Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
anderson1976

Jak dobrać pasek do zegarka. Prosze o pomoc! Mam tylko godzinę czasu!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam granatowy garnitur i granatowy pasek oraz granatowe buty. Czy do tego stroju będzie pasować Festina F16489/5 (którą mam) na czarnym, czy na granatowym pasku.  Kolor tarczy tego zegarka to czarny. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.  Mam tylko godzinę na decyzję ;( Pozdrawiam.

 

 

tutaj macie linki do tych pasków:

 

https://allegro.pl/oferta/pasek-do-zegarka-24-mm-morellato-bolle-xl-aligator-8715778733?reco_id=3e13d005-391a-11ea-a943-b026284b7e80&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_c=Product&bi_m=reco&

 

https://allegro.pl/oferta/pasek-do-zegarka-24-mm-morellato-bolle-xl-aligator-8715791131?reco_id=cd3da20c-391b-11ea-926e-000af7f5ffd0&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_c=Product&bi_m=reco&

post-111689-0-86911400-1579260729_thumb.jpg

Edytowane przez anderson1976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ta Festina, niezależnie od paska, do garnituru pasować nie będzie :-(

 

A jak już musi być, to pasek granatowy.

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek w ogóle do garnituru nie pasuje niestety. Jeśli ubierasz sie w garnitur częściej to rozważ na spokojnie kupno nowego, nawet niedrogiego zegarka - powinien być prosty i klasyczny, bez wodotrysków jak na Twoim obecnym zegarku. Jeśli to natomiast jednorazowa impreza to ja bym po prostu w ogóle z zegarka zrezygnował. Zmiana paska wiele tu nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek w ogóle do garnituru nie pasuje niestety. Jeśli ubierasz sie w garnitur częściej to rozważ na spokojnie kupno nowego, nawet niedrogiego zegarka - powinien być prosty i klasyczny, bez wodotrysków jak na Twoim obecnym zegarku. Jeśli to natomiast jednorazowa impreza to ja bym po prostu w ogóle z zegarka zrezygnował. Zmiana paska wiele tu nie zmieni.

Masz jednak rację.  Po części uratowałeś mnie od złej decyzji. Dzięki za odpowiedź.  :D

Edytowane przez anderson1976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.