Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

OMEGA ZŁOTY allegro OMEGA vintage 1957r

Co sądzicie o tym zegarku oraz sprzedającym ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maciejjj

Maciejjj
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 18:01

witam

https://allegro.pl/o...l-57-8729134479

• 0

#2 szuwi

szuwi
  • Użytkownik
  • 1412 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 18:44

Co do oryginalności i "profesjonalnej renowacji" tarczy niech się wypowiedzą koledzy, którzy mają więcej wiedzy, niż ja. 

Gdybym chciał kupić zegarek vintage, to zdecydowanie szukałbym na naszym bazarku, a nie na allegro czy innym olx.

• 0

#3 Frantz70

Frantz70
  • Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 18:56

Szkoda czasu i kasy. Szukaj i pytaj a kupisz oryginalny zegarek, który da Ci sporo radości.
  • 0

#4 oszolom

oszolom
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 19:23

Co do oryginalności i "profesjonalnej renowacji" tarczy niech się wypowiedzą koledzy, którzy mają więcej wiedzy, niż ja. 

Gdybym chciał kupić zegarek vintage, to zdecydowanie szukałbym na naszym bazarku, a nie na allegro czy innym olx.

Przecież ten sprzedawca był na forum wielokrotnie chwalony jako swój chłop, o ile się nie mylę hehehehehehe

Natomiast co do kupowania, to na "naszym bazarku" okazji się raczej nie znajdzie. Trzeba szukać na Alle czy OLX. Ale nie u profesjonalistów. A ten zegarek to kiszka, która pójdzie za majątek.

• 0

#5 MWATCH

MWATCH
  • Użytkownik
  • 1179 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 19:30

Koperta spolerowana , szlify na dekielku zrobione na nowo , dosyć niedbale, widać na krawędziach . Szkoda kasy , cały zegarek odnawiany .

• 0

#6 Paweł Bury.

Paweł Bury.
  • Użytkownik (no_required_posts)
  • 9845 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 22:04

witam

https://allegro.pl/o...l-57-8729134479

To że zegarek jest przepolerowany oraz ma poprawione szlify to według mnie nic złego - sprzedając samochód też go myjemy, polerujemy i woskujemy opony

Zegarek ładnie przygotowany do sprzedaży, wyczyszczony itp... na żywo będzie się pięknie prezentował - jeśli szlify choć poprawiane tak wyglądają w bardzo dużym powiększeniu to w rzeczywistości będą idealne

Jedyna dla mnie wada i chyba największa to to że zegarek nie miał takiej tarczy - tzn nie była niebieska i nie century. Wpisz sobie referencję z dekla i wyskoczy jaka była w oryginale - w renowacji nie ma nic złego pod warunkiem jak najwierniejszego odwzorowania a tutaj niestety doszło to radosnej twórczości - większość Omeg tego sprzedawcy to czarne albo niebieskie Century   <_< 

• 0

#7 Maciejjj

Maciejjj
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 03 grudzień 2019 - 11:31

DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZ

To że zegarek jest przepolerowany oraz ma poprawione szlify to według mnie nic złego - sprzedając samochód też go myjemy, polerujemy i woskujemy opony

Zegarek ładnie przygotowany do sprzedaży, wyczyszczony itp... na żywo będzie się pięknie prezentował - jeśli szlify choć poprawiane tak wyglądają w bardzo dużym powiększeniu to w rzeczywistości będą idealne

Jedyna dla mnie wada i chyba największa to to że zegarek nie miał takiej tarczy - tzn nie była niebieska i nie century. Wpisz sobie referencję z dekla i wyskoczy jaka była w oryginale - w renowacji nie ma nic złego pod warunkiem jak najwierniejszego odwzorowania a tutaj niestety doszło to radosnej twórczości - większość Omeg tego sprzedawcy to czarne albo niebieskie Century   <_<

DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZ

• 0

#8 Maciejjj

Maciejjj
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 03 grudzień 2019 - 11:52

Szkoda czasu i kasy. Szukaj i pytaj a kupisz oryginalny zegarek, który da Ci sporo radości.

Proszę o doradzenie przy zakupie / polecenie zegarka / sprzedającego. Szukam złotej Omegi - vintage, najlepiej na pasku.

Proszę o doradzenie przy zakupie / polecenie zegarka / sprzedającego. Szukam złotej Omegi - vintage, najlepiej na pasku.

• 0

#9 lobo82

lobo82
  • Użytkownik
  • 1135 postów

Napisano 03 grudzień 2019 - 12:05

Uderz do naszego Forumowicze hil2
  • 0

#10 szuwi

szuwi
  • Użytkownik
  • 1412 postów

Napisano 03 grudzień 2019 - 15:59

Uderz do naszego Forumowicze hil2

I to będzie dobry wybór.
  • 0

#11 Maciejjj

Maciejjj
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 15:21

Jak mogę się skontaktować z Forumowiczem  -   hil2        ?

• 0

#12 lobo82

lobo82
  • Użytkownik
  • 1135 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 15:29

Kliknij w jego nick z lnku poniżej i prywatna wiadomość

http://zegarkiclub.p...k/#entry2665948
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych