Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ch24.pl

H. Moser & Cie. Streamliner Flyback Chronograph Automatic [zdjęcia live, dostępność, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna marka zegarkowa postanowiła dorzucić swoją cegiełkę do trendu na sportowe zegarki w stali ze zintegrowaną bransoletą. Moser zrobił to jednak inaczej, po swojemu - oryginalnie od strony wizualnej i ambitnie w wymiarze mechanicznym.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Mechanizm bardzo piękny.

 

post-65162-0-48930100-1578564309_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, widziałem na żywo i robi wrażenie.

 

Sam projekt Mosera super, świeży, fajne nawiązanie do lat 70, ale nie nachalne, piękne kształty.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo oryginalny design, fajny ale nie wiem czy bym kupił, wymaga obycia z czymś tak świeżym wizualnie.

Render jest super, na nadgarstku już gorzej. Ten brąz nie pasuje moim zdaniem do czerwonych akcentów ale jeśli tarcza byłaby grafitowa ( jak na renderze ) to bylaby petarda.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mechanizm przepiękny. Cała reszta w kontekście dizajnu, ale i koloru w moich ramach dobrego wyglądu się nie mieści. Szczęściem, nie mój kaliber cenowy :D

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo oryginalny design, fajny ale nie wiem czy bym kupił, wymaga obycia z czymś tak świeżym wizualnie.

Render jest super, na nadgarstku już gorzej. Ten brąz nie pasuje moim zdaniem do czerwonych akcentów ale jeśli tarcza byłaby grafitowa ( jak na renderze ) to bylaby petarda.

Czytałeś może tekst? Jest tam napisane :

 

Moser postawił na swój typowy gradient Fumé w odcieniach czerni (na zdjęciach live tarcza jest jaśniejsza, ale to był prototyp), wzbogacony pionowym, wyraźnym szlifem Griffé.

 

Także możesz brać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz - z jednej strony "ciekawy" a z drugiej... do mnie nie dociera... <_<

 

ps

mechanizm bez zarzutu jak zwykle, jednak zegarek nie nosi sie tylko dla werku B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny; na zdjęciach lepiej moim zdaniem wygląda od AL&S Odysseus.

Podoba mi się taki sposób przedstawienia komplikacji chronografu. Tylko czemu znów edycja limitowana... Ostatnio mam wrażanie, że najciekawsze zegarki powstają w limitowanych seriach (np. GS, JLC, czy np. fantastyczny Blancpain Fifty Fathoms Barakuda). 

Edytowane przez mylof

" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm rewelacja. Przyciski stopera rozmieszczone rewelacja. Szkoda, że tarcza w dolnej części taka pusta. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, a kojarzy z bardzo przeze mnie lubianym Porsche Design (ale tylko na zasadzie luźnych, pozytywnych skojarzeń).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, a kojarzy z bardzo przeze mnie lubianym Porsche Design (ale tylko na zasadzie luźnych, pozytywnych skojarzeń).

…...........podobne skojarzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, a kojarzy z bardzo przeze mnie lubianym Porsche Design (ale tylko na zasadzie luźnych, pozytywnych skojarzeń).

Mnie kojarzy się ze starymi Rakietami. 

Nie moje klimaty, mam wrażenie, że Moser idzie w dziwacznym kierunku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.