Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edge_88

Wybór zegarka „biurowego” do 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nadeszła pora na rozszerzenie mojej skromnej kolekcji zegarków. Tym razem poszukuję czegoś co chętnie będę nosił do biura, zazwyczaj w zestawie z koszulą i/lub marynarką. Myślałem więc o czymś odrobinę bardziej eleganckim.

Po przejrzeniu wielu opcji wytypowałem dwie które na podstawie zdjęć przypadły mi do gustu (żadnego z nich nie widziałem na żywo)

AEVIG Thor

https://aevig.com/shop/thor/

Wersja granatowa.

Fajny design (no może po za czerwonym logo, które jak dla mnie delikatnie zbyt kontrastuje) + plus naciąg manualny.

Niestety nie natrafiłem na zbyt wiele recenzji tego zegarka. Czy ktoś z was miał jakikolwiek zegarek tej firmy?

 

Mój drugi kandydat to

VC Royal Europę

https://vratislavia-watches.com/language/pl/royal-europe/

Świetny efekt sunburst i do tego automat co jest dla mnie przewaga względem aevig. Sam design jednak delikatnie „przegrywa” rywalizację. Przewaga to świetne opinie użytkowników zegarków tej firmy.

 

Czy macie może jeszcze jakieś prospozycje które będą zbliżone do dwóch powyższych (koniecznie automat bądź manual, kwarców mam aż nadto)

Co sądzicie o moich pomysłach?

Mój budżet to ok 2000 złotych.

Będę wdzięczny za pomoc w podjęciu decyzji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma to być wersja granatowa to myślę, że VC będzie lepsze. Jak byśmy rozmawiali o białym (mikrokrata) to zdecydowanie Aevig byłby najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aevig jest fajny, ale jeżeli zegarek miałby mieć jasną tarczę, to rozważyłbym Architekta od VC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za tak duży odzew :)

 

@watchraker, dzięki za propozycję. Przyjrzę się linii Presage. Ten konkretny model jednak nie dla mnie (specyficzna komplikacja daty + rezerwa chodu to już za dużo dla mnie).

 

@Jaroslaw Jerry Esowy, ładny Citek, wezmę pod uwagę

Muszę poszukać info jak leżą te modele na pasku.

 

@Krzysiek_W podoba mi się prostota tego zegarka

 

Muszę jeszcze wszystko przemyśleć, w ciągu max 2-3 tygodni chcę już coś kupić, w końcu limitki VC lub Aevig mogą się skończyć w każdym momencie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pasku znajdziesz predzej wersje czarna/biala czyli nb0040, z tym ze bransa w tym citku to najwygodniesza bransa jaka mialem a troche juz ich przerobilem :) Ostatnio porownywalem do bransy w Omega AT (nowa wersja) i jakież było moje zdziwienie gdy okazało sie ze Citi ma ją lepsza od Omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie musi być nówka, to mam tryciaka FC z czarną tarczą. Dla mnie za elegancki ;)

 

15449032_IMG_4309.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi podobają się zegarki, które wybrałeś pierwotnie. Są dobre jakościowo i nieoczywiste. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

And the winner is...

Eterna Tangaroa

 

Zdecydowałem się na kupno zegarka który wcześniej nie przewijał mi się w głowie. Bardzo jednak przypadł mi on do gustu. Oczywiście bazowałem tylko na zdjęciach i filmikach dostępnych w sieci. Zobaczymy czy w realu wpadni mi w oko. Chciałem kupić również Aeviga, ale finalnie podjąłem decyzję, że pora skupić się na gonieniu króliczka - zbieram na seamastera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.