Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
johndeacon

Jak najtańszy diver z szafirowym szkiełkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że 99% forumowiczów nie kupuje zegarków o wyglądzie Rolexa by był namiastką, a po prostu ze względu na relacje cena/parametr danego modelu a że producent taki wygląd oferuje to trudno żeby się bać przez pryzmat że ktoś sobie coś pomyśli o jakimś nasladownictwie.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 99% forumowiczów nie kupuje zegarków o wyglądzie Rolexa by był namiastką, a po prostu ze względu na relacje cena/parametr danego modelu a że producent taki wygląd oferuje to trudno żeby się bać przez pryzmat że ktoś sobie coś pomyśli o jakimś nasladownictwie.

Też mi się tak wydaje, gdyby np.  Tisell pokusił się o bardziej indywidualistyczny model nurka, jednocześnie zachowując dotychczasową relację jakości do ceny, to by cieszył się jeszcze większym powodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 99% forumowiczów nie kupuje zegarków o wyglądzie Rolexa by był namiastką...

 

Obawiam się, że lektura Forum nie potwierdza Twojej tezy. Często pojawiają się wątki "szukam homara", a jeszcze częściej w innych wątkach pojawiają się posty "kupuję takiego, bo jest podobny do X".

 

Swoją drogą te najtańsze zegarki są tanie, bo korzystają z podzespołów "podobnych do".

 

BTW: Szukasz zegarka do pływania, czy zegarka w kształcie divera?


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pływał w nim nie będę lecz ma nie być problemu z prysznicem, by nie trzeba było ściągać, stąd chciałbym jednak te 10atm.

Must have to szafir.

 

Wyglądem może być nawet daleko od divera, po przemyśleniach :)

 

Edit: trafiła się okazja cenowa i zakupiłem.... pomarańczowe Mako bez szafiru :D Na razie wystarczy, kiedyś się pomyśli o czymś lepszym.

 

Edit2: jednak dalej szukam, gdyż Mako był w mocno średnim stanie. Niestety teraz te zdjęcia na allegro lokalnie zupełnie ie oddają stanu zegarka przez to że nie da się ich dobrze przybliżyć.

Na szczęście odbiór osobisty więc można było zweryfikować stan.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam :)

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jak tam z QC w AT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z QC w AT?

Pozytywnie zaskakuje. Poziom Deep Blue.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie taki przybył, werk nh35, szafir, zakręcona koronką i ponoć luma c3 za kwotę 525 zl

post-67969-0-47379300-1579281384_thumb.jpg

post-67969-0-01279500-1579281400_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nikt nie wspomniał o hommage Rolexa 16610 od Loreo - bardzo udany zegarek, moim zdaniem dużo lepszy od Pagani Design. 

 

W najlepszym wypadku, mając jakiś kupon, można go kupić za 180zł. z aliexpress

 

Polecam ten sklep, wysyłka 2-3 tygodnie

https://pl.aliexpress.com/item/33014721174.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2fcc5c0fwa7Q64

 

Wodoszczelność:

https://www.youtube.com/watch?v=l3uParX1PV0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nikt nie wspomniał o hommage Rolexa 16610 od Loreo - bardzo udany zegarek, moim zdaniem dużo lepszy od Pagani Design. 

 

W najlepszym wypadku, mając jakiś kupon, można go kupić za 180zł. z aliexpress

 

Polecam ten sklep, wysyłka 2-3 tygodnie

https://pl.aliexpress.com/item/33014721174.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2fcc5c0fwa7Q64

 

Wodoszczelność:

https://www.youtube.com/watch?v=l3uParX1PV0

 

Loreo był do momentu pojawienia się wspomnianego wcześniej PD numerem jeden według Just One More Watch - a opinie z tego kanału bardzo sobie cenię za zdrowe podejście do tematu, bez napinki recenzentów dumnych ze swoich drogich zegarków i wyśmiewających ludzi kupujących coś na co ich stać. Kupiłem PD ostatnio (dostawa 7 dni - nie mam pojęcia jak to możliwe), jestem pod wrażeniem stosunku jakość/cena. Swietnie leży na nadgarstku, mechanizm Seiko to znany wół roboczy, 100 metrów wystarczy do kąpieli w morzu. Bezel troszkę się chybocze a zapięcie bransolety jest strasznie cieżki do otwarcie, ale i tak za kwotę jaką na niego wydałem to całkiem fajny kawałek zegarka.

 

Zabawka, której nie szkoda będzie gdy coś jej się stanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.