Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Listopad "Zegarek albo psikus" GŁOSOWANIE

Zegarek albo psikus  

76 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nagroda dla głosujących :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagroda dla głosujących :D

Dorian, przecież wszyscy robimy to dla przyjemności, nie dla nagród

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszyscy. Ja na pewno.

Dla tego nie wysyłam swoich fot. :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagroda dla głosujących :D

A potem nagroda dla organizujących. A potem nagroda dla tych co nie zdobyli żadnej nagrody. A potem... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem nagroda dla organizujących. A potem nagroda dla tych co nie zdobyli żadnej nagrody. A potem... :D

O to to.  :D

I jeszcze dla tych co nie głosowali. :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to. :D

I jeszcze dla tych co nie głosowali. :lol:

Pomyślimy o wszystkich :D

A tak na poważnie, to głosowanie na fotki naprawdę powinno być dla nas tylko przyjemnością. To w końcu nie jest kwestionariusz na 25 rozbudowanych otwartych pytań, a zwykła ankieta z jednym pytaniem wielokrotnego wyboru :)

Nawet z samego szacunku dla zawodników i czasu jaki poświęcają (a sam po sobie wiem, że zdarzało się spędzić pół soboty na zrobieniu i poprawianiu jednego udanego zdjęcia) jesteśmy im winni oddać głos. Tym bardziej, że coraz częściej mamy tu zdjęcia na wybitnym poziomie, których jakości nie powstydziłby się producent zegarka w drogim magazynie wydanym na papierze kredowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Większość zdjęć w magazynach jest niestety dużo gorsza.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno też pomoże, chociaż nie zawsze wszystkim się spodoba, nawet bez tęczowego pana Ale chodzi mi głównie o to, że ci, którzy już tu trafili, nie głosują. Bo nie wierzę, że autorzy zdjęć czy głosujący, sprawdzając tylko wyniki, wygenerowali tyle wyświetleń...

Odnośnie tego co nie w każdym wątku się podoba - inicjatywy forumowe (niekomercyjne) takie jak ta zawsze warto promować na forum w działach, które uważacie za odpowiednie do tego.

Oczywiście w sposób wyważony ale o to nie mam obaw widząc jak ten konkurs jest prowadzony :)

 

Ta konkurencja jest arcyciekawa a niektóre aranżacje wspaniałe :D aż strach się bać co będzie dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A potem nagroda dla organizujących. A potem nagroda dla tych co nie zdobyli żadnej nagrody. A potem... :D

Pomysły masz coraz lepsze

 

Odnośnie tego co nie w każdym wątku się podoba - inicjatywy forumowe (niekomercyjne) takie jak ta zawsze warto promować na forum w działach, które uważacie za odpowiednie do tego.

Oczywiście w sposób wyważony ale o to nie mam obaw widząc jak ten konkurs jest prowadzony :)

 

Ta konkurencja jest arcyciekawa a niektóre aranżacje wspaniałe :D aż strach się bać co będzie dalej ;)

Dziękujemy Jak już wielokrotnie z Masu wspominaliśmy, staramy się znaleźć złoty środek w tym naszym promowaniu, czasem się uda, czasem nie.

A prace w tej edycji są wspaniałe, kreatywność nie zna granic

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/180952-konkurs-fotograficzny-listopad-zegarek-albo-psikus-głosowanie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego co nie w każdym wątku się podoba - inicjatywy forumowe (niekomercyjne) takie jak ta zawsze warto promować na forum w działach, które uważacie za odpowiednie do tego.

Oczywiście w sposób wyważony ale o to nie mam obaw widząc jak ten konkurs jest prowadzony :)

 

Staram się zawsze promować daną edycję w tematach, które pasują do hasła przewodniego. Czasami jestem aż zaskoczony ile np w hydeparku jest miłośników czegośtam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszły głosy, bo nie mogłem się zdecydować na jeden

ale mam od razu pytanie o obróbkę

nie mamy ograniczeń co do postprodukcji? 

jedni autorzy zadali sobie trud aby stworzyć "rzeczywistą" scenę, inni zdecydowali się na dużą ingerencję cyfrową. Czy są jakieś zasady, czy wolnoć Tomku.....?


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszły głosy, bo nie mogłem się zdecydować na jeden

ale mam od razu pytanie o obróbkę

nie mamy ograniczeń co do postprodukcji? 

jedni autorzy zadali sobie trud aby stworzyć "rzeczywistą" scenę, inni zdecydowali się na dużą ingerencję cyfrową. Czy są jakieś zasady, czy wolnoć Tomku.....?

