Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Sarb035 zgubiony teleskop do zapięcia bransolety

Seiko Sarb Sarb035

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 adamW23

adamW23
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 17 styczeń 2020 - 18:04

Jestem nowy na forum- witam wszystkich!

Mam pewien kłopot- przy demontażu bransolety od Sarba odpiąłem bransoletę aby mieć nie łatwiej. Teraz chciałbym użyć bransolety ale okazuje się, że nie mam tego fabrycznego teleskopu, który tam siedział. Standardowe teleskopy są zbyt grube i nie wchodzą. Potrzebuję teleskop o szerokości/długości 18mm, bardzo cienki, myślę, że 1mm lub nawet mniej. Mieszkam w małym mieście- mam jednego jedynego zegarmistrza, który nie posiadał stosownych teleskopów. Pytanie gdzie mogę zamówić tak cienkie teleskopy? Może ktoś miał tego typu problem z bransoletą do Sarba lub inną bransoletą? Załączam zdjęcie o które połączenie dokładnie chodzi.

• 0

#2 Arcydiakon

Arcydiakon
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 styczeń 2020 - 23:47

Cześć, skontaktuj się ze mną, powinienem mieć ten teleskop - chodzi o połączenie między ogniwami bransolety?

• 0

#3 Macmac

Macmac
  • Użytkownik
  • 848 postów

Napisano 17 styczeń 2020 - 23:53

Chodzi o teleskop łączący bransoletę z klamrą?

• 0

#4 adamW23

adamW23
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 18 styczeń 2020 - 08:17

Załączam zdjęcie- wcześniej zrobiłem to nieskutecznie. Na zdjęciu zaznaczyłem, o które połączenie chodzi. Panowie- dziękuję za odzew. Proszę o dalsze informacje czy macie możliwość załatwienia tego teleskopu.

Załączone miniatury

• 20200117_172023.jpg

• 0

#5 Macmac

Macmac
  • Użytkownik
  • 848 postów

Napisano 18 styczeń 2020 - 10:15

Nie mam w tej chwili sarna, ale prawdopodobnie to zwykły teleskop jak w większości zapięć. Powinieneś taki bez problemu kupić na allegro, bo np w TT to średnio opłacalne. Poszukam po szufladach pewnie coś znajdę, jak będziesz miał problem z zakupem to podaj adres na priv, to Ci wyślę.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Seiko, Sarb, Sarb035

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych