Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Grudzień

Rekomendowane odpowiedzi

Klasyka gatunku. Cyknałem z 40 zdjęć. Spakowałem wszystko i rozebrałem scenerię. Wybrałem z 8 fotek do poprawek, z tych 3 mi się najbardziej podobały, potem spytałem się narzeczonej, która według niej i co? I oczywiście mamy faworyta, ale "gdybyś miał zegarek ułożony tak jak na tym drugim, ale resztę tak jak na tym pierwszym, to by było idealnie".  Ręce opadają. Teraz też uważam, że powinienem zrobić fotkę jeszcze raz, ale nie dość, że rozłożenie wszystkiego to z 20 minut to jeszcze noc już nadchodzi i światła brak... Uwielbiam fotografię :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Czyli wszystko w normie C'est la vie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no zrobienie zdjęcia to jedno ale później wybrać to jedyne to jest dopiero dylemat :)


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no zrobienie zdjęcia to jedno ale później wybrać to jedyne to jest dopiero dylemat :)

Najgorsze jest to, że rzeczywiście każdemu coś brakuje. Może kilka razy miałem tak, że miałem jasnego faworyta, przeważnie zawsze są ciężkie wybory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no znam to, ale widzę że nie tylko ja konsultuje jaką fotę wybrać ;] jestem ciekaw prac, jakie będą pomysly w tym temacie

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, to jest chyba dość częste, ze "artysta" musi zaczerpnąć opinii kogoś postronnego :)

Kurcze, im dłużej patrzę na tę fotkę co zrobiłem tym bardziej myślę, że zaraz to poprawię bo mnie krew zaleje :D A jak nie dziś, to w następny weekend spróbuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie ale chyba pierwszy wybór zawsze najlepszy :)


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też mam problem, bo zebrać się nie mogę, a wszystkie świąteczne gadżety wyciągane są u mnie praktycznie dopiero 23.12 razem z choinką ;(

Nie byłoby może możliwości przedłużyć konkursu do Wigilii? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też mam problem, bo zebrać się nie mogę, a wszystkie świąteczne gadżety wyciągane są u mnie praktycznie dopiero 23.12 razem z choinką ;(

Nie byłoby może możliwości przedłużyć konkursu do Wigilii? :D

Co prawdą naszą niepisaną zasadą jest przesuwanie terminu, ale w tej edycji od razu daliśmy dłuższy czas :) Tak więc będziesz musiała się wysilić i zaskoczyć resztę domowników świątecznym falstartem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na weekend byłem w centrum handlowym na zakupach...i powiem Wam, że w tym konkursie chciałbym wystąpić (już wcześniej chciałem, ale brakło energii), ale w sumie...mogę być nawet przedostatni :D Mamy jeszcze trochę czasu, także jakąś fotkę ustrzelę  :ph34r: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na weekend byłem w centrum handlowym na zakupach...i powiem Wam, że w tym konkursie chciałbym wystąpić (już wcześniej chciałem, ale brakło energii), ale w sumie...mogę być nawet przedostatni :D Mamy jeszcze trochę czasu, także jakąś fotkę ustrzelę :ph34r:

No i takie deklaracje to ja rozumiem :) A jak pamiętam Twoje fotki z pojedynków między użytkownikami to na pewno nie będziesz na szarym końcu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak więc będziesz musiała się wysilić i zaskoczyć resztę domowników świątecznym falstartem :)

No dobrze, to coś może wymyślę w ten weekend. Dam z siebie wszystko! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No dobrze, to coś może wymyślę w ten weekend. Dam z siebie wszystko! :D

Po ostatniej edycji wiem, że stać Cię na wiele - masz wysoko zawieszoną poprzeczkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja już zaczęłam gromadzić dekoracje do zdjęcia, może do końca tygodnia nazbieram wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został tydzień na nadesłanie prac. Mam nadzieję, że w weekend nasza skrzynka pocztowa się zapcha :)

Przypominam, że dla 3 najlepszych prac przewidziane są klubowe kalendarze zegarkowe 2020.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Koleżanki i Koledzy? Jesteśmy bardzo ciekawi czym jeszcze nas uraczycie w tej edycji:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia niedziela przed rozpoczęciem głosowania to idealny moment żeby cyknąć swoją świąteczną fotkę z zegarkiem i zgarnąć klubowy kalendarz!

aENal4P.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale świątecznie nam się zrobiło w skrzynce mailowej Zostały ostatnie dni na nadesłanie pracy, może między myciem okien a pieczeniem pierników coś ustrzelicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie godziny na nadesłane pracy. O 22 zamykamy skrzynkę na listy i ruszamy z konkursem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest 22:22 i ..............??????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I skrzynka zamknięta! :)

A tak na serio, to właśnie robię posta z ankietą, za 15 minut będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecimy z głosowaniem, panie i panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.