 

Przede wszystkim dzięki za głosy, bardzo to doceniamy :)

Co do postprodukcji to rzeczywiście nie ograniczaliśmy tego regulaminowo. Jest to pierwsza edycja, w której prace są tak mocno modyfikowane, dlatego nieco bardziej rzuca się to w oczy. Mimo wszystko, jako że jest to przede wszystkim dobra zabawa, liczymy na uczciwość i wierzymy, że sam kadr i ujęcie zegarka będzie zdjęciem wykonanym przez autora. Następna edycja na pewno będzie zachęcała do zdjęć w jak najbardziej naturalnych warunkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa, taka zabawa. jestem na tak :)

wg mnie jest to dobry kierunek - ta modyfikacja zdjęć. Z własnego doświadczenia w takich zabawach, mogę powiedzieć, że bez ograniczeń w tym zakresie z czasem wpadaniem w konkurs grafik komputerowych. Zegarki skończą na przysłowiowym "nadgarstku Armstronga jak stawiał wielki krok dla ludzkości" .  ;)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie faktycznie można było poszaleć, ale myślę, że na dłuższą metę pójście w kierunku grafik nam nie grozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz sporo racji z tym gdzie mogłoby to pójść. Problem z postprodukcją jest taki, że ciężko egzekwować coś pomiędzy. Bo albo się zgadzamy na to albo nie i to jest sprawdzalne (a i tu nie zawsze). A jak zgodzimy się na samą post-produkcję typu poprawienie kolorów, usunięcie paproszków czy inne krzywe to z kolei ograniczymy użytkowników, którzy mając trochę fantazji (a przy tym jeszcze więcej talentu) nie pokażą na co ich stać. Wszak dodanie sztucznej krwi, czy podmiana tła też musi być umiejętna i z precyzją chirurga żeby nie wyszła z tego szopka. Tak czy inaczej, trzymamy rękę na pulsie i ciągle się uczymy jak robić to lepiej. 
Przy okazji liczę, że w edycji grudniowej dostaniemy również Twoją pracę - w następny weekend ogłosimy temat i będzie dwa tygodnie na przygotowanie się:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozsądne podejście prezentujecie. najważniejsze aby nie wylać dziecka z razem z 500+ :)

moje zdjęcie....jak temat podejdzie to może... ale sprzęt u mnie słaby w tej dziedzinie, nie wiem czy technicznie podołam

mimo wszystko na moje głosy możecie liczyć


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

rozsądne podejście prezentujecie. najważniejsze aby nie wylać dziecka z razem z 500+ :)

moje zdjęcie....jak temat podejdzie to może... ale sprzęt u mnie słaby w tej dziedzinie, nie wiem czy technicznie podołam

mimo wszystko na moje głosy możecie liczyć

Jaki sprzęt? Ja mam tylko telefon i zero umiejętności i wiedzy (co zazwyczaj widać), a i tak się bawię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo, telefon też mam, tylko ze słabym aparatem. więc z konserwatywnym podejściem wolę do zdjęć używać aparatu foto, a do telefonowania telefonu. w moich zasobach te rzeczy lepiej nadają się do swoich pierwotnych zastosowań ;)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo słusznie, skoro takie zasoby są Inwestycji w aparat nie przewiduję, prędzej kupię kolejny zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka dni głosowania, zapraszamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 64 osoby oddały głos. Nie jest źle, ale zawsze może być lepiej! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ponad 3 tyś oglądających, to wg mnie słaby wynik. :(

Nie bardzo rozumiem, dlaczego ktoś kto oglądnął foty boi się oddać głos. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, liczby są bezlitosne. Wiadomo, że wiele osób które walczą o nagrody sprawdza stronę dość często. My sami jako organizatorzy też generujemy sztuczny ruch. Ale to nie tłumaczy wszystkiego. Wygląda na to, że nasze konkursy interesują wąskie grono, co jest trochę smutne. Mam pewien pomysł na zwiększenie zainteresowania, ale to od grudnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, wiele wyświetleń generują goście, którzy trafiają tu przypadkiem, a zagłosować nie mogą.

Mam nadzieję, że użytkownicy którzy już tu zajrzą, poświęcą chwilę na obejrzenie zdjęć i oddanie głosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy jest to możliwe, ale na forach fotograficznych jest....

takie konkursy/zabawy zdjęciowe na zasadzie plebiscytu są wrzucane np na belkę na stronie startowej lub promowane w inny sposób aby były widoczne dla większości użytkowników

nie każdy z nas wchodzi w ten dział - wiem po sobie. byłem tu nigdy - no może raz/dwa bo zabłądziłem :)

poza tym myślę, że po kilku miesiącach żywota tej inicjatywy głosujących, a przede wszystkim poddających się ocenie będzie coraz więcej


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.