Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tofiks_th

Tani zegarek z dobrą lumą

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że trudno pogodzić ogień z wodą ale poszukuję taniego, wiem to rzecz względna, czasomierza z dobrą lumą. Punktem odniesienia w kwestii lumy a nie ceny, może być Zelos Swordfish. Mechanizm nie ma znaczenia, poszukuję opcji budżetowej. Z góry dzięki za wszelakie propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet max 600 PLN. Seiko serii skx raczej odpada, chyba jednak skłaniałbym się ku bateryjce, względnie Eco-Drive. I rozmiar niezbyt duży Maks 42 mm.

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet max 600 PLN. Seiko serii skx raczej odpada, chyba jednak skłaniałbym się ku bateryjce, względnie Eco-Drive. I rozmiar niezbyt duży Maks 42 mm.

 

Jeżeli dobra ma oznaczać że widoczna z kilometra to Citizen raczej nie, tam luma jest długo widoczna ale nie tak jasna jak w Seiko.

Niekoniecznie SKX, spójrz w stronę serii Military, bardzo fajne czytelne zegarki w rozsądnych cenach i rozmiarach.

 

Ja do takich potrzeb kupiłem LumiNoxa z trytem, nie wali po oczach ale widać go zawsze, no i koperta mocna i leciutka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryciak to ciekawa opcja, choć chyba nie w tym budżecie. Seiko military jakieś konkretne referencje polecasz. Seiko snk i snzg znam

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryciak to ciekawa opcja, choć chyba nie w tym budżecie. Seiko military jakieś konkretne referencje polecasz. Seiko snk i snzg znam

 

 

Miałem jakiś czas SNZG11J, bardzo fajny czytelny i trwały, był ze mną na różnych wyjazdach w tym pod Everestem, potem dałem go ojcu.

Wersja niby J ale od K chyba się za bardzo nie różni, pasek z zestawu bardzo dobry w sensie wytrzymałości.

Teraz pojedzie ze mną LumiNox SXC Space, jak Ci się nie spieszy to po 6 grudnia będzie do wzięcia, używka więc niewiele powyżej Twojego założonego budżetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tryciak Luminoxa to pewnie wielkości gshocka? Ostatnio przerzucam się na mniejsze rozmiary. Choć całkowicie nie wykluczam takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tryciak Luminoxa to pewnie wielkości gshocka? Ostatnio przerzucam się na mniejsze rozmiary. Choć całkowicie nie wykluczam takiej opcji

Sorry za zwłokę - tak, jest spory ale koperta z poliwęglanu więc bardzo lekki.

Mogę już powiedzieć że się sprawdził przeżywając trekking i kąpiele w gorących źródłach w Himalajach, dzięki trytowi zawsze czytelny, GMT pokazuje kiedy nie należy kontaktować się z krajem ojczystym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laco nawet te najtańsze fligery aachen mają super lume

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym chciał tanio i dobrą lumę to bym kupił najtańsza piątkę i włożył do niej tarczę i wskazówki z SKX  byle by miała koronkę na 16-tej

Ewentualnie amfibia, do niej tez są dostępne wskazówki z superluminova

Edytowane przez Kosmala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że koledzy się aktywowali ale trochę po czasie, choć konstruktywne propozycje są nadal mile widziane. Poczytałem trochę o tych trytowcach i raczej odpuszczę temat, gdyż marzy mi się ostra lumą a nie jakieś ogarki. W tym budżecie będzie ciężko ale kto wie. Na razie zakup odsunięty w czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę o tych trytowcach i raczej odpuszczę temat, gdyż marzy mi się ostra lumą a nie jakieś ogarki.

 

 

Ostra luma to chyba minute po naświetleniu.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padła już ta propozycja ale ponowię: jak ma być tanio i jasno to Timex Indiglo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

San Martin był brany pod uwagę i nie mówię nie, aczkolwiek chce najpierw troszkę odchudzić zestaw Chińczyków, które już posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.