja się nie zmieni po publikacji tego posta, osoba która próbuje grać nieczysto zostanie publicznie wykluczona z konkursu.

 

Pamiętajmy, że to przede wszystkim zabawa, a nie wyścig po nagrodę za wszelką cenę.

 

GŁOSOWANIE NA WŁASNE ZDJĘCIE JEST SUROWO ZABRONIONE.

 

Pozdrawiam,

Masu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję od przyszłego konkursu wprowadzić zasadę 50 postów. Tak jak na bazarku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy rozmawiać na ten temat z adminami. Chcemy aby rywalizacja była czysta. To ma być przede wszystkim zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze fotki do konkursu skonsultowałem parę fotek z ludźmi na innym portalu, bardziej związanym z bronią niż z zegarkami aby pomogli wybrać te które mam zgłosić.  Jeśli ktoś był tak nadgorliwy i się zarejestrował i oddał głos na moją fotkę, bardzo proszę o usunięcie takiego głosu. Ma być fair :)

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że przeoczyłem tą kategorie - aż zły jestem na siebie. Ale za to fotki zacne - gratuluję.

 

Co do nowych kont - jest dwa wyjścia.

Jedno drastyczne drugie bardziej humanitarne :)

Ale tu decyzję podejmą organizatorzy.

Ja ze swojej strony mogę jedynie przypomnieć, że na forum KMZIZ można mieć tylko jedno konto ( nie dotyczy administracji )

więc jeśli ktoś nieświadomie założył drugie, trzecie itd to lepiej niech sam zgłosi takie konta do usunięcia.

 

Głos oddany, następnej kategorii postaram się nie przegapić.

Miłej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze fotki do konkursu skonsultowałem parę fotek z ludźmi na innym portalu, bardziej związanym z bronią niż z zegarkami aby pomogli wybrać te które mam zgłosić. Jeśli ktoś był tak nadgorliwy i się zarejestrował i oddał głos na moją fotkę, bardzo proszę o usunięcie takiego głosu. Ma być fair :)

Doceniam to, że chcesz to wytłumaczyć. Wierzę, że było tak jak piszesz i ufam, że nie było tam żadnej agitacji do głosowania z linkiem itp. Nie uważam za stosowne żeby usuwać czyjeś głosy, kiedy regulamin tego nie określał. Inna sprawa, że od następnej edycji wprowadzimy zapis w regulaminie o tym, że głosować mogą osoby tylko o określonej liczbie głosów lub o określonym stażu. Nie będzie to nic drastycznego, ale ograniczy potencjalne nadużycia lub głosy znajomych którzy jakby nie było, często nie mają za dużo wspólnego z naszą pasją przewodnią. Póki co prawo nie działa wstecz, tak więc potraktujmy to jako lekcję na przyszłość. Bawimy się dalej, zapraszam do głosowania bo już niedługo będzie po zawodach :)

Głos oddany, następnej kategorii postaram się nie przegapić.

Miłej zabawy :)

Trzymam za słowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat, mam nadzieję, wyjaśniony. To teraz można spokojnie głosować dalej

 

Szkoda że przeoczyłem tą kategorie - aż zły jestem na siebie. Ale za to fotki zacne - gratuluję.

 

Głos oddany, następnej kategorii postaram się nie przegapić.

Miłej zabawy :)

Jak do tego mogło dojść, że nasz konkurs został przegapiony? @Masu, za mało reklamy, musimy wziąć się do roboty

A tak już na poważnie, na przyszłość: temat konkursu określamy zazwyczaj na początku każdego miesiąca, zaś samo głosowanie zaczyna się w drugiej połowie. Zapraszamy do śledzenia naszych wątków w tym dziale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały już tylko 3 dni do zamknięcia tej edycji, głosujemy dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia 3 miejsca rozbija się o kilka głosów, zapraszamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o jeszcze więcej głosów, dostarczcie autorom prac trochę emocji na koniec konkursu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany na pięciu kandydatów do zwycięstwa.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany na pięciu kandydatów do zwycięstwa.

I o to chodzi :) Działamy, ostatnia doba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już jaki będzie temat w listopadzie


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już jaki będzie temat w listopadzie

Za Kilka dni damy znać, cierpliwości młody padawanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostało już tylko kilka godzin głosowania, zapraszamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiła godzina 22 tak więc mamy zwycięzców!

Pod zdjęciami kandydatów przedstawiłem sylwetki 3 użytkowników, których prace zebrały najwięcej głosów, a w ankiecie zostały upublicznione wszystkie nicki - zapraszam do dyskusji i gratuluję zwycięzcom!

Bardzo się cieszę, że do naszych konkursów dołączają nowe osoby - to dla nas wiele znaczy. Poziom fotek również się podnosi, a mnogość pomysłów potrafi zaskoczyć. Dziękuję również osobom głosującym - bez was nasze konkursy nie miałyby racji bytu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne gratulacje kolegom z podium i podziękowania wszystkim autorom za wspaniałą rywalizację oraz głosującym, za to że zechcieli ocenić nasze prace. @PistolPete zostawił konkurencję w tyle Zdjęcie kolegi @lysolek007 zdecydowanie wyróżniało się na tle innych i miejsce na podium w pełni zasłużone

Mi bardzo przypadły do gustu fotki @Olciakk i @ptaku, oraz, jako świetnie wpisującę się w temat i ze wspaniałym, klimatycznym zegarkiem, zdjęcie @zasadas.

Przez cały czas trwania konkursu zastanawiałam się, skąd większość uczestników wzięła broń i amunicję. W domu macie takie arsenały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.