Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Aukcja na rzecz WOŚP

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Prosty zegarek na bransolecie typu mesh dla kobiety

Prosty zegarek na bransolecie mesh dla kobiety mesh kobieta prosty klasyczny bransoleta siateczka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kubamak

kubamak
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 grudzień 2019 - 11:56

Drodzy Forumowicze,

od dłuższego czasu rozglądam się za prezentem dla małżonki, która ma dość sprecyzowane wymagania co do nowego zegarka, który powinien być:

- jak najprostszy, klasyczny, delikatny

- srebrny z jasnym cyferblatem

- na bransolecie typu mesh (siateczkowej)

- ze szkiełkiem szafirowym

- o średnicy koperty mniejszej niż 35 mm

Po wielu dniach poszukiwań udało mi się znaleźć następujące modele spełniające jej kryteria:

(1) MAURICE LACROIX Eliros Date Ladies

(2) Doxa D-Light

(3) Bisset BSBF32SIWX03BX

(4) Skagen Signatur

(5) Atlantic Elegance

Niestety nie znalazłem zegarka automatycznego w tym stylu.

Czy możecie doradzić, który z przedstawionych wyżej będzie najlepszym wyborem? Jeśli macie inne, ciekawe propozycje, to oczywiście jestem otwarty na inne modele.

Dziękuję i pozdrawiam

Kuba

• 0

#2 Zeno

Zeno
  • Użytkownik
  • 927 postów

Napisano 11 grudzień 2019 - 14:04

Niestety nie znalazłem zegarka automatycznego w tym stylu.

Źle szukałeś

:)

A szukałeś źle, bo wybrałeś nieodpowiednie kryteria. Przede wszystkim nie kieruj się paskiem: pasek to szczegół. Dobierzesz sobie taki, jaki uznasz za stosowne. I możesz go zmienić wedle upodobania (żona będzie miała coś złotego, będzie potrzebowała bardziej złotego zegarka, a to najłatwiej zmienić paskiem).

Mój typ:

https://www.jomashop...-h42215651.html

A tutaj szerszy wybór:

https://www.zegarki....724c8196b818bdc

Po za tym poszukaj wśród zegarków Junghans. One oczywiście również nie mieszczą się w kryteriach - nie mają szafirowego szkła - ale to nie bug, to feature. Nawet jeśli będzie rysa, to się ją zeszlifuje.

Nie podałeś również budżetu, a to najważniejsze. Oczywiście po uprzednim określeniu o ile setek procent można go przekroczyć ;)

A Twoje propozycje:

1 - przepłacona kilkunastokrotnie.

2 - OK, ale drogo.

3 - Nie, Bisset to wątpliwy szwajcar

4 - od biedy...

5 - przepłacony kilkukrotnie.  

Wybieraj pomiędzy Doxą albo Skagenem - najlepiej rzucając monetą. Albo szukaj dalej :)

• 0

#3 kubamak

kubamak
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 grudzień 2019 - 14:44

Cześć, Zeno!

Dziękuję za odpowiedź - nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji. :) Właśnie ta bransoleta jest problemem i ogranicza mi znacząco wybór. Do tej pory nie myślałem o dokupieniu bransolety do zegarka z paskiem. Trafna uwaga!

Budżet ustaliłem sobie na 2500 zł (przekroczyć mogę o 500 zł). Wśród Junghansów najbardziej spodobał się model Max Bill, jednak (jak sam zauważyłeś) heksalitowe szkiełko może odstraszać.

W tej chwili waham się między tym Hamiltonem, którego mi przysłałeś (+ bransoleta) a Doxą.

Jeszcze raz dzięki Ci za sugestie. :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mesh, kobieta, prosty, klasyczny, bransoleta, siateczka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych