Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Nowy zegarek na Nowy Rok! 3k-4k

Jaki automat? Seiko, Hamilton, Orient, Victorinox, Epos, Aviator Seiko Hamilton Epos Aviator Orient Victorinox

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#61 tomking

tomking
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 04 styczeń 2020 - 18:12

Nawet jak w ich wyszukiwarce na stronie wpiszesz NM2188C-S20J-BK to brak rezultatów wyszukiwania. Zapytam w wątku Ball'a może ktoś zna genezę tego moda?

• 0

#62 tomking

tomking
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 22:02

Zrezygnowałem z Ball'a. W sumie to nadal poszukuję zegarka zgodnego z wcześniejszymi oczekiwaniami, ale nie będzie to na pewno firma Ball.

• 0

#63 szuwi

szuwi
  • Użytkownik
  • 1900 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 22:24

Zrezygnowałem z Ball'a. W sumie to nadal poszukuję zegarka zgodnego z wcześniejszymi oczekiwaniami, ale nie będzie to na pewno firma Ball.

Szkoda, ale to ma być Twój zegarek, który Ty masz nosić i lubić, więc "do as you wish".
Daj znać, co ostatecznie wybierzesz.
  • 0

#64 tomking

tomking
  • Użytkownik
  • 146 postów

Napisano 11 luty 2020 - 19:55

Mam go od zeszłego tygodnia i jest chemia. To dla mnie bardzo dobry wybór. Kupiłem go przez forum.

SEIKO SARX041

IMG-0041.jpg

• 0

#65 szuwi

szuwi
  • Użytkownik
  • 1900 postów

Napisano 11 luty 2020 - 23:27

Mam go od zeszłego tygodnia i jest chemia. To dla mnie bardzo dobry wybór. Kupiłem go przez forum.

SEIKO SARX041

Super, że jesteś zadowolony - gratulacje!
  • 0

#66 herbee

herbee
  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 14 luty 2020 - 12:13

Pozwólcie, że podepnę się do wątku, tym bardziej, że dużo mówiło się tutaj o zegarkach Ball. Na wstępie napiszę tylko, że najbardziej chciałbym kupić zegarek w stylu Omegi AT, w budżecie 4-6 tysięcy PLN, i raczej w rozmiarze 40mm max. Raczej odpadają: Epos, Orient Star, mikro brandy, no chyba, że Monta wypuściła by coś w tym stylu.
Z Ball'a zastanawiam się nad czymś takim:
https://www.chrono24..._PL&SETCURR=PLN
ale spodobał mi się również wymieniony tu wcześniej Racer, tyle, że wolałbym takiego, ale bez cyklopa:
https://zegarownia.p...m2088c-p2j-bkwh.
Uświadomcie mnie tylko w takiej kwestii: tryt świeci przez cały czas, więc czy oprócz ciemności, świecące gas pipe'y będzie widać także, powiedzmy, w półmroku? Chodzi mi o to, że wolałbym uniknąć sytuacji, w której zegarek będzie 'festyniarsko' świecił, chociaż warunki świetlne będą odbiegały od ciemności, np. słabo oświetlony korytarz, sala, w której odbywa się prezentacja przy skromnym oświetleniu, itp. miejsca.
Natomiast zegarkiem, który kupiłbym bez chwili namysłu, gdyby był dostępny w rozmiarze 40mm, jest Alpina Alpiner 4. A może znacie podobny do niej zegarek? Tym co mnie do niego przekonuje, jest delikatny, stalowy i obrotowy bezel, więc niech to będzie kluczem do poszukiwań.
Liczę na Wasze pomysły i ciekawe propozycje. Jeśli nic podobnego się nie znajdzie, zapewne wybiorę Ball'a.

[email protected] A6000

Użytkownik herbee edytował ten post 14 luty 2020 - 12:16

• 0

#67 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 19990 postów

Napisano 14 luty 2020 - 12:14

Co do trytu i świecenia, to na pewno festtniarsko nie będzie. Nie ma co się obawiać :-)
  • 0

#68 herbee

herbee
  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 14 luty 2020 - 12:18

Okej, myślę, że będę mógł to sprawdzić na miejscu u któregoś AD, więc Ball zostaje w grze i jest raczej mocnym zawodnikiem. A co w przypadku mojej fanaberii dotyczącej czegoś podobnego do Alpiny?

[email protected] A6000
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Seiko, Hamilton, Epos, Aviator, Orient, Victorinox

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych