Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
upperleftcanine

Wild Horologists & Team.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info, wygląda bardzo fajnie i na pewno będzie mega wykonany jak na zegarek w tej cenie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem pełen wątpliwości. Certina/tissot na 7750 kosztuje ok 1k€. Ponadto cel kampanii ponad 300k€ - wydaje się przy tak drogim produkcie nie do osiągnięcia. A na koniec przewidywany termin realizacji to grudzień 2019. Wskazywałoby to na to, że sikory są już wyprodukowane, a w samej kampanii nie chodzi w ogóle o zbieranie funduszy - z resztą i tak nie osiągną celu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego to że Certina czy Tissot na valjoux kosztują (ponad) 1k euro? Nic.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wydawało mi się, że microbrandy żeby chwycić na rynku muszą więcej i taniej - stąd odniesienie do grupy Swatch. Mogę się mylić. Nie zmienia to faktu, że wydaje się być podejrzana ta oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co podejrzanego jest w tej ofercie Twoim zdaniem?

 

To nie jest microbrand, to nie jest nawet żaden brand - jest to wyjaśnione w opisie.

 

Co do microbrandów to decyzje zakupowe dotyczące tego typu zegarków nie są zwykle alternatywne w stosunku do marek stacjonarnych, to raczej ciekawa oferta dotycząca nietuzinkowego designu.

 

No i ostanie, sprawdziłem bo już kilka lat nie pracuję w swatch group - od dobrych paru lat nie ma już żadnych modeli Tissota i Certiny na VJ w cenie 1k euro lub niewiele wyższej.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie źle to określiłem. Nie chodzi o to, że boję się o to czy będą w stanie dostarczyć te zegarki i czy to nie oszustwo. Chodzi jedynie o to, że że podejrzane są cele kampanii na kickstarterze. Okazuje się bowiem że zegarki są już wyprodukowane, a a cel jest ustawiony tak wysoko że kampania najprawdopodobniej zostanie uznana za niepowodzenie. To jest podejrzane to znaczy nie rozumiem jaki jest tego cel? Reklama? Kiepską reklamą jest kampania zakończona niepowodzeniem.

 

Okej nie zmienia to faktu że zegarek początkowo wybitnie mnie zainteresował, ale jako że są już w produkcji to znalazłem w internecie prawdziwe zdjęcia na nadgarstku od użytkowników. No i jest naprawdę wielki. Nie przypomina zupełnie Zenitha Defy. Dużo bardziej Hublota.

post-110477-0-49125000-1572526348_thumb.jpg

Edytowane przez upperleftcanine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie uważam że cel kampanii jest wysoki i że z " dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć że nie dojdzie do skutku".

Na taki projekt 350 tysięcy to są nieduże pieniądze do osiągnięcia.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie fundusze zostaną zebrane .

Projekt w tym budżecie jest ok.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebrano, ale osoby które się zapisały mają możliwość nabycia w cenie kickstarterowej.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.