Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Vonziej

EDC do 10 tyś.

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko ciągnie mnie jednak do Omegi SMP... Nie wiem jak to się dzieje, ale chyba mam wyrzuty, że ja źle potraktowałem.... W każdym razie oglądam i zastanawiam się jakie referencje szukać?

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek, tylko te ceny troche dziwne... :rolleyes:

Oczywiście pisze o poprzedniej wersji 41mm bez fal. Też się nad nim zacząłem zastanawiać.

Chyba faktycznie trzeba poszukac na chrono24 .

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek, tylko te ceny troche dziwne... :rolleyes:

Oczywiście pisze o poprzedniej wersji 41mm bez fal. Chyba faktycznie trzeba poszukac na chrono24 .

Mam na oku od kolegi z forum 2220.80 w super stanie. Tylko zastanawiam się czy nie szukać jakiejś czarnej odmiany. W ogóle ten zegarek jest paskolubny? Ja wiem, że diver, ale kto zabroni?

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się te podobają:

 

212.30.41.20.01.003 - czarna

212.30.41.20.03.001 - niebieska

 

a która bardziej to nie wiem, która by się 1sza nawinęła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się te podobają:

 

212.30.41.20.01.003 - czarna

 

212.30.41.20.03.001 - niebieska

 

a która bardziej to nie wiem, która by się 1sza nawinęła ;)

Tylko to są wersje bez fal już?

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odkąd posiadam GP Seahawk 2 już się wyleczyłem z Smpc.GP leży idealnie.Świetnie wygląda i bardzo wygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odkąd posiadam GP Seahawk 2 już się wyleczyłem z Smpc.GP leży idealnie.Świetnie wygląda i bardzo wygodny.

Niee, to nie jest moja bajka

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

około rok temu stałem przed dość podobnym dylematem. Wprawdzie chciałem 2 zegarki ale budżet powiedzmy podobny no i wielkość nadgarstka także ( u mnie niestety jeszcze mniejszy ).

Wielokrotnie mierzyłem poprzednią referencję Seamastera a także Tudora BB 58. Bardzo długo się zastanawiałem. Tak długo że ta referencja Tudora przestała być dostępna "od ręki" w Kruku..... Co do Seamastera był na mnie zwyczajnie za duży i za masywny. Moim zdaniem zegarek nie jest paskolubny. Jedynie jakaś guma. Dla mnie po prostu zbyt mało subtelny i mało elegancki. Nie do końca uniwersalny jeśli chodzi o strój bardziej elegancki no ale to już kwestia indywidualnych gustów natomiast wiadomo że jest to jednak legenda. Ja jednak jeśli w ogóle miałbym rozważać to referencję 2220.80.00. Natomiast trzeba przymierzyć. U mnie niestety za każdym razem przymiarka potwierdzała że to nie jest zegarek dla mnie.

Natomiast Tudor BB 58  to wg mnie inna bajka. Zegarek bardzo subtelny, ze smakiem, bardzo vintage, niesamowicie paskolubny. Idealne proporcje. Jak najbardziej może być EDC. Pasuje na paskach praktycznie do wszystkiego (że też wcześniej wydawało mi się zupełnie inaczej :)) A na bransolecie również robi robotę i jest bardziej sportowy.

Ja wtedy wybrałem jeszcze co innego - Omegę FOIS. Wybrałem FOIS ze względu na mniejszą kopertę, proste uszy, stalowe nakładane logo i z tego wyboru także jestem ogromnie zadowolony. Zegarek paskolubny, również świetny jako EDC natomiast póki co częściej noszę Tudora.

Z obydwoma powinieneś zmieścić się w budżecie no powiedzmy trochę go naciągając i nie sądzę aby był problem ze sprzedażą któregoś z tych zegarków.

Acha, FOIS to manual - jeśli ma to dla Ciebie znaczenie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz ten zegarek, ktory  najbardziej  chciałbyś. Nawet odkładajac zakup w czasie, ale nie  bawiąc sie z polsrodki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kwarc wchodzi w grę, ale mocno polecam Breitlinga Aerospace Evo w tytanie. W mojej kolekcji jest on bardzo często używany i świetny na co dzień - leciutki, super dokładny, wszystkie możliwe komplikacje i powinien w budżecie się zmieścić.

 

A przy okazji po raz kolejny bardzo proszę o nie skracanie "tysięcy" do "tyś." tylko "tys."

 

Pozdr


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kwarc wchodzi w grę, ale mocno polecam Breitlinga Aerospace Evo w tytanie. W mojej kolekcji jest on bardzo często używany i świetny na co dzień - leciutki, super dokładny, wszystkie możliwe komplikacje i powinien w budżecie się zmieścić.

 

A przy okazji po raz kolejny bardzo proszę o nie skracanie "tysięcy" do "tyś." tylko "tys."

 

Pozdr

Jest to zgodne z zasadami języka polskiego.

 

Mówiąc o Breitlingu to tak, ale mam jednego tytanowego i wiem dobrze jak on się rysuje. A tytanu już nie poprawie.

 

 

Komentując dwóch kolegow z góry, macie rację i ciekawe podejście z Foisem.

 

Nad wszystkim się zastanawiam na spokojnie

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest. Pierwszy link : Skróty narodziły się w języku pisanym i zachowują formę zgodną z pisownią, a nie z wymową pełnych słów. Tak więc jedyna poprawna forma to tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to zgodne z zasadami języka polskiego.

 

Pełne słowo to "TYSIĘCY" (nie TYŚĘCY) więc jedyna poprawna forma skrótu to "TYS.". Kreska nad "s" w skrócie jest błędem, amen :)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.