Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
StanSmith

Coś podobnie stylistycznie i rozmiarowo do Tudor BB36

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Co możecie polecić jako tańszą alternatywę Tudora BB36? Rozmiar ideolo, ale cena już nie. Chciałbym coś do 2 000 PLN, ale żeby miało szafir z AR (patrzę na Ciebie SARB) no i takie bardziej wyraziste indeksy z lumą.

 

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Glycine Combat 6, względnie Geckota E-01 Sports Watch. Innych grzechów nie pamiętam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armida A6

Smiths everest prs-25


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Co możecie polecić jako tańszą alternatywę Tudora BB36? Rozmiar ideolo, ale cena już nie. Chciałbym coś do 2 000 PLN, ale żeby miało szafir z AR (patrzę na Ciebie SARB) no i takie bardziej wyraziste indeksy z lumą.

 

Dzięki!

 

Moja Geckota lezy na bazarku, eta, szafir, wykonanie bez zarzutu... 

 

4381502148b2ffa32a99123d5080c1d2.jpg

 

Luma jak w diverze, wypala oczy.

 

b50c3994124e37d3a0bb3ee976b4fd08.jpg

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meccaniche Veneziane Redentore 36 mm w wersji z czarna tarcza:

 

03_91361db3-1ca2-4570-9ccf-7ba7117a46fd_

 

03_9e37428c-caf2-47cb-857a-2af036ef9c52_

 

03_a0665f2f-f5cb-4cd5-a1b1-af4a41a288a6_

 

Rozmiarowo podobny, stylistyka troche inna ale tez przejdzie do dzinsow / polo i smart casual.

Sliczny, na STP 1-11, od forumowego kolegi LinconlSixEcho dostaniesz rabat dla forumowiczow ;)

Zona ma zoltego na zoltym pasku, ja mam od nich Nereide GMT, swietne zegarki :)

 

Bez bransolety i lumy niestety wiec jesli to ma byc EDC to moze byc dyskwalifikacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tylko ciut w budżecie ten Edox się nie mieści ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Tisell Explorer? 

 

Bardzo dobry pomysl!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysl!  :)

 

Sam jednego dzisiaj zamówiłem, więc zobaczymy co i jak. Jak nie siądzie to mam nadzieje, że pójdzie szybko do ludzi :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Geckote. Może być od kolegi z bazarku. Arcyfajny zegarek. Można w nim szukać i znaleźć inspiracje ale nie można mu zarzucić że cokolwiek udaje. Będzie kolega zadowolony. Jak nie Geckota to też rzucony w temacie Smiths Everest. Tym bardziej że chyba za tydzień o 15 naszego czasu w Timefactors znów jest niedziela handlowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę drożej ale ChWard uzupełnił ofertę Nearly New o nowe zegarki w tym C65 Trident Vintage. Fajny, świetnie wykonany EDC. 38 mm i nieduże L2L.

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To teraz tylko czekać na jakaś promocję, które u tego producenta są dość często. Wygląda na to, że to ta sama koperta, co u większego brata więc potwierdzam, wykonanie pierwsza klasa.

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Faktycznie, tego "Nearly New" nie dostrzegłem i na regularną ofertę spojrzałem ;-) Sam kiedyś ten model (pierwszy wypust) bardzo mocno rozważałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.