Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chris97

Oryginał czy podróbka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

mam pytanie. Posiadam zegarek Casio Edifice EFR-550D-1AVUEF i na deklu tego zegarka nie ma napisu MADE IN.. jest też wybity numer 66BLWH. Czy takie oznaczenie nosi oryginalny zegarek? Uprzejmie proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oryginał, najlepiej niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni forumowicze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez marek.leder
      Dobry wieczór.
      Mam problem z moim Casio ediffice EFR-550D-1AVUEF, otóż oddałem go na wymianę baterii i wrócił do mnie nieustawiony z rozregulowanymi wskazówkami. Wskazówki poustawiałem jako tako do'' pionu'' , natomiast musiałem nieźle się natrudzić żeby mała wskazówka odpowiadająca za wskazywanie dnia tygodnia, stopera. timera i alarmu wskazywała jakikolwiek dzień. Tu następuję problem otóż wskazówka ustawiona na wskazywanie dnia nie przeskakuje na następny dzień o północy, tylko 12 godzin później  w południe.  dodam że data( liczbowa) chodzi normalnie i o północy zmienia  w okienku na konkretną datę. Moje pytanie jak ustawić tą wskazówkę od dnia tygodnia? jeśli przestawię zegarek o 12 godzin datownik będzie źle chodził a jak przestawiam tę skazówkę od dnia o dzień wcześniej i następnie jeszcze raz nastawiam cały zegarek nic to nie daje, dalej zmiana dnia następuję w południe zamiast o północy. Bardzo proszę o pomoc bo skończyły mi się pomysły. Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